folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

alibaba bunu yazdı:
    -----------------------------
    cahil kesimleri akp kömürüyle sarıya boyamış olabilir ama trakya cahil değildir bunlar para etmez. gene trakyaya giremedi akp gururluyuz..

madem cahil değiller ben de edirneliyim bizim köy edirneye bağlı okuma yazma oranı neredeyse %99 filan

peki köyde toplam 442 oy kullanılmış bunların 323 ü geçersiz veya yanlış atılmış ?

bu oran doğuda bile çok az madem trakya halkı cahil değilde neden bu kadar yanlış oy kullanıyor ?

bana açıklarmısın. işte hep aynı kafalar aynı zihniyetler trakyada belediyenin ne yaptığını bana söylesene

Allah aşkına türkiyenin en çukurlu yolları trakyada en çok çöp dağlarının biriktiği yer yine trakya

yıllarca yaşadım ben oralarda milletinin de ne olduğunu çok iyi biliyorum merak etme 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:

alibaba bunu yazdı:
    cahil kesimleri akp kömürüyle sarıya boyamış olabilir ama trakya cahil değildir bunlar para etmez. gene trakyaya giremedi akp gururluyuz..

madem cahil değiller ben de edirneliyim bizim köy edirneye bağlı okuma yazma oranı neredeyse %99 filan

peki köyde toplam 442 oy kullanılmış bunların 323 ü geçersiz veya yanlış atılmış ?

bu oran doğuda bile çok az madem trakya halkı cahil değilde neden bu kadar yanlış oy kullanıyor ?

bana açıklarmısın. işte hep aynı kafalar aynı zihniyetler trakyada belediyenin ne yaptığını bana söylesene

Allah aşkına türkiyenin en çukurlu yolları trakyada en çok çöp dağlarının biriktiği yer yine trakya

yıllarca yaşadım ben oralarda milletinin de ne olduğunu çok iyi biliyorum merak etme 

hocam millet akp'ye oy verince gerizekalı mal beyinsiz örümcek kafa öküz

chp'ye oy verince demokratik bir seçim yapılmış. Okumuş elit bilge kişiler oy vermiş oluyor. Ne yapıcan işte he diyip geçmek lasım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    HanDsomE bunu yazdı:
    Blue_moon bunu yazdı:

hocam millet akp'ye oy verince gerizekalı mal beyinsiz örümcek kafa öküz

chp'ye oy verince demokratik bir seçim yapılmış. Okumuş elit bilge kişiler oy vermiş oluyor. Ne yapıcan işte he diyip geçmek lasım

işte milletimizin arasında bu şekilde kutuplaşma bu şekilde ayrışma meydana getirmeye çalışıyorlar

o çok bilgili olduğunu düşünen chp liler bunu neden görmüyo

akp ye oy veren cahil, chp ye veren ise akıllı kültürlü okumuş zannediyorlar

sonuçta halkın demokratik özgürlüğü kimseyi bu şekilde itham edemeyiz  

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    yazıcıoğlu ölmeseydi afedersinizde nah alırdı sivası bbp yazıcıoğlu öldü oylar geldi secim propagandası işte :|

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    2002 secimleri oncesinde ulkede hicbir kutuplasma yokken , akp siyaseti milleti kamplara boldu.Buda bir gercek ! Asil kutuplasmayi yaratanlar bugun iktidar sahipleridir.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    2002 secimleri oncesinde ulkede hicbir kutuplasma yokken , akp siyaseti milleti kamplara boldu.Buda bir gercek ! Asil kutuplasmayi yaratanlar bugun iktidar sahipleridir.
      Bu Tamamen Çekememezlikten Oluyor Sanırım Biz İktidardan Memnunuz ?

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:
    yazıcıoğlu ölmeseydi afedersinizde nah alırdı sivası bbp yazıcıoğlu öldü oylar geldi secim propagandası işte :|

yazdığından sivası almak için muhsin yazıcıoğlu intihar etti anlamı çıkıyor

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Blue_moon bunu yazdı:
    HanDsomE bunu yazdı:
    Blue_moon bunu yazdı:

işte milletimizin arasında bu şekilde kutuplaşma bu şekilde ayrışma meydana getirmeye çalışıyorlar

o çok bilgili olduğunu düşünen chp liler bunu neden görmüyo

akp ye oy veren cahil, chp ye veren ise akıllı kültürlü okumuş zannediyorlar

sonuçta halkın demokratik özgürlüğü kimseyi bu şekilde itham edemeyiz  

işte hocam sen bunu elit bilge insanlara o üstüne einstein beyinli kişilere anlatman lasım. Cahiliz ya biz anlamıyoruz onların anlaması lasım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:

Computerwofl hangi ülkeden bahsediyorsun ?  Bu ülkede senelerce birileri  sağ-sol ayrımı, türk-kürt , sünni-alevi ayrımı yapıp milleti birbirine kırdırmaya çalışıyor . Sen de ülkedeki kutuplaşmayı ak partiye malediyorsun ya ,

Seçim sonucuna gelince  , büyükşehirlerin ve diğer illerin çoğunu Ak Parti aldı , ama  Doğan medyasına göre  Chp ve  Baykal başarılı ,ben de aynı fikirdeyim ( çaktırmayın   aman Baykal gitmesin :)) )

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Desiqner ,

cekememezlik nedir haci ,Turkiye siyasetini kac yildir takip ediyorsun ? Dune kadar mhp,chp,sp,ap,bp,cp,dp butun partili yurttaslar bir arada yanyana durabiliyorken , bugun akp bir kutup diger partiler kendi kutuplarini olusturdular.Bununda nedeni akp iktidaridir , bu gercegi ulkeyi son 6-7 yildir takip eden herkes gorur.Millet birazdaha birbirine dis bilesin , akp dahil olmak uzere millet birbirini yiyecek noktaya geldi...

Student , kac yildir ulkede Turk-Kurt , Alevi-Sunni kavgasi var bir soyelesene ? Ben bu ulkede Turk-Kurt kavgasi gormedim ama 2002 den sonra ne oldu kutuplasti iyice , etnik siyasi mesajlar dun gece yerel secimlerdeki tabloyu olusturmustur.Bugun akp taraftari birisiyle , mhp taraftari birisi , chp taraftari birisi birbirine silah cekecek noktaya gelmis , siz gotunuzle dinleyip sikinizle konusuyorsunuz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 19269 Toplam Mesaj: 171