folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder RTE Cok Tehlikeli

RTE Cok Tehlikeli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    tatarramazan bunu yazdı:
    -----------------------------
    sezer değil mi solcu olan suçluları bir bir affedip salıverirken hükümetin ülkenin daha yaşanabilir hale getirmek amacıyla hazırladığı yasaları geri gönderen.tayyıp gibi 3 tane daha olsun amam amerika ing ve de israille bu kadar içli dışlı olmasın
    aahhh nerde o günler.
    ben tayyıpe inanıyorum iyi şeyler yapıyor.
    ha bigün cumhurbaşkanı olarak görürsek şaşırmayalım yakışır da
    sezardan iidir
    -----------------------------

sen anlamadin galiba mesela solcu sagci meselesi degil.Su anda canli bomba kapasitesindeki insanlar,zamaninda 35.000 kisinin olumune sebep olan ve daha once koylerde toplu katliam yapan insanlar saliveriliyor.Solcu sagci meselesi degil.Terorist meselesi olay.Sen kafani solculara takma onlar da iyi insanlardir arkadasim.Amerika ingiltere ve israil.bunlarla icli di$li olmak ,irak veya iranla icli disli olmaktan daha iyidir donemimizde .Ayrica Amerika dedigin ulke en fazla ihracat yaptigimiz ulkelerden biridir.Arap ulkeleri ile hicbir iliskimiz olmamali.Maddi iliskiden baska.Cunku onlar hicbir zaman maddiyat disinda birseye saygi gostermediler.Tarihe bakmaniz kafidir.Turkiye sadece ABD ING ISR ile degil tum devletlerle iyi iliski icinde olmalidir.Ermenistan da dahil buna.Politika"da su bizim yakinimiz olsun degildir amac.Herkesle iyi olmaya calisabilirsin ancak oncelikli amac ulkenin cikaridir.Ulkenin cikari fayda alacaksa ermenistanla bile ili$ki kurulabilir bence...

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    HapoelHaifa arkadaş boşuna uğraşıyoruz diyeceğim ama hiçbirşey sebepsiz olmaz. Tartışmaya katılacak insanların öncelikle bilgi donanımına sahip olmaları gerekiyor. Yuvarlak kelimeler ve slogan sözcüklerle bir yere varılamaz. Sadece iyidir, süper gidiyor vb. kelimelerle kanaata varan arkadaşların, savundukları konu hakkında bazı materyallara sahip olmalarını dilerdim. Ancak bu şekilde olumlu ve bilgilendirici bir tartışma yapılabilir.

Partinin ideolojisi dışında ki konular (terör, din, sosyal yapı vb.) ayrı bir forum başlığı altında irdelenmelidir. İsteyen varsa açabilir, biz de katılırız.

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    ya adam grup toplantisinda cocuklara seker verdim diyor adamlar da kanip super gidiyor diyor...Bu adam sozde ermeni soykirimi yasa tasarisini kabul ederse $a$mam...inanilmaz birsey bu millet televizyon izlemiyor mu.Gazete okumuyor mu.Radyo dinlemiyor mu?inanilmaz aklim almiyor.Neyin superi?Ne yapmi$ anlatsaniza Allah a$kina da bilelim.

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    milas
    milas's avatar
    Erkek
    hapoel haıfa ne biliyonda konuşuyon lennnnn. Kimse gazete okumazmış radyo dinlemezmiş hemen milletin önünü tıkıyon her moktan anlıyormuş gibi sen önce ben,m soruma cevap ver ve niye kaydındaki israili
    sildin de Türkiye yazdın asıl Türk düşmanı sen ve
    göktuğ gibiler sizi gidi palavracılar var mı lan
    tayyip gibi şimdiye kadar memleketi idare eden size göre tabii ki yok çalmıyor çırpmıyor hepiniz hırsız
    olduğunuz için herkes öyle olsun istiyorsunuz,Alperen
    az bekle sana da bir iki lafım var

