folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Saat Meraklilari Hava Tahmin Barometre Atomik Saat Genel Bilgi Paylasim

Saat Meraklilari Hava Tahmin Barometre Atomik Saat Genel Bilgi Paylasim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Hepsiburada cakma saat konusundan sonra baya saat meraklisi arkadaslar oldugunu gordum bende ise sadece kol saati degil masa saati meragi da var. Ozellikle sicaklik nem hava tahmini yapan saatler...

Simdiye kadar hep cin mali (hepsi artik cin gerci) aldim hali hazirda Şu anda da kullandigim bir saat var ama hava tahmini berbat aldığımdan beri hep havayi kapali gösterdi bunlari araştırırken bu konuda oregon scientific diye bir markanin cok iyi olduginu cozdum ama Tr de maalesef yok su anda letgo vs de ikinci eller denk geldi onlara bakarken satildi filan birde bunlarda saati otomatik ayarlama olayi varki cok ilginc bir konu

Almanyadan gelen bir radyo sinyali ile otomatik olarak yapabiliyor bunu ist ve trakya taraflarinda harrtasini inceledigimde calistigini gordum 

Tum bu arastirmalari yaparken bir turlu istedigim gibi bir sey bulamiyordum digoo diye bir markayi kesfettim ama nedense oregon kadar icime sinmedi 

Sonunda yine ikinci el sitelerinde turlarken oregon bar 636 modelini zamaninda italyadan almis bir ablamizla karsilastik ve direk aldim kargoya verdi merakla bekliyorum

Sicaklik nem hava tahmin ay durumu ve saat guncellemesi alabiliyorr merak la bekliyorum geldigi anda burada her seyiyle paylasacagim

Varmi boyle meraklisi evinde kullanan memnun oldugunuz markalar modeller

sunyy2003 tarafından 11/Nis/19 11:08 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Hepsiburada cakma saat konusundan sonra, bâyâ Saat Meraklisi arkadaslar oldugunu gordum . Bende ise sadece KolSaati degil, MasaSaati meragi da var. Ozellikle sicaklik, nem, hava tahmini yapan saatler...

Simdiye kadar hep Çin mali (hepsi artik Çin gerci) aldim. (Hâl'i hazirda ,∧, Şu anda da )kullandigim bir saat var ama hava tahmini berbat, aldığımdan beri hep havayi kapali gösterdi. bunlari araştırırken bu konuda oregon scientific diye bir markanin cok iyi olduginu cozdum ama Tr de maalesef yok. Şu anda letgo vs de ikinci eller denk geldi, onlara bakarken satildi filan. birde bunlarda saati otomatik ayarlama olayi varki cok ilginc bir konu; Almanyadan gelen bir radyo sinyali ile otomatik olarak yapabiliyor. Bunu ist. ve trakya taraflarinda Haritasını inceledigimde ,calistigini gordum 

Tum bu arastirmalari yaparken, bir turlu istedigim gibi birsey bulamiyordum. Digoo diye bir markayi kesfettim ama nedense oregon kadar icime sinmedi 

Sonunda yine ikinci el sitelerinde turlarken, oregon bar 636 modelini zamaninda italyadan almis bir ablamizla karsilastik, ve direk aldim.  kargoya verdi, merakla bekliyorum. 

Sicaklik, nem ,hava tahmin ,ay durumu ve saat guncellemesi alabiliyorr, merak la bekliyorum. geldigi anda burada her seyiyle Paylasacagim.

Varmi boyle meraklisi, evinde kullanan, memnun oldugunuz markalar, modeller?

Bende merak ediyorum ama marka-model yok. Bir tane -ismi çok önemli değil- zincir marketlerden birinden aldım. bence gayet güzel ve hava tahminlerinde oldukça etkiliydi. 

Ayrıca, kol saati meraklısıyım da. Ama bir takım özelliklerde, özelliklede birine, -belkide kendime de dâhil, 3 tane- MasaÜstü saat alıcağım. Arıyorum bulamadım. 

