folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder RTE Cok Tehlikeli

RTE Cok Tehlikeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk025
    faruk025's avatar
    Erkek
    Konuyu açanın ve yandaşlarının ne oldukları açık. ayrıca kendilerinin iktidardayken ne gibi icraat larda bulunduklarıda... sizin okuduğunuz kitap ve gazetelerde elbette sizin gibi ki o kadar okumayla bu yorumları yapmışsınız. şu anda iyi giden ekonomi hakkında yaptıkları yorumlarda çok saçma. önceki iktidarda borsa 8000e kadar dusmusken şu anda 16000 e kadar çıkmıştır. Ama siz yine kendi çapınızda eğlenin. zaten hepiniz birbirinizi desteklemekten başka birşey yapmıyorsunuz. Bu arada bu yorumu hükümeti savunmak için değil yapılan saçma yorumları eleştirmek için yaptım.

Seviyorsan ihanet etme!! İhanet edenide asla affetme!!! Ölümüne Cimbom!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk025
    faruk025's avatar
    Erkek
    Neden daha seçimler yapılmadan Amerika Başkanıyla görüşmeye gitti ?

Şöye diyelim, şu anda dünyada ipler kimin elinde? süper güç kim? kimin dediği oluyor? Şu anda dünyada amerikadan habersiz ne oluyorki?
    Ve ne yapılmalı?

Seviyorsan ihanet etme!! İhanet edenide asla affetme!!! Ölümüne Cimbom!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    milas
    milas's avatar
    Erkek
    GOKTUĞ seni küfürbazla yer değiştiriyorum, gerçekten bir yanlışlık oldu...Sana yine de cevabım var.AKP nin İdeolojik çıkarlarını gerekirse açarmışsın. açta
    kokmasın . çok yazı yazmakla da çok bilinmiş olmuyor
    Esas sen soyut laflarla AKP ve Tayyipi karalıyorsun.
    Patagonyada mı yaşıyonda memleket için yapılanları
    göremiyorsun? Kadrolaşmayı CHP veya diğerleri yapın
    ca normal de AKP yapınca kakamı oluyor, tabii ki kendi adamlarıyla çalışacak ve malumların sayesinde
    yapamadığı atamaları niye yaptırtmıyorlar çok iyi
    biliyoruz, seni insafa davet ediyorum.

KUFURSERBEST cahilin kralı sensin, dünyadan bihaber
    sallıyorsun, kendini topla.

sevecen
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    Sen kimsin ki benim nickime bakip ta iftira atma curetini gosterirsin.Nicki hapoel haifa olan adamdan ne beklenirmi$.Lan olum sen kafayi mi yedin?

Ne kadar sekilci oldugun burada da belli oldu zaten

Sen adami nickine gore yargilarsan sen bastan kaybetmissin kocum.Senin guvenilmez dedigin adamin soy agacinda ne bir yahudi vardir ne de bi tane yunan vardir.Bilmek istersen annem de babam da yoruk turkmenidir...Ben simdi nickimi musluman yapsaydim musluman mi olacaktim.Ya git isine Allah"ini seversen be kardesim...

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    cuzun sen kime mason diyon lan.Laflarini bil de konus.Annem babam ablam ogretmendir.1 evimiz bir de dogan slx arabamiz var.Ben ekmek yedigim yere ihanet etmem.Atalarim serefsiz olsaydi 2 hafta sonraki vizelere calismak zorunda kalmazdim.Bilip bilmeden camur atma.ERkekce tarti$ ya da sus...Nickimi de deistirmicem.Mason olsaydim nickim Musluman_Turk olurdu seni cahil insan...

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    milas bunu yazdı:
    -----------------------------
    GOKTUĞ seni küfürbazla yer değiştiriyorum, gerçekten bir yanlışlık oldu...Sana yine de cevabım var.AKP nin İdeolojik çıkarlarını gerekirse açarmışsın. açta
    kokmasın . çok yazı yazmakla da çok bilinmiş olmuyor
    Esas sen soyut laflarla AKP ve Tayyipi karalıyorsun.
    Patagonyada mı yaşıyonda memleket için yapılanları
    göremiyorsun? Kadrolaşmayı CHP veya diğerleri yapın
    ca normal de AKP yapınca kakamı oluyor, tabii ki kendi adamlarıyla çalışacak ve malumların sayesinde
    yapamadığı atamaları niye yaptırtmıyorlar çok iyi
    biliyoruz, seni insafa davet ediyorum.

KUFURSERBEST cahilin kralı sensin, dünyadan bihaber
    sallıyorsun, kendini topla.

Karışıklığı düzenlediğin için teşekkürler.

