folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ruh Çağırma Dökümanı

Ruh Çağırma Dökümanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    semsiul_mariful_kubra
    semsiul_mariful_kubra's avatar
    Homo
    codermc bunu yazdı:

trbigbang bu kadar carpilmak istiyosan dokumani uygula, gelen cine de beni carpsana de bakim carpicakmi :) bizde orenmis oluruz

abi sabahtan beri deniyom. gelmiyo orosbu çocuğu. msn meşgule almış kesin hurilere takıldı. ayrıca trbigbang yanımda şimdi. dikkat senin cine hovardalık yapıyo kerata. geçen bizim huriler şikayet etti

zemzem barda takılıyomuş bu ara. dikkatli ol abi. zina yapıyo deyus. biz de cennette bakire huri istiyoz.

abi bide cinin elektrik faturasını kim ödüyor. o kadar çarpıyo. a.q tedaş bu ay da ödemzse saati mühürlicek... bu kaçak elektrik kullananların faturasını bize kesiyolar arkadaşlar. lütfen duyarlı olalım. a.q cin bol bol kullanıyo biz faturayı ödüyoz. bizim günahımız ne. müzlümana bu sığarmı eğer fazla fatura istemiyosanız cin çarpmalarına önlem alın. topraklama yapın...

Nickteki Kübradır Sakın Kurba sanmayın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    REHBERSEZGIN
    REHBERSEZGIN's avatar
    Erkek
    BEN Bİ DENEDİM AMA CİDDİ YETSİZ LAVUKLAR GARİP GARİP ŞEYLER SÖYLEDİ EERUHDA ELALEMİN PİÇİ DEĞİL YA GELMEDİ TABİ .KEŞKE GELİP O PİÇLERİ KARAKARABASSAYDI

REHBERSEZGIN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ben bu olayı 2 sene önce duymuştum ve siktir len öyle şey mi olur demiştim.Sonra arkadaşlarla toplandık yaklaşık 5 kişi ve aynen mitnik kardeşimin dediklerini o zaman uygulamıştık.Sonra fincan oynamaya başladı ilk önce bizim pijlerden birisi oynatıo sandim inanmadım.Sonra arkadaşlar dediki hala inanmıyorsan içinden bir soru sor yani sorunu dışa vurma.Ancak sorunu sorduğun zaman sordum diye söyle dediler.Sonra içimden dedim ki ilk milli olduğum kızın ismi neydi dedim .Daha sonra arkadaşlarında duyacağı bir sesle sordum dedim.Ondan sonra bardak tek tek harfleri dolaşarak melike yazmasınmı..Aman yarabbi tenim benzim atmıştı ...Onun için bu döküman doğrudur.usulune göre uygulanırsa %100 gelir...Sizinde inanmamanıza şaşmıyorum.Ama eger cin gelirse mutlaka içinizden soru sorun bakın nasıl inaniyorsunuz...

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar Ben Bunu Çok inceledim Araştırmadıqım Kitabta Kalmadı Bu olay Sadece inSanın Din bağımlılıqı ve inSanın Beyin Güçünden Kaynaklanıyor Yani inSanın beyninde olan düşüncelerini Beyin güçüyle Sen o fincanı yönetiyorsun ama Başkasının Yönettiqini Zannediyorsun iStediqiniz Kaynaqı Araştırın Ve Bakın Cin Çağrılmaz Ruh Çağrılmaz ..