Özelliklerden bir tanesi de, -Metali tam kararlaştıramadım ama-  Helezon yay'a  üst ucundan ama alttan bağlı -yaklaşık 1 dk, her yöne sallanabilen- alarmlı Saat almayı düşünüyorum. Kısmen, Stres çark'ı gibi, . Bu'nun plastikleri yaklaşık 30sn kadar dönüyor, Metal'leri yak. 1 dk kadar dönüyor. 

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/19 03:45 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

2003 yılında İzmir de iken Hatay Karataş sırtlarına doğru güzel bir muhitte emlakçıdan bekara göre bir ev tutmuştum eşyalı fişmekan salonda odalarda saatleri muhteşemdi saatler özel diyordu emlakçı hele bir tanesi vardı İzmir en doğru havası saati fahreineit vs hepsini hava durumu bültenlerinden net verirdi altında bir yerlerinde japon malı yazar o kadar beni etkileyen bir saat anımsamam. 🤨 Peder rahmetlinin Almanya hatırası seiko 5 i de efsanedir durur bir yerde ama hala çalışır eminim. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

2003 yılında İzmir de iken Hatay Karataş sırtlarına doğru güzel bir muhitte emlakçıdan bekara göre bir ev tutmuştum eşyalı fişmekan salonda ,odalarda saatleri muhteşemdi. saatler özel diyordu emlakçı. hele bir tanesi vardı İzmir en doğru havası ,saati, fahreineit vs hepsini hava durumu bültenlerinden net verirdi altında bir yerlerinde japon malı yazar. o kadar beni etkileyen bir saat anımsamam. 🤨 Peder rahmetlinin Almanya hatırası seiko 5 i de efsanedir .durur bir yerde ama hala çalışır eminim. 

İzmir'deyken, Hatay Karakaş sırtlarına doğru nasıl oluyor. Hatay-Karakaş, İzmir'in İlçesi mi?

Marina , HandMade Heaven. 

CalvinHarris^^D` &Rag'n'Bone , Giant.

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/19 05:35 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

2003 yılında İzmir de iken Hatay Karataş sırtlarına doğru güzel bir muhitte emlakçıdan bekara göre bir ev tutmuştum eşyalı fişmekan salonda ,odalarda saatleri muhteşemdi. saatler özel diyordu emlakçı. hele bir tanesi vardı İzmir en doğru havası ,saati, fahreineit vs hepsini hava durumu bültenlerinden net verirdi altında bir yerlerinde japon malı yazar. o kadar beni etkileyen bir saat anımsamam. 🤨 Peder rahmetlinin Almanya hatırası seiko 5 i de efsanedir .durur bir yerde ama hala çalışır eminim. 

İzmir'deyken, Hatay Karakaş sırtlarına doğru nasıl oluyor. Hatay-Karakaş, İzmir'in İlçesi mi?

Hatay karakaş plakası 31 olup güney bölgesinde yer almaktadır.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

2003 yılında İzmir de iken Hatay "Karataş" sırtlarına doğru güzel bir muhitte emlakçıdan bekara göre bir ev tutmuştum eşyalı fişmekan salonda ,odalarda saatleri muhteşemdi. saatler özel diyordu emlakçı. hele bir tanesi vardı İzmir en doğru havası ,saati, fahreineit vs hepsini hava durumu bültenlerinden net verirdi altında bir yerlerinde japon malı yazar. o kadar beni etkileyen bir saat anımsamam. 🤨 Peder rahmetlinin Almanya hatırası seiko 5 i de efsanedir .durur bir yerde ama hala çalışır eminim. 

İzmir'deyken, Hatay "Karakaş" sırtlarına doğru nasıl oluyor. Hatay-Karakaş, İzmir'in İlçesi mi?

Hatay "karakaş" plakası 31 olup güney bölgesinde yer almaktadır.

