folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ruh Çağırma Dökümanı

Ruh Çağırma Dökümanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    Nicksize sorun bu konulari adam bana kamera acip canli yayinda ruh cagirma seansi duzenliyordu :) sanirim cinler alemiyle ilgili doktora yapacak seviyeye eristi :) hele isonun o yataginin titredigi gunu hic unutmam :=) acti direk kamerayi Kuran-i Kerim okuyor := noldu la iso dedim.Olm artik eskisi gibi olmayacam falan diyordu,Gullu Yasin falanda okuduu ama 1-2 hafta sonra iso yine ayni iso oldu :D
    -----
    yarıldım compüüüü :D

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    iyide ruhlar türkçe biliyormu ? :)))))) yada sole bişimi oluo ?

|| cehennemdeki iblis ( gardiyan ) ve mahkum ( gunahkar ) ahmet ucar arasındaki diyalog || :

A: Ahmet ucar ziyaretçin waaarr !!!
    B: Ateşi kesin !! Ateşi kesin ziyaretçiiiiiii !!
    A: Fazla kaptırma kendini istersen geri buraya gelicen yaniii ...

:D:D:D:D:D:

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    gece zıplatmayın abü ya şöle konuları tırstım valla :S

sırıtma la.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Ruh çağırma denen şey gazeldir.Genelde cinler eğlence amaçlı gelirler.Dünyada bazı insanlar bu cinleri ele geçirip kullanırlar ve bazı cinlerde aynı şekilde insanları ele geçirip kullanırlar.Ele geçirmek içine girmek falan değil.Bazı cinci hocalar cin kullandıklarını zannederler ama cin onu kullanır.Nasıl siz ruh çağırıp eğleniyorsanız cinlerde çağırıldıklarında gidip eğlenirler.Tabi bu gelenler müslüman cinler değildir.Bunların irileri vardır ifrittir.Cinlere dua okursun giderler ifrite dua okursun daha doğrusu dua okumaya çalışırsın kelimelerin karışır.Saçma sapan sözler söylersin duayla alakası olmayan şeyler.Sonu feci olur.Bu ruh çağırma olayında fincan kırılma olayı vardır fincan kırılınca garip şeyler olur diye rivayet var.

Ama cinciler genelde bunları kullanmazlar tasavvuf ehlinin yazdığı bazı kitaplara bişekilde ulaşırlar.Süleymaniye kütüphanesinde bu tarz bi sürü kitap vardır.Bilinen kitapların en iyisi Davetnamedir.Cinlerden başka melek davetleride vardır.Piyasada kenzül Havass diye bi kitap var ama içlerindekiler genelde yanlıştır.

Heyecan meraklısı ve çarpılmak isteyen insanlar olursa ilginç uygulamaları anlatabilirim veya anlatmam.Çünkü siz çarpılınca bana bela okursunuz boşver vazgeçtim. :D:D:D

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    İtalyan bu işi biliyosun:D Bildiklerinin hepsini anlat!! Yapmak istemiyosun bilmek istemiyosun ama bişeyler seni çekiyo! Ateş seni çağırıyo :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    ewt ruh değil cin gelir ve tehlikeli olabilir bi ara bi video vardı vukuatlarda şeytan cıkarma diye seytan falan değil cin cıkarıyolardı onu izleyin bence ondan sonra bu işlere kalkısın

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    gelenin cin olduğu ruhun gelemeyeceği söylenmiş ve bunu açıklamak içinde ruha sınır koyulduğu ve bu sınırı geçemeyeceği söylenmiş. Fiziki olmayan bir şeye sınır nasıl konur ? Biliyorsunuz her madde titreşir ve biz bu titreşim sayesinde onu bir madde olarak algılarız. Herhangi bir maddenin titreşimi bizim algı frekansımız dışına çıktığında onu madde olarak algılayamayız. Ruhta bizim algı frekansımızın üzerinde bir titreşime sahip olmalıki onu madde olarak algılayamıyoruz. Böyle bir şeye nasıl fiziki bir sınır konulabilir, birkere onu madde algılamıyor,yoksayıyor.
    Işık hızını düşünün.bir cama bir kalemi ışık hızında attığımızda cam kalemi algılayıp tepki uygularmı? Bence algılayamayıp uygulayamaz çünkü kalem artık bir enerji olmuştur ve titreşimi camın algılayabileceği düzeyin üzerine çıkmıştır.
    Ayrıca cin dediğiniz varlıklar gelebiliyorsa ruhlarında gelmesi normal. Sonuçta insan ruhu. İnsanda Tanrı suretinden yaratılmış bir varlık olduğuna göre diğer varlıklardan üstün tutulmuş. Böyle olunca cinin gelebilip ruhun gelememesi biraz mantıksız geliyor bana...

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek
    yuh amk konunun açıldığı tarih 7/31/2005

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyberdeath
    cyberdeath's avatar
    Erkek
    hoja acaip bişi yaa denemek lasım ondan sonra köyde heykırdan sonra
    cinci ye cıkar adımız:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Usta salak değiliz insan bu işlerle uğraşa uğraşa neyin ne olduğunu anlayabiliyor.Ruh gelir mi gelmez mi ruh gelir ama herkesin ruhu gelmez.Kişi öldükten sonra ruh güçsüz düşer o enerjisi azalır.O yüzden gezip tozmaya pek vakti olmaz.BAzı ölen kişiler öldüğünü bilmez veya kabullenmez bunlar öldükten son 1-2 gün boyunca yakınlarının rüyalarına girer.Bu en basit ve en az enerji harcayan iştir ruh için fakat bi süre sonra bu enerjisi biter.Fakat ruh ölmez yok olmazda sadece bu tarafla iletişime uğraşmaz.Zaten ne olduğunun farkına varır kabir azabı vs. başlar.

Fakat bazı ruhlar vardır.BUnlar evliyaların vs ruhlarıdır.Bunların ruhları için gereken enerji Allah tarafından onlara verilir.Bazıları bu tarafla pek ilgilenmez fakat bazıları arada kontrol eder bu tarafı.BAzıları sürekli buradadır ama biz fark etmeyiz.Bunları çağıramazsınız zaten çağırsanızda gelmez.ONlar Allah'a ulaşmak isteyenleri ararlar onlara yardım ederler vs.

Bi insan ruhsal olaylarla ilgilendikçe gelen enerjileri ayrıştırmaya başlar gelen cin midir ? Melek midir ? Ruh mudur ? vs. bunları anlar.ŞUana kadar bi insan evladı fincanla ruh falan çağıramamıştır.Öteki tarafla görüşebilmek o ruhlarla konuşabilmek sadece evliyalara nasip olmuştur.Budistler kabalacılar ve ruhbanlarda ruhsal tarafla alakalıdır ama onlarda sadece melek ve cinlerle sınırlıdır.Budistler üstadlarının ruhlarıyla görüştüklerini söylüyorlar ama ne kadar doğrudur veya olabilir mi bilmiyorum _?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
Toplam Hit: 31561 Toplam Mesaj: 93