sevecen
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    Çok konuşuyorsunuz.Boş konuşuyorsunuz.
    Hepsini okuyamadım.Ama Avrupa veya Amerika"nın üzerimizdeki etkisini gözardı edemezsiniz.Birbirinize boşuna girmeyin.RTE o yasaları çıkartmak zorunda.Onlar sizin kadar vatanı düşünmüyorlar mı?Siz oraya çıksanız elinizden başka birşey geleceğini falan mı zannediyorsunuz?Sen "yasa falan yok.ne halin varsa gör.çek ajanlarını ülkemden" dersen tek sözleri "borçlarını öde" olur.Var mı 500 milyar dolarınız varsa ödeyin dış borcu kimsenin kölesi olmayalım.Konuşması kolay.Ufak mantıklar ve dar bakış açıları içinde hiçbiryere varamayız derim ben.Eğer faydalı olmak istiyorsanız insanları suçlamayı bırakın.sizin burda konuştuğunuzu duyacak falan mı zannediyorsunuz siz.

Gülünecek haldesiniz.

Kimse yanlış anlamasın.Ben hiçbir siyasi görüş taraftarı değilim.Objektif bir açı ile olayları değerlendirmeye çalışıyorum.

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuzun
    cuzun's avatar
    Erkek
    1)takma adı hopel tayfa olan birisi ne kadar güvenildir ki...
    2)Bu tip masa sandalye(mason) tayfası elbette kötüleyecek sağı solu..gazeteleri basını da örnek gösterecek tabii çünkü medya da aynı tayfadan.. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
    HapoelHaifa kardeşim mesele elbette sağcı solcu meselesi değil.ben solculardan rahatsız falan da olmuyorum esasen bu ayrılığa anlam da veremiyorum.bunu söledikten sonra ...
    sezar bahsine de ; kimilerinin şu anda en ii devlet adamı olarak sezarı(baykalı bahçeliyi saymıyorum bile baykal muhalefeti bile beceremiyor) kabul ettikleri girdim.tayyip meselesine gelince ben oy kullanmadım ama kullansaydım tayyipe kesinlikle vermeyecektim.abd bizim en fazla ihraacat yaptığımız ülke olabilir bu bizim kuyumuzu kazdıkları gerçeğini örtmeye yetmez.ırak iran halklarının (halk diyorum çünkü millet olmayı beceremediler biz de millet den halk olmaya doğru hızla ilerliyoruz) bizi gerçekten sevdiklerini biliyorum.ama iran ırak suriye yönetimi gerçekten bizi halaa kıskanıyor ve buna göre hareket ediyorlar.ayrıca abd ab nin alternatifi illaki bunlar değil.bugün biz şangay tpluluguna girdiğimiz takdirde çin ve rusya bize nükleer silah teknolojisi vermeyi vaad ediyorlar...
    ayrıca ordunun tek yaptığı milletin nedense göremediği irrrticaaa tehlikesini gördüğünü söyleyip sürekli ortamı germesidir.(tuhaf!)
    NOT:CEVİZ KABUĞU PROGRAMI ATV DE "eKOnoMİK" NEDENLERDEN ÖTÜRÜ YAYINDAN KALDIRILMIŞ

Bu niymiş la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iSYANKAR
    iSYANKAR's avatar
    Homo
    cahil ha ...! hadi bakalım rte neler yaptı :
    1-cem uzan serefsizi iptal
    2-ekonomi dususte
    3-maaslar iyilesiyo
    4-amerikan emperyalizmi dususte
    5-sosyalist politika ve esitlik
    6-ab ye giriste dev adımlar
    7-kendine calısmıyo kara para aklamıyo
    ...ve bi suru icraat aklıma gelen bu kadar ha sunuda soyliyim ben AKP li degilim yıllardır mhp ye calısırım 9 senedir ulku ocaklarındayım ama ben du adamı begeniyorum istediginiz kadar cahil deyin ben boleyim kabul edende kabul etmeyende sagolsun
    ayrıca adam hic degilse tek basına yuruyebiliyo zıplayabiliyo kosabiliyo surekli din somurusu yapmıyo amerikan vatandasıda degil anladın sen anladınnnn...!