KaraTaş'mış ^^D`   

Ben @WesKeyy 'in cümlesinden, sanki İzmir'de bir tane Hatay ilçesi, o'nun da KaraTaş mahallesi var'mış gibi anladım. @@,) ^^D`}

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/19 08:26 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

2003 yılında İzmir de iken Hatay "Karataş" sırtlarına doğru güzel bir muhitte emlakçıdan bekara göre bir ev tutmuştum eşyalı fişmekan salonda ,odalarda saatleri muhteşemdi. saatler özel diyordu emlakçı. hele bir tanesi vardı İzmir en doğru havası ,saati, fahreineit vs hepsini hava durumu bültenlerinden net verirdi altında bir yerlerinde japon malı yazar. o kadar beni etkileyen bir saat anımsamam. 🤨 Peder rahmetlinin Almanya hatırası seiko 5 i de efsanedir .durur bir yerde ama hala çalışır eminim. 

İzmir'deyken, Hatay "Karakaş" sırtlarına doğru nasıl oluyor. Hatay-Karakaş, İzmir'in İlçesi mi?

Hatay "karakaş" plakası 31 olup güney bölgesinde yer almaktadır.

KaraTaş'mış ^^D`   

Ben @WesKeyy 'in cümlesinden, sanki İzmir'de bir tane Hatay ilçesi, o'nun da KaraTaş mahallesi var'mış gibi anladım. @@,) ^^D`}

Son donemde her konuya yaziyorsun ama senin yazdiklarindan hic bir sey anlamiyorum duzgun anormal karakterler yerine cumleler kursana hocam!

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Son dönemde her konuya yaziyorsun ama senin yazdiklarindan (hic bir sey) anlamiyorum düzgün anormal karakterler yerine cümleler kursana hocam!

Astigmat var, dolayısıyla bu şekilde cümleleri algılamada problem olmuyor. Tıbbi, insana dâir bir durum yâni.

Tbt Kurallarında buna dâir bir uyarı yok. Çerçeve çizilmiş, kazuistik bir durum yok, benim gördüğüm. Bu da benim bu konuda rahat davranmama Mani değil gibi.

Hocam, cümlelerinizdeki noktalı harfleri yazarken dikkat ederseniz, sevinirim!

Yazım yada noktalama işaretleriyle ilgili Nazizm taraftarı gibi görünmek istemem. 

Bir şikâyet dâhâ geldi. bir müddet sonra, bırakayım o zaman. ^^F`)

RitmFarbRacourci tarafından 11/Nis/19 09:09 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Uçmuş konu.izmir de Hatay diye bir muhit vardır bağlı olduğu idari birimden ayrı bir havası vardır tıpkı Bostanlı/veya Karşıyaka gibi vs Evet İzmir de karataş ta vardır Göztepe ye doğru İzmir'li değilim ama yaşadığı m şehirden çok severim.izmir li arkadaşlar konuyu yeşillendirebilir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Uçmuş konu.izmir de Hatay diye bir muhit vardır bağlı olduğu idari birimden ayrı bir havası vardır tıpkı Bostanlı/veya Karşıyaka gibi vs Evet İzmir de karataş ta vardır Göztepe ye doğru İzmir'li değilim ama yaşadığı m şehirden çok severim.izmir li arkadaşlar konuyu yeşillendirebilir.

Hatay Betonyol a gidip nevaleyi alıp, Aşağı sallandıktan sonra. güzel yalı yapılıp sahilde keyif yapılabilir :)

Eskiden hatay üçyoldan ikiçeşmelik e inip, Sevim anamızın ellerinden öper, arap kağıdı ile mutlu olurduk :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

İzmir olayına girmeyecem o başka konuda.ne anlatıyorsan adıma o kadar.😀

Toplam Hit: 4604 Toplam Mesaj: 50
saat masa saati kol saati.atomik saat