folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bazen güzel şeyler oluyor bu ülkede.

--------------------------------------------------

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2016/07/20160726-1.htm

"cinsel dokunulmazlığa karşı suçlardan hükümlü olanlara uygulanacak tedavi ve diğer yükümlülükler hakkında yönetmelik" adı altında madde 7'de detayları bulunmaktadır.

madde 7 – (1) tedavi, tanımda belirtilen hükümlülere yönelik olmak üzere, ayakta veya yatarak, ilaçla veya ilaçsız olarak veyahut her iki usul ile cinsel dürtünün azaltılmasına veya denetimine yönelik tedaviler ile cinsel isteğin azalmasını veya yok edilmesini sağlayan yöntemdir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Direk kesseler a.q daha iyi olur,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Sapıkları kesinlikle savunmuyorum lakin , böyle yasalar ile arap ülkelerine dönmeyelim :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

bir süreliğine mi devredışı bırakacaklar

yoksa ömür boyumu devre dışı kalacak

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Sapıkları kesinlikle savunmuyorum lakin , böyle yasalar ile arap ülkelerine dönmeyelim :D 

Aksine destekliyorum. Hatta Abd'deki gibi cinsel suçlardan hüküm giyip dışarı çıkan mahkumlar taşınacağı yerdeki komşularına kendinin sapık olduğunu söylemesi gerekmeli. Komşulardan birisi bile istemezse adam taşınmak zorunda.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

oha süper :W

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

Türkiye'deyiz yahu. buradaki yargıya güveniyor musunuz? ya haksız yere birini hadım ederlerse, nasıl telafi edecekler?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Aksine destekliyorum. Hatta Abd'deki gibi cinsel suçlardan hüküm giyip dışarı çıkan mahkumlar taşınacağı yerdeki komşularına kendinin sapık olduğunu söylemesi gerekmeli. Komşulardan birisi bile istemezse adam taşınmak zorunda.

ben geri dönüşü olmayan cezaları (idam ve kesmek gibi) desteklemiyorum

herşey gibi yargıdada hata olabiliyor

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hoo feminazi hegemonyasi ve iftiralar cennetine hosgeldiniz. Bizim ulkeye gider mi yahu bu?

sigara değil, balık olan.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

bir iftira attımı bittii çok güzel. Beyler korkun böyle şeylerden suçsuz yere gidebilir herkes.

günümüz toplumunda hammurabi kanunları etkisiz, hatta zarar vericidir. 

Daha geçen ABD de adamın birinin hayatı mahvoldu asılsız tecavüz suçlamasından. Yalan ortaya çıkıncı kıza noldu? hiçbirşey.

Böyle durumlarda sonunu düşünüp ona göre de yasa hazırlamak lazım madem bir girişim var.

Almanya Fatihi
Toplam Hit: 6580 Toplam Mesaj: 58
sapık taciz