ALAYINA iSYAN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Goktug
    Goktug's avatar
    Erkek
    Milas Neye dayanarak benim Türk"lük düşmanı olduğumu idda ediyorsun ? Kanıtla aksi taktirde ben senin eksikliğine inanırım.

İsyankar Din sömürüsü yapmıyor ha Çok komik, onu iktidara taşıyan baş faktörü böyle göz ardı edemezsin.
    Amerikan vatandaşı değil. Doğrudur, ama şekilde öyledir. Neden daha seçimler yapılmadan Amerika Başkanıyla görüşmeye gitti ? Bu ülkede hemen hemen hiçbir parti, Amerika"nın desteğenini almadan iktidara gelmemiştir. Sadece Amerika mı ? Elbette hayır. Çok uluslu şirketler, yerli holdingler vb. kurumların da önemli rolü vardır. Bütün bu desteklerin diyeti elbette iktidara gelindiğinde ödenecektir ve ödeniyor.

Cebini doldurmamıştır. Bak sen Kabinede ki bakanların mal varlıkları ve bu doğrultuda çıkan yasaları göz ardı edemezsin. Örnek mi Maliye Bakanı Kemal Unakıtan"ın Beykoz"daki arsaları tapusuzdur. Orman alanlarının (niteliğini kaybetmiş! ) satışı yasası kimin işine yarayacaktır ? Binbir zorlukla gecekondu yapan insanların mı ? Yoksa Arazi mafyaları ve büyük holdinglerin mi ? Gerçekten bir kaç garip vatandaş yararlanacak diye holdinglere ve mafyaya hazine arazilerini peşkeş çekmek ne derece doğrudur. Hiç fark ettinizmi bilmiyorum. Bu yasa gündeme alındığında illegal yollardan orman arazisi talanlarının ne derece arttığını ortadadır. Kara para konusunu ise kayıt dışını kayıt altına alma çalışmaları ortaya koyuyor.!!!

Bu arada hükümetin bir ay önceki atama listesi çok uzun olduğu için buraya aktarma gereği duymuyorum. Ancak illa ki talep olursa genede aktarırz. O zaman bakarsınız cep nasıl doldurulur, niteliksiz atama nasıl yapılır. Atatür Orman Çiftliği"nde gişe görevlisi olan bir şahıs şu an Bakanlık Müsteşar Yardımcısı olarak görevdedir. Kısacası atamalarda Cem Yılmaz"ın Uzay gemisinde ki espirisine benzer bir ilke uygulanmaktadır. İzleyenler bilir. ""Taytın varmı ? Var. Giy gel abi""

Maaşlar iyileşiyormuş Herhalde sen kamu kuruluşlarında görev yapmıyorsun. Yapsaydın bu kadar saçma yazamazdın.

AB"ye girişte dev! adımlarmış Ya siz hiç uluslar arası antlaşmaları ve ikiz yasaları okumazmısınız? Hadi onları geçtim. Hiç mi yabancı basın organları ve siyasi demeçleri takip etmezsiniz ? Biraz inceleseniz ölüye simokin giydirmeye çalıştıklarını anlayacaksınız.

Ben şahsi fikir olarak MHP"de dahil hiçbir partiyi desteklemiyorum. Yani olabildiğince objektif yaklaşıyorum. Ülkü ocaklarında 9 yıl bulunmuş arkadaş,bana Mhp"nin kuruluş ilkeleri ve şu anda bulunduğu yeri tanımlayabilirmi ?

Akp ve diğer partilerle ilgili konulara fırsat buldukça değinelim.

Saygılar...

Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur. M. Kemal ATATÜRK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    bazı arkadaşlarımızın dediği gibi bu ülke bir yılda düzelmez arkadaşlar ama bu ülke belli bi süre sonra istediğimizden daha düzgün olduğunu göjreceğiz emin olun ama güven duymak lazım değil mi

Carpe Diem
Toplam Hit: 15184 Toplam Mesaj: 74