folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Saat Meraklilari Hava Tahmin Barometre Atomik Saat Genel Bilgi Paylasim

Saat Meraklilari Hava Tahmin Barometre Atomik Saat Genel Bilgi Paylasim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Amazon da Sony ler istediğin şekilde bekler. 🤨 

Acarmisin hocam

İcf cb1b bilmem ne birader Londra da yaşıyor 1 sene kullandım alışkın olmadığım için teknolojik ömrünü tamamlamak üzere diğerleriyle bir yerde atıl duruyor. 🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Amazon da Sony ler istediğin şekilde bekler. 🤨 

Acarmisin hocam

İcf cb1b bilmem ne birader Londra da yaşıyor 1 sene kullandım alışkın olmadığım için teknolojik ömrünü tamamlamak üzere diğerleriyle bir yerde atıl duruyor. 🤨 

Radyolu saat hocam bu bunlardan bulunuyor ya

sunyy2003 tarafından 14/Nis/19 23:51 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Konuyu açmana sebep olan eski sistem komple bir arada özellikleri olan olanlarından antikacı eskici yerlerinde bulacağına inanıyorum..🤨 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Konuyu açmana sebep olan eski sistem komple bir arada özellikleri olan olanlarından antikacı eskici yerlerinde bulacağına inanıyorum..🤨 

Olurmu hala var oregon gibi iyi markalar Turkiye pazarina sokmuyorlar bir bakima adamlarda hakli girse ne olacak arkadaslarim bize gekince goruyor agizlari gevsek gevsek "yaaaaeee bu simdi nereden biliyor havayi , saati almanyadan guncelleyince ne olacak ki sanki".....

Turkiyede millet karnini doyuramiyor insanlarda hakli

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@RitmFarbRacourci hacı yeni saatim geldi

Bir önceki modelden farkı ekranve GMT he birde radyo frekans çekim gucu dehs t öbürü sabaha doğru 4 de cekebiliyordu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bir önceki modelden farkı, ekran ve GMT . he bir de radyo frekans çekim gucu dehs t ,öbürü sabaha doğru 4 de cekebiliyordu

Buldum.  Güle güle kullan. 

Yalnız, kasası biraz büyük değil mi? Çocuk odasında sanırım. Sıcaklık ve BağılNem(yüzde ile) gösteriyor, sanırım. 

Oregon, Radio Controlled , alarm. 

Dehs T , neymiş ve nasıl birşeymiş bi bakayım yeniden.

RitmFarbRacourci tarafından 08/Mar/20 08:41 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı

Bir önceki modelden farkı ekranve GMT he birde radyo frekans çekim gucu dehs t öbürü sabaha doğru 4 de cekebiliyordu

Baya teknolojik bir cihazmış bu, güle güle kullanın .😊✌

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı
    sunyy2003 bunu yazdı

Baya teknolojik bir cihazmış bu, güle güle kullanın .😊✌

Esasen çok eskiden bir cihaz ama hoşuma gidiyor bazı şeyleri su saati otomatik ayarlaması yasa hava tahmini yaparken elindeki verilere göre (sıcaklık nem basınç) göre yaolpmasi filan

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Saat değil bu ürün ama oregonun uzmanlık alanı bag bahçe için müthiş bir şey linkin benimle alakası yok karşıma çıktı

www.letgo.com/item/oregon-kablosuz-hava-ıstasyonu-wmr80-wmr80a-iid-953743595

Toplam Hit: 4635 Toplam Mesaj: 50
saat masa saati kol saati.atomik saat