folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ruh Çağırma Dökümanı

Ruh Çağırma Dökümanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    la olm çarpılmayalım baq sonra gelirler bi daa gitmezler felan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Valla ruhmu geliyor cinmi geliyor bilmiyorum ama birşeyler geliyor işte, abü biriniz çıkında şöyle arkadaşlarla denemesini yapın buraya yazın yaşadığınız olayları milletde inansın a.k

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bende deli bol bunları yapacak evime dönem yaparım
    %100 onay veririrz bi işe yarıyormu yaramıyormu die.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    lise sonda okulun kullanılmayan loş yemekhanesine girdik okul kapanışında 2 kız 2 erkek, cin çağırmak için . mumundan tutta herşey ok.. Dua okuyanda vardı :) hademe geldi kovduydu içimde kalmıştır siteye dadanmasın cin şimdi cünüp bunu yazan diye :)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek

Konuyu gördükten sonra bu konuların piri olan ve kendisine ait cinleri olan bir abime danıştım ''Sakın denemesinler denerlerse sonucuna katlanmak zorunda kalırlar.'' dedi .Amanha

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RebuLL
    RebuLL's avatar
    Erkek

Allahu Teala der 'ki: '' Ben insanları ve cinleri yalnızca bana kulluk etsinler diye yarattım'' ve cinlerin alemi ile insanların alemleri ayrıdır karışırsa hiçte hoş şeyler olmaz peygamber efendimizde (sas) yasaklamıştır.Günahtır..RUH GELMEZ - CİN GELİR..Gitmeyedebilir..Bizde çağırdık geldi..Ama bazı arkadaşlarımıza dadandı gitmedi uyutmadı huzur bozdu.Namazdan niyazdan soğudu.Ve cinler yalancıdır.Her sordugun soruya doğru cevap vermez...Cinlerin iyisi vardır kötüsü vardır...Hristiyanı var müslümanı var..Ateisti var yahudisi var..Onlarında peygamberleri vardır. Hz.Süleyman 'dır..Cinler evlenir boşanır 600 yıl civarı yaşarlar..Ömürleri uzun oldugu için eğer hükmedebilirseniz 500 yıl öncesini bile öğrenebilirsiniz...Hazine define yerlerini vs vs vs.. Suya bakarak..Ama uzman olmanız lazımdır.Yeteneğiniz olmalıdır..Hz.Süleyman cinlere inşaat bile yaptırtmıştır...Ama Allah tarafından bir lütuftur Peygambere.Her insan bunları beceremez pek enderdir.ÇOK AMA ÇOK RİSKLİDİR..Ayrıca 3 büyük cin vardır. AKŞİN,TAKŞİN, Sanırım birde MERU..Fazlasıyla bilgiliyimdir..Cin cağırma özel duası vardır cağırırsanız kesin gelir...Geleceği bilemez sallarlar..Geçmişi ve şimdiki zamanı iyi sıkıştırırsanız yetenekliyseniz öğrenebilirsiniz.Mesela şu kızın sizi sevip sevmediğini..He bide..Cinlerin gelmiyteceğine ve ruh geldğine inananlara gelir genelde benim gibi bilgililere ve ehli müslümanlara gelmesi pek zORDUR.korkarlar..AYRINTILI bilgi isterseniz bana danışın..Bu özetti Hadi EYVALLAH!!!

TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN!

'' Cesaret vicdanı değil , hayatı hiçe saymaktır ''
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

DecaMeroN bunu yazdı:

siteye dadanmasın cin şimdi cünüp bunu yazan diye :)

Zuhahahahha

Nerden bildin :))))

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

bırak bu işleri,

fırçala dişleri,

devlet su işleri!!!

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saman
    saman's avatar
    Erkek
    ya mk ne zorunuz var ya gelcek tşşak geçcek bide gitmicek çok mu gıpır gıpır içiniz öle ama yapsak mı lan :) nese hassas konu....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karacaoglan
    karacaoglan's avatar
    Erkek

S.a

Kardeş o ruh değil ben denedim bazen gitmiyor eğer geri göndermessen başına bela oluyorlar

ve sen kimsinde ruh çağırıyorsun :) yani allah yasak kılmış... birisini başına bişi gelmesin sil şunu çünkü bunlar üç harfliller diye adlandırdıklarımız geliyro ve yalan söylüyorlar  C İ N geliyor meraklılarla alay edelim diye.

Arkadaşlar denemeyin ben denedim ama burada değil budan 2 - 3sene öncesi uyur uykunda başlıyorlar tokatlamya geri gönderemessen.

My Computer Pentium 4 2.8 1 GB Dual DDR Ram Asus Anakart Asus DVD RW Sony 19" SDM-HS95 LCD Monitor 120 GB Samsung HDD 5.1 Vestel Speaker 256 MB Ati Radeon AGP.
Toplam Hit: 31563 Toplam Mesaj: 93