Çok yazı yazmakla çok şey bilinmez. Haklısın. Peki yazdıklarımın gerçek dışı olduğunu, yuvarlak kelimelere ihtiyaç duymadan kanıtlayabilirmisin ? Düşünce ve fikir yapımda asla soyut iddalara yer vermem. Somut olarak kanıtlayabileceğim iddaları yazarım.

Ben hiçbir siyasi iktidarın, hak etmeyen yandaşlarına devlet mevkiilerini peşkeş çekmesini kabul edemem. Bu bütün partiler için geçerlidir. Eğer ki; hakkıyla gelmişse ve birikimi bu görev için yeterliyse tamamdır. Üzülerek yazıyorum ki; ne geçmişte ki nede bugünkü iktidarda birkaç istisna dışında bunu göremiyorum. Diyebilirsiniz ki ""Sen bizi yönetenlerden daha mı iyi bileceksin?"" Ben de derimki göz var, nizam var. Ayrıca geçmişte taraflı atamalar yapılması, bu günkü iktidarı haklı çıkarmaz. Lütfen bu tarz hareketleri ülke gerçeği olarak benimsemeyin. Yoksa hiçbir iktidarda hiçbir zaman bunun önüne geçilemez.

Kendi admlarıyla çalışmak deyimine gelince; TÜBİTAK bir bilim kurumudur. Burada kendi adamlarınızla çalışmanız neyi değiştirir? Partinin ilimsel potansiyelimi yükselir? Ne demektir bir defalığına bu kurumun, yönetim kurulu ataması bizzat Başbakan tarafından yapılacaktır? Böylesi bir kurumda aksaklık varsa, bunun yolu bumudur?

Ülke için yaptıklarına gelince; teslimiyetçi politikalarla Avrupa Birliği"ne girmek bize ne kazandırır? Ne kaybettirir? Hadi diyelimki herşey güllük gülüstanlık oldu. Ekonomi ani bir iyileşme kaydetti. Bütün alanlarda dünya ile yarışır hale geldik. Ve bu politikalarla AB"ye girdik. Geriye dönüp baktığında bu yolda neler kaybettiğimizi anlayabilirmisin ? Sence bu politik anlayışla geride neleri bıraktık ? Hadi gel bunu tartışalım. (Şimdiye kadar nelerin bırakıldığını yazabilirdim. Ancak çok yazdığım için suçlanıyorum. O nedenle kısa kısa gidelim.)

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    milas misin nesin bak ben hicbir zaman israil yazmadim yazmam da.haifa ise oylesine KILLIK olsun diye yazilmi$tir.Benim kutugum KARPUZLU-TEKELER koyudur...milasa dag yolundan yakin yani

Ama belki de bilmezsin sen belki hic milastan TEKELER"e at sirtinda gitmemissindir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    faruk025 demek biz bu başlığı aynı düşüncedeki arkadaşlarla birleşerek açtık. Hiç güleceğim yoktu. Sağolasın. Pm yolu ile özelden yazıştık. Ne açsakta milleti illet etsek dedik.

Borsa konusuna gelince biraz durmalısın. Türk borsasının şu an dünyada nerelerde olduğunu biliyormusun? Peki borsanın hangi semaye gruplarının tekelinde olduğunu ve ülke gerçeklerini nasıl yansıttığını kavramadığına eminim. Çok küçük ama sinir bozucu bir örnek. Ulusal bir borsa bulunduğu ülkenin siyasi arenada önemli bir davayı kaybetmesi sonucu yükseliyorsa, bu ne demektir. Şu rum kadına ödenen tazminat borsayı neden sevindirdi? Ülkenin kaybı, borsanın kazancımı olmalı? Bir ülkenin onur ve çıkarları borsasını ters mi etkiler? Öyleyse tek bizim borsamız iyi. Tüm dünya ülkelerinin borsaları kötü.

Birde borsada şirket hisselerinin nasıl bir dalgalanma izlediğini ve günlük göstergelerde hiçbir faaliyet (üretim, istihdam vb.) yapmayan şirketlerin borsada çıkış yaplarını neye bağlıyorsun. Şaibeli iniş çıkışlar ne ifade eder? Bir ülkenin borsası o ülkenin aynası olmalıdır. Ancak bizde ise bir kaç tekelin kazanç kapısıdır. Ve bu geniş çarklar onların sayesinde döner. Borsadan anladığını sanıyorum. Bana bunları açıklarmısın ? Ben de devamını getireyim.

Bu arada en nefret ettiğim olgu fikir yönünden tek taraflı beslenmektir. Benim neyi nerden okuduğumu veya nereden etkilenerek düşündüğümü nasıl bilebiliyorsun? Bu kerametin sırrı nedir ?

