folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

Sapıklara Hadım Cezası Resmi Gazetede Yayınlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Hoo feminazi hegemonyasi ve iftiralar cennetine hosgeldiniz. Bizim ulkeye gider mi yahu bu?

https://www.youtube.com/watch?v=eGy6eGKoHTQ

inglinç bir video biri saldırır sana

kendi savunursun sonra bana saldırdı der bir sabah bakmışsın alet gitmiş

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hadım çözüm değil zihin bozuk olduktan sonra.  Kazığa oturtulmalı  makatındaki kazıkla  asılmalı.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

edit:

JahR tarafından 26/Tem/16 20:21 tarihinde düzenlenmiştir

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

bir iftira attımı bittii çok güzel. Beyler korkun böyle şeylerden suçsuz yere gidebilir herkes.

günümüz toplumunda hammurabi kanunları etkisiz, hatta zarar vericidir. 

Daha geçen ABD de adamın birinin hayatı mahvoldu asılsız tecavüz suçlamasından. Yalan ortaya çıkıncı kıza noldu? hiçbirşey.

Böyle durumlarda sonunu düşünüp ona göre de yasa hazırlamak lazım madem bir girişim var.

Amerika adaleti o kızı ziker kanımca o ibnelerde yalan söylemicen Cilinton u bile içeri atacaklardı da oral sex i sex ten saymadılar yoksa başkanı miken adalet kadınıda miker

Yav he he
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lan  şimdi sevgilimizden ayrılsak sevgilimizde bu çocuk bana tecavüz etti dese ne yarrrağam yiyecez

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Nvidia bunu yazdı

lan  şimdi sevgilimizden ayrılsak sevgilimizde bu çocuk bana tecavüz etti dese ne yarrrağam yiyecez

Olur mu öyle şey hocam. Adli tabipten muayahene belgesi istenir. Öyle kolay değil bu işler. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Türkiyede adalet sistemi tam oturmuş değil haksız yere çok insan hapis yaıyor kaybettikleri onca zaman oldu öyle yada böyle bir şekilde telafi edilebiliyor ama telafi edilemeyen cezalar hukuk sistemine kesinlikle girmemeli 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Nvidia bunu yazdı

Olur mu öyle şey hocam. Adli tabipten muayahene belgesi istenir. Öyle kolay değil bu işler. 

İnsanın adı tecavüzcüye çıktı mı biter dostum. O sonuçlar gelesiye halk seni başta hadım eder

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vajinada zorlama izleri, vücutta darp izleri, tecavüzcünün sperm örnekleri vs aranır hocam tecavüz vakalarında. Bunlarda doktoruna ve yoğunluğa göre çabuk çıkartabilecek belgeler.

Bu arada spermin size ait olduğunu anlamak için illa sperm örneği almalarına gerek yok. Bir şırınga kandan eşleşme yapabiliyorlar.

mkyb tarafından 26/Tem/16 20:54 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    wert bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Hoo feminazi hegemonyasi ve iftiralar cennetine hosgeldiniz. Bizim ulkeye gider mi yahu bu?

https://www.youtube.com/watch?v=eGy6eGKoHTQ

inglinç bir video biri saldırır sana

kendi savunursun sonra bana saldırdı der bir sabah bakmışsın alet gitmiş

Ooo bath salt. Neyse ki ulkede boyle alengirli uyusturucumuz yok en kotusu bonzai o da paranoyak yapiyor yamyam degil.

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 6591 Toplam Mesaj: 58
sapık taciz