RED! Filmi Sinemaya Gidemeyenler İçin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    cracker bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Hoca az sakin olsana, Bilgilenmekten korkuyormusun yoksa.? 

Hayırdır Pkk lı adı altında olmayan Sen ve benden olup, Akıl almaz Şerefsizlikler yapan İnsanlar var, Bunların bir kısmı Lider. İnsanlığın uyanması namına Boş Irkçılığın Seni yükseltmeyeceği Namına bakmanı öneririm. Yükselmek istiyorsan, İnsanların Tüm dünyada hakkı olan rahata ermesini istemelisin. Bu rahat bir kısmını Yumarta kırar gibi kırıp Tavada Omlet yapmayı gerektirmeyecek Ölçülerde gerçekleştirilebilir pekala...

İnsanlığa hayince bakmıyorsan tabiki.!

Adamların Pkk lı olduğu kanısına nereden vardın onuda anlamış değilim o ayrı.?  Aralarında Pkk propagandası yapanlar vardır, bu hepsini pkk lı etmez... Merak etme Türkiyeyi Millet bir olduğu sürece kimse bölemez, Tırsak bakışlardan uzak durun yeter. Yanlış anlamayasın Tırsak bakışlar dediğim Bilgiden Tırsma anlamındadır... 

Propaganda bile olsa seyret. Belkide Senin Lider sandıkların Liderin değildir. Bilemezsin.?

Aynen, Bugunlerde durmadan ve her fırsatta ırkçılığın boş olduğunu anlatan Recep Tayyip Erdoğan gibi konuştun tıpa tıp. Sanırım sende kürttün, Yanlış anlama seni asla yadırgamıyor ve yargılamıyorum, fakat seninde bu şekilde konuşmanın nedenleri altında kürt olmanın etkisi olduğunu düşünüyorum,inkar etsen bile... Şunuda belirteyim, bende asla ırkçılığı destekleyen birisi değilim.Pkk lı olduğunu nereden anladın diyorsun, filmin kökü birkere pkk, baştan burdan kaybediyor... Ordunun belgelerini , operasyon yapan subayların tc kimlik nolarına kadar ppk bürolarına ulaştıran bir ekibin pkk veya yanlısı olmadığı kanaatini uyandırmak senin hangi damarından geliyor onuda merak ediyorum.Aksine Bu adamlar süper laik,demokratik Cumhuriyet ci gibi bir iddia etmeyeceksin inşallah...

bu film PKK değil hacı.Hatta PKK nın kendisi bile PKK değil.Bırak boşver.

Aynen yahu, Pkk nın kendisi bile Pkk değil.        Yahu tek cümlede nasılda her şeyi anlatmış. :)

Memlekette her haktan bahseden de Pkk lı olmaya başlamıştı. Hastalık düzeyinde milletin kafasını karıştırmışlardı.

ShockMan tarafından 12/Mar/13 13:20 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    cracker bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Hayırdır Pkk lı adı altında olmayan Sen ve benden olup, Akıl almaz Şerefsizlikler yapan İnsanlar var, Bunların bir kısmı Lider. İnsanlığın uyanması namına Boş Irkçılığın Seni yükseltmeyeceği Namına bakmanı öneririm. Yükselmek istiyorsan, İnsanların Tüm dünyada hakkı olan rahata ermesini istemelisin. Bu rahat bir kısmını Yumarta kırar gibi kırıp Tavada Omlet yapmayı gerektirmeyecek Ölçülerde gerçekleştirilebilir pekala...

Adamların Pkk lı olduğu kanısına nereden vardın onuda anlamış değilim o ayrı.?  Aralarında Pkk propagandası yapanlar vardır, bu hepsini pkk lı etmez... Merak etme Türkiyeyi Millet bir olduğu sürece kimse bölemez, Tırsak bakışlardan uzak durun yeter. Yanlış anlamayasın Tırsak bakışlar dediğim Bilgiden Tırsma anlamındadır... 

Propaganda bile olsa seyret. Belkide Senin Lider sandıkların Liderin değildir. Bilemezsin.?

Aynen, Bugunlerde durmadan ve her fırsatta ırkçılığın boş olduğunu anlatan Recep Tayyip Erdoğan gibi konuştun tıpa tıp. Sanırım sende kürttün, Yanlış anlama seni asla yadırgamıyor ve yargılamıyorum, fakat seninde bu şekilde konuşmanın nedenleri altında kürt olmanın etkisi olduğunu düşünüyorum,inkar etsen bile... Şunuda belirteyim, bende asla ırkçılığı destekleyen birisi değilim.Pkk lı olduğunu nereden anladın diyorsun, filmin kökü birkere pkk, baştan burdan kaybediyor... Ordunun belgelerini , operasyon yapan subayların tc kimlik nolarına kadar ppk bürolarına ulaştıran bir ekibin pkk veya yanlısı olmadığı kanaatini uyandırmak senin hangi damarından geliyor onuda merak ediyorum.Aksine Bu adamlar süper laik,demokratik Cumhuriyet ci gibi bir iddia etmeyeceksin inşallah...