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    loshmil
    loshmil's avatar
    Erkek

Göktug irkdasim bosuna kendini yirtma, bunlar bizimle tartisamazlar. Yeterli bilgi birkiminine sahip degiller. Bunlar iste sadece sloganlarla saldiran afyonlanmis bi takim zavallilardir!
    Zaten TÜRK olan bir kisi GÜRCÜ-KÜRT-ARAP ittifaki tarafindan yönetilmek istemez! Esyanin tabiyatina aykiridir kardesim.
    Burda kahvede veya bilmennerde duyduklari seyleri bize satmak istiyorlar.
    RTE nin kendisi gürcü, karisi kürttür!
    Icisleri bakani kürttür, milli egitim bakani kürttür.
    Bakanlarin cogu kürt! AKP 2. genel baskani olan Mehmet Mir Dengir Firat asagilik kürt isyanicisi
    SEYH SAID"in öz torunudur!
    Firat Mersin"in kürtlesmesinde büyük rol oynmamis bir kürtcüdür!

Gercekleri görün. Su anda herseyin iyi gitmesi söz konusu degildir. Millet issiz, hayat pahaliligi devam ediyor. 3 Kasim dan bu yana 30-40 milyar dolar daha borclandik. Sanki borcumuz azmis gibi!
    Kac tane ülke IMF receteleriyle kalkinmis veya kurtulmus? Hangi ülke borclanarak refaha kavusmus?
    Su an girmeden bile AB, TÜRK düsmanligi yapiyor.
    Biz bu birlige girince adamlar bizi zengin mi yapacak?
    BUnlarin hepsi ütopyadir. RTE ve ekibin tek amaci yasalarla TÜRK SILAHLI KUVVETLERININ etkisini azaptip, seriat sistemini getirmektir!
    Sinsi plan budur!

RTE amerikanci oldugu icin bi takim cevreler onu göklere cikariyor. Milletin gercekleri görmesi engelleniyor! Ama gercekleri gören bozkurtlar var.
    Onlar da biziz

Arkadaşımız; forumdaki birlik ve beraberliği bozucu hareketler sergilediği; yasak olan konuları YASAK OLDUĞUNU BİLE BİLE irdelediği, bu konuların silinmesine rağmen ısrarla aynı konuları açmasından dolayı forumuzdan KALICI olarak banlanmıştır. Kendisine başarılar dileriz TahribaT.Com YönetiM!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    tatarramazan bunu yazdı:
    HapoelHaifa kardeşim mesele elbette sağcı solcu meselesi değil.ben solculardan rahatsız falan da olmuyorum esasen bu ayrılığa anlam da veremiyorum.bunu söledikten sonra ...
    sezar bahsine de ; kimilerinin şu anda en ii devlet adamı olarak sezarı(baykalı bahçeliyi saymıyorum bile baykal muhalefeti bile beceremiyor) kabul ettikleri girdim.tayyip meselesine gelince ben oy kullanmadım ama kullansaydım tayyipe kesinlikle vermeyecektim.abd bizim en fazla ihraacat yaptığımız ülke olabilir bu bizim kuyumuzu kazdıkları gerçeğini örtmeye yetmez.ırak iran halklarının (halk diyorum çünkü millet olmayı beceremediler biz de millet den halk olmaya doğru hızla ilerliyoruz) bizi gerçekten sevdiklerini biliyorum.ama iran ırak suriye yönetimi gerçekten bizi halaa kıskanıyor ve buna göre hareket ediyorlar.ayrıca abd ab nin alternatifi illaki bunlar değil.bugün biz şangay tpluluguna girdiğimiz takdirde çin ve rusya bize nükleer silah teknolojisi vermeyi vaad ediyorlar...
    ayrıca ordunun tek yaptığı milletin nedense göremediği irrrticaaa tehlikesini gördüğünü söyleyip sürekli ortamı germesidir.(tuhaf!)
    NOT:CEVİZ KABUĞU PROGRAMI ATV DE "eKOnoMİK" NEDENLERDEN ÖTÜRÜ YAYINDAN KALDIRILMIŞ

Ceviz kabugunun yayindan kaldirilmasi tamamen bilinclidir...Sana tamamen katiliyorum sadece irtica konusunda boyle seyler duymadim...biz millet olmak icin calismak yerine halk olmak icin nedense fazlaca efor sarfediyoruz...

Bu arada bazi arkadaslara atifta bulunayim...Tatar misin?Adin ramazan mi?

Toplam Hit: 15158 Toplam Mesaj: 74