folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

her şeyim tamamdı, bir sendin noksan.

https://www.youtube.com/watch?v=vnKjvX9BujY 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khayyam
    Khayyam's avatar
    Erkek

Felekler her gece ömür gömleği dikmede, nice dikilmiş gömleğin yakasını yırtmada. Zamane, her gün nice neşeliyi sudan çıkarmada, nice dertliyi toprağa sokmada.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Insanlara yaranilmaz. Ne emmeye ne gommeye. Hadim var bla bla hadim yok bla bla.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

güzel bir karar ancak uygulamada çok sıkıntılar olacak. 

hiçbir şey olmadığı halde; en basitinden hakaret bile, 

kadın karakola gidip ben kocamdan şikayetçiyim demesi yeterli kocasının evden uzaklaştırılması için ve herhangi bir ispata şahide gerek yok bu konuda. 

şimdi uygulama güzel ama kanunen erkek aşırı şekilde savunmasız bırakılıyor, isteyen kadın istediği gibi yalan söyleyip haksız yere insanların canını yakabilir. 

bir hastanede hemşire sırf bunun için doktorun kaşesi ile sahte evrak düzenleyip bi komşuyu berbat bi durumun içinde bırakmıştı. polisler şüphelenip doktorla görüşünce işin gerçeği ortaya çıkmıştı. 

demem o ki, kanunlar olsa da olmasa da önce uygulanması ve insanların bu kanunları art niyetli olarak kendi lehine kullanmaması gerekli. 

imza.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kofcu
    kofcu's avatar
    Erkek

bu konunun olduğunu görmeden kendi konumu upladım arkadaşlar.

2 ay önce bu konu ile ilgili ödev hazırlamıştım merak edenler okuyabilir.

http://www.tahribat.com/forum/cinsel-suclular-ve-kimyasal-kastrasyon-hadimlasti-219128

ayrıca cerrahi kastrasyon(kesmek) gibi bir yöntemden söz edilmemiş arkadaşlar, muhtemelen de olmaz ceza hukukuna aykırı...

ben de sevgiden yanayım...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hadım yapılırsa harici taşak satmaya başlarlar bence :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Sapıkları kesinlikle savunmuyorum lakin , böyle yasalar ile arap ülkelerine dönmeyelim :D 

Aksine destekliyorum. Hatta Abd'deki gibi cinsel suçlardan hüküm giyip dışarı çıkan mahkumlar taşınacağı yerdeki komşularına kendinin sapık olduğunu söylemesi gerekmeli. Komşulardan birisi bile istemezse adam taşınmak zorunda.

Saçma olmuş kim mahallesinde sapık ister. Adam hiçbir yerde oturamaz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Roark bunu yazdı

Sapıkları kesinlikle savunmuyorum lakin , böyle yasalar ile arap ülkelerine dönmeyelim :D 

Aksine destekliyorum. Hatta Abd'deki gibi cinsel suçlardan hüküm giyip dışarı çıkan mahkumlar taşınacağı yerdeki komşularına kendinin sapık olduğunu söylemesi gerekmeli. Komşulardan birisi bile istemezse adam taşınmak zorunda.

Saçma olmuş kim mahallesinde sapık ister. Adam hiçbir yerde oturamaz.

Eyalet sistemi olduğu için başka eyalete taşınmak zorunda. Eyaletlere göre değişiyor yasalar. Bazı eyaletlerde idam cezası varken bir başkasında yok. Bazısında sigara ve içki çok pahalıyken diğerinde ucuz vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

hürriyet bodozlama dalmış yine.

Yasanın özünde Cinsel saldırıdan hüküm giymiş kişiler Psikolog Psikiyatrist gözetiminde tedavisi amaçlanıyor bu süreç içerisinde de cinsel ihtiyacı yok edici ilaç veriliyor. Bundan önce direk hapse ağır cezadan mahkum suçlularının ortasına atılıyordu. Hapis yanında terapiyi o mahkumlar yapıyordu.

Tabi bizim ülkede uygulanır mı uygulanırsa nasıl olur orası ayrı. Bir suçlumu suçlu değil olayı ayrı ikincisi ya şapdan hallice bir ilaç verirler yada adamın belden aşşağısını felç ederler orası hakimle ilacı verenin insiyatifinde.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Memur : Amirim bunu napıyoruz ?

Amir : Al pipisini al al ...

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 6582 Toplam Mesaj: 58
sapık taciz