Aynen yahu, Pkk nın kendisi bile Pkk değil.        Yahu tek cümlede nasılda her şeyi anlatmış. :)

Memlekette her haktan bahseden de Pkk lı olmaya başlamıştı. Hastalık düzeyinde milletin kafasını karıştırmışlardı.

Kinaye yapmıştım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    cracker bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Kinaye yapmıştım.

Farkındayım... Daha seninle ne kadar zıt kutuplarda duracaz merak ediyorum. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bensiz_aglama bunu yazdı
    BosphorusPasha bunu yazdı

siktiringidin amk pkklılarının filmini izleyip onların düsünce tarzını aliyorsunuz. buna amk.

adam akıllı konuş seni banlamaları lazım aslında hemen siyasete çevirme şu olayıda düşüncenide küfür ederek değil efendice söyle adam olduğunu bilelim beğenmedim de çık konudan  

sen ne diyon la? pkklımısın?  onlara ettigim küfürden sanane? yorumun neresi siyasete gidiyo? yorumun siyasetle ne alakasi var? 

artı olarak foruumsa küfür bi yere kadar serbest, pm holy.

İmzalar Kaldırılsın!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    bensiz_aglama bunu yazdı

siktiringidin amk pkklılarının filmini izleyip onların düsünce tarzını aliyorsunuz. buna amk.

adam akıllı konuş seni banlamaları lazım aslında hemen siyasete çevirme şu olayıda düşüncenide küfür ederek değil efendice söyle adam olduğunu bilelim beğenmedim de çık konudan  

sen ne diyon la? pkklımısın?  onlara ettigim küfürden sanane? yorumun neresi siyasete gidiyo? yorumun siyasetle ne alakasi var? 

artı olarak foruumsa küfür bi yere kadar serbest, pm holy.

6 aylık konuya mesaj yazıyorum. kod yazarken sağ üste açıp da izlemeye başladım ve bitti. ben bu adamlar hakkında yazılan kitabı da okudum filmlerini de izledim , hatta ekiplerinden biriyle üçkağıt bile çevirdim. Sonra komunist pkk lı diye siktir ettim başımdan. neyse

Bu adamlar PKK savunucusu. Çekirdek kadroyla görüştüm , onlarca adamla görüştüm bu ekipten. Her birine PKK'lılar orospu çocuğudur de sana küfreder onları savunur.

================================0

Mahir Çayan meselesine gelirsek. İbnedir. Teröristtir. Terör faaliyetinde bulunmuştur ve gebertilmiştir. Oy dere kızıldere böyle akışın nere seni de sikem mahiri de oy diye giden şarkı vardı grup yorumun.

================================

Deniz Gezmiş ise devletin polisine kurşun sıkmış biri. Şişirilmiş bir insan. Eskiden sol fikiri savunuyordum ve 10 tane adamı solcu yapmışımdır. Sol insanı vatansever yapmaz vatan düşmanı yapar , ahlaklı dürüst yapmaz hırsız , meşrebi geniş yapar. Hatta dev-genç miydi dev-lis miydi hatırlamıyorum birine gitmiştim zamanında. Gel bize falan dediler , işin olursa yan odada hatun götürürsün falan dediler. Öyle işte. Ne kültür bırakır solculuk ne vatanseverlik.

========================================0000

Solculara soru: Siz tüm insanlar sadece insan olacak diyorsunuz. Peki bu insanlar hangi dili konuşacak? Fransızcaya benim dil yapım uygun değil , arapçaya da.Bu soruma cevap bekliyorum.

Özetle RedHack ten uzak durun. Tahribat gibi siteyi bulmuşsunuz Redhack yalakası olmayın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

sonuna kadar izledim objektif bir bakışı yansıtıp harika bir belgesel yapmışlar kalkmadan izledim

www.yesilgrow.com - Growshop
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

amk ne alaka. 

illa birilerinin seninle aynı görüşte mi olması lazım? bu şekilde düşünüyorsan, böyle kaçmak yerine onlar hakkında bilgilenmen en doğrusudur. düşmanınsa, düşmanını tanı. 

bu arada izlemeye başladım. bakalım nasıl.

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

illegal olmadıklarını belirtmek istemişler.

bi gün çok pis avlanacak bu sosyalistler.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

18. dk dayim bunlar kırmızı maske peçe midir nedir onu geçirmişler ama yüzleri o kadar belli oluyoki 1 kere görsem tanırım amk bari maske falan taksalarmış

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

18. dk dayim bunlar kırmızı maske peçe midir nedir onu geçirmişler ama yüzleri o kadar belli oluyoki 1 kere görsem tanırım amk bari maske falan taksalarmış

hocam onlar oyuncu .

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 10459 Toplam Mesaj: 82