Ama Kutsal Kitabımızda da Büyü Ve Cin vardır Cinler Zaten bazı insanlara Musallat olurlar bununda Nedeni inSanın çok kötü olmasıdır o Yüzden kötü insanlara Musallat olurlar Unutmayın ki bu dünyada Bir imtihandayız o Yüzden böyle Şeyler Doğaldır .. Bu dünyadaki sınavımızdaki Bazı Gerçeklerdir o Yüzden Böyle Şeylere Kafayı Takmayınız Kendi Beyin ve Kendi Dinsel Güçünüzden Başka Hiçbir Şey Değildir Bu Unutmayın Ki  Allah c.c. kitabında Yazdıqı gibi

İNSANDAN

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ben Bu bilgisayarı Da kırarım Exploreride parçalarım Aynı şey iki kere gitmiş bende gitmedi diye tekrar mesaj yollamıştım :D

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shwarz
    shwarz's avatar
    Erkek

beyler bu cin işine giren çok insan ve çoğu sebebi bilinmeden intar ettiler çünkü siz onları çağırdığınızda onların iyi olnaları değil kötü olanları gelir ve .....

girmeyin bu işlere onların davası sizinkiyle aynı değil hemen görmediğiniz bir yaratıkla uğraşmak hoşunuza mı gider.........

THERE ARE LOTS OF WAYS TO HACK ........
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CeDaY
    CeDaY's avatar
    Erkek
    heyyy millet belkide bu konuyu CİN açtı bu uygulamayı yapmanızı ve onu selbest bırakmanızı ıstıyor tam korku filmi gibi oldu haa Eheuehuh

Heyy Baksana Akıllı Ol Aklını Alırım Hojaa
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sene geçen sene değil ondan önceki sene Okuldayız 10FenA dan 11TM-F ye geçiş yaptım yeni sınıfımda kimseiy tanımıyorum...Tabi aşkımdan başka o zamanlar da onunla sadecee arkadaşız ama ikimizde bir birimizi çok seviyoruzda söylemeye cesaret edemiyoruz neyse...Ders Sosyoloji Nurcu-Fethullahçı takımı kalktı KRABASAN dan söz ediyor neymiş gelip gece basıyormuş :) lem dedim kim kime basıyor bildiğiniz gibi buna ALBASMASIDA deniyormuş...Kızlar bir anlatıyor bir anlatıyor herkes imana geldi korkudan sınıfta hopss dedim müdahele ettim hemen...10FenA dayken Biyoloji hocamız bilimsel bir dergi getirmişti bu karabasan olayı ile ilgili İnsanlar gece uykuda Kan dolaşımı yavaşladığı için bazen "kısmi(geçiçi) felç" geçirebiliyorlar yaklaşık 11sn sürüyormuş...Vücüt felç oluyor ama genelde ses telleri felçlik geçirirmiş...Kızlar anlatıyor hocam omuza çöküyorlar bağırırsıznız sizi kimse duymaz falan...ama işin aslı ses telleri de felç geçirdiği için ses hiçç çıkmıyor :)..Vücüdün kitlenmeside zaten geçiçi feçlikten kaynaklanıyor...Bilim bunun ispat etmiş bizimkiler AL bastı KARAbastı diye kendilerini kandırıyorlar..İşte bunu sınıfta anlattım en sonundada fırlamalık olsun diye..Neyse birgün al gelirse söylerim vücüdüma bastırmasın omuzlarıma masaj yapsın gitsin falan demiştim....

Bu ruh çağırma işide butür birşeydir...Biyo enerji olabilir mesela arkadş beyin gücü falan demiş ya yukarıda onun gibi bilimsel açıklamalar var...Ama bu olayı bende deneyeceğim Mustafa Kemal-Lenin-Mao-Ernesto -Deniz-Hasan Yalçın vs...devrimcilerin ruhlarını çağırıp bir siyasi yuvarlak masa toplantısı yapacağım..İnşallah gelirler...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Böyle bir saçmalık olmaz.

Kimse ispatlayamaz bana bunu.

Eğer doğru söylüyorsanız video'ya çekinde getirin.Oluyorsa bile beyin gücünden kaynaklanıyordur.

Bu gerçek olsa idi Harun Yahya(aknan oktar ibinosu)  bu fincan olayı üstüne materyalizm'i yıktık diyerekten 500 küsür tane kitap çıkarmıştı.

enjoy i'm vaccinated
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    FAtih evet aynen katılıyorum...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 31544 Toplam Mesaj: 93