folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder RTE Cok Tehlikeli

RTE Cok Tehlikeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    Bir insanin degisebilecegine inaniyor musunuz?hem de cok kisa sure icinde.180 derece donus yapabilir mi?Nasil?O yasta fikirleri cabucacik degisebilen bir insanin fikirlerini yine degistirmeyecegi ne malum?Eger degismemis ve bugunku sadece bir maske ise bu adam cok tehlikelidir arkadaslar.Oteki turlu de tehlike bu turlu de...tek guvendigim sey yuce Turk ordusu...

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    HapoelHaifa bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bir insanin degisebilecegine inaniyor musunuz?hem de cok kisa sure icinde.180 derece donus yapabilir mi?Nasil?O yasta fikirleri cabucacik degisebilen bir insanin fikirlerini yine degistirmeyecegi ne malum?Eger degismemis ve bugunku sadece bir maske ise bu adam cok tehlikelidir arkadaslar.Oteki turlu de tehlike bu turlu de...tek guvendigim sey yuce Turk ordusu...

bence tayyip çok iyi gidiyo... arkadaşlar bir ülke 1 yılda düzelmez.. heleki türkiye gibi kuyu kazıcı çokolunca..

adam hizmet yapamıyo çünkü .aşşaklı iş adamları tıkıyo önünü..

bence en büyük felaket CEM UZAN"ın başa gelmesi...

starda çalışan bi bayan tanıdığım var

4 AYDIR MAAŞ ALMIYOLAR...
    yanlış okumadınız.. STAR da çalışıyo 400 milyon maaş alıyo hemde haber ofisinde.. ve maaş alamıyo..
    kocasıda orda aynı şekilde 4 aydır para alamıyolar..

satar memleketi hemde o gün....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    Ben ne yapayim ozgurlugum elden gitmisse parayi...$ARTLA SALIVERILME YASASI NEDIR? KURTCE EGITIM VS VS VS VS BUNLAR NEDIR.TERORIST ORGUT YANDASLIGI YAPMAK NEDEN SUC DEGILDIR ARTIK?

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    loshmil
    loshmil's avatar
    Erkek
    Designer
    yanlisin var. Belki Cem Uzan haric bütün is adamlari
    tayyip erdogani destekliyor.
    Zaten böyle olmasaydi tayyip erdogan iktidar olmazdi.
    Olaylari dogru analiz et!
    Is adamlari birden dinci mi oldu? Hayir
    Ama tayyip simdi ab ci oldu, o yüzden is cevrelerinden destek aliyor.
    Is adamlari cebini düsünüyor kardesim.
    Sahtekarlik ve satilmislik diz boyu

Arkadaşımız; forumdaki birlik ve beraberliği bozucu hareketler sergilediği; yasak olan konuları YASAK OLDUĞUNU BİLE BİLE irdelediği, bu konuların silinmesine rağmen ısrarla aynı konuları açmasından dolayı forumuzdan KALICI olarak banlanmıştır. Kendisine başarılar dileriz TahribaT.Com YönetiM!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    bu arada senin kuyukazici denen tiplerin onu kanunlarla birer birer aciliyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4got10
    4got10's avatar
    Erkek
    bir ülkeyi düzetlmek, kalkındırmak "hadi kalkındıralım" demekle olmuyor.ülkenin gerilememesi bile iyiye işarettir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek
    HapoelHaifa bunu yazdı:
    Ben ne yapayim ozgurlugum elden gitmisse parayi...$ARTLA SALIVERILME YASASI NEDIR? KURTCE EGITIM VS VS VS VS BUNLAR NEDIR.TERORIST ORGUT YANDASLIGI YAPMAK NEDEN SUC DEGILDIR ARTIK?

ya varya ne kadar güzel konuşuyosunuz..

olm adam o yasaları çıkarmak zorunda.. avrupanın gerektirdikleri bunlar.. o koltuğa oturmadan gerçekleri göremezsin.. terör yandaslığı derken neyi kasteddin anlamadım.. ben tayyipten öyle bişey görmedim..

affı ve şartla salıverme yasasını kimin çıkardığını biliyomusun konuşuyosun böyle???

Rahsan ecevit....

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    avrupa"nin gerektirdigi birsey mi?Avrupa"da hangi devlette potansiyel teroristler kol geziyor???(hem de onbinlerce).ETA deme ETA nin otu da belli boku da...Gelmis arkadaslar Turkiye"yi Portekiz"le ayni koyuyorlar.Ya be adam Portekiz nere?Turkiye nere?Bak ben sana birsey diyorum.insallah yanilmi$ olurum...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    Yasayı çıkaran Rahşan Ecevit kapsamını genişleten akp iktidarıdır. Daha sonra bu yasaya eklenen maddeler birçok eylemin yolunu açmıştır.

Uyum yasaları adı altında çıkartılan paket yasaların içeriğini incelediniz mi ? Hiç sanmıyorum. Araştırmış olsaydınız, savunulacak bir iki yasa dışında somut hiçbirşey bulamazdınız.

Ha birde Avrupa"nın gerektiği bunlar demişsiniz. Peki bu yasaların Avrupa Birliği"ne dahil ve aday ülkelerin kaç tanesinde bulunduğunu sorguladınızmı ?

R.Tayyip Erdoğan"ın AB taraftarı görünerek sistematik bir dejenerasyona gittiğini anlamak için kahin olmaya gerek yok.

Ekonomideki gidişatı iyi bulanlara sormak isterim. Açıklana veriler dışında Devlet İstatistik Ensditüsünün rakamlarını ve bilgilerini incelediniz mi ? Orada enflasyonu belirleyen binlerce kalem ürün arasında neden en az temel ihtiyaç maddelerinin yer aldığını (aldırıldığını) fark ettinimi ? Enflasyon ( ki aslında deflasyon ) karşılıklı çapraz anlaşmalarla imf ve dünya bankası tarafından borç ötelenmesi sonucu iyimser görünmektedir. Gelecek bir kriz kaçınılmazdır.

Bir ülkenin dış borcu bir yılda 50 milyar dolar artıyorsa, bir sorun var demektir. Bir ülkede kalkınma ve refahın emareleri olarak tanımlanan işaretler olumlu gelişmiyorsa, orada ki iyileşme geçicidir.

Elbette ki bir yılda ülkenin ekonomik durumunun düzeltilebilmesi mümkün değildir. Devlet idaresi ni Büyük Şehir idaresiyle karıştıran zihniyet, ideolojik çıkarları (gerekirse açarım) uğruna milletin gerçek değer ve niteliklerini göz ardı ediyorsa bir sorun var demektir. Bu sorunun derinlemesine tartışmasını yapmak isteyen varsa onu da yapalım.

Özellikle eğitim, kamu idaresi, istihbarat ve milli güvenlik konularını karşılıklı tanımlayabiliriz.

( Belki bu ileti öncekiler gibi silinebilir. Sorun değil. Banlanmadığım sürece tekrar yazabilirim.)

Saygılar...

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    ETA lafimdan sonra Turkiye ETA Portekiz"de faaliyet yapiyor sanmamdan degildir.cahil sanmayin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    Goktug cok yerinde tespitler yapmissin.Daha da tespitlerin varsa bunlari paylasmani istiyorum bizlerle...

Toplam Hit: 15183 Toplam Mesaj: 74