folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

Desiqner ,

cekememezlik nedir haci ,Turkiye siyasetini kac yildir takip ediyorsun ? Dune kadar mhp,chp,sp,ap,bp,cp,dp butun partili yurttaslar bir arada yanyana durabiliyorken , bugun akp bir kutup diger partiler kendi kutuplarini olusturdular.Bununda nedeni akp iktidaridir , bu gercegi ulkeyi son 6-7 yildir takip eden herkes gorur.Millet birazdaha birbirine dis bilesin , akp dahil olmak uzere millet birbirini yiyecek noktaya geldi...

Student , kac yildir ulkede Turk-Kurt , Alevi-Sunni kavgasi var bir soyelesene ? Ben bu ulkede Turk-Kurt kavgasi gormedim ama 2002 den sonra ne oldu kutuplasti iyice , etnik siyasi mesajlar dun gece yerel secimlerdeki tabloyu olusturmustur.Bugun akp taraftari birisiyle , mhp taraftari birisi , chp taraftari birisi birbirine silah cekecek noktaya gelmis , siz gotunuzle dinleyip sikinizle konusuyorsunuz.

Bak hocam Akp'nin muhafazakar sağ parti olmasını kaLdıramayanlar böyle düşünüyor.Sözde Laik çevreler kendilerini Akp'ye düşman ilan etti ve halkıda etmeye çalışıyor.Yandaş kanallarda çıkan haberlerle konuşma dostum bana... Ben Akp'liyim.Akrabalarımda Mhp'li var Chp'li var.Ve sokaktada birçok farklı görüşten arkadaş ve çevrelerim var herkes birbirine saygı duyabiliyor.Akp'nin galibiyetini çekememezlik diş biletiyor demekki.

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek
    şu konuşmaları(üstteki) görünce yanlış yere yorum yazdığımı düşünmüştüm ama değilmiş arkadaşlar hep olduğu gibi konuyu başka taraflara çekip yine tartışmaya başlamışlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

Desiqner ,

cekememezlik nedir haci ,Turkiye siyasetini kac yildir takip ediyorsun ? Dune kadar mhp,chp,sp,ap,bp,cp,dp butun partili yurttaslar bir arada yanyana durabiliyorken , bugun akp bir kutup diger partiler kendi kutuplarini olusturdular.Bununda nedeni akp iktidaridir , bu gercegi ulkeyi son 6-7 yildir takip eden herkes gorur.Millet birazdaha birbirine dis bilesin , akp dahil olmak uzere millet birbirini yiyecek noktaya geldi...

Student , kac yildir ulkede Turk-Kurt , Alevi-Sunni kavgasi var bir soyelesene ? Ben bu ulkede Turk-Kurt kavgasi gormedim ama 2002 den sonra ne oldu kutuplasti iyice , etnik siyasi mesajlar dun gece yerel secimlerdeki tabloyu olusturmustur.Bugun akp taraftari birisiyle , mhp taraftari birisi , chp taraftari birisi birbirine silah cekecek noktaya gelmis , siz gotunuzle dinleyip sikinizle konusuyorsunuz.

Bak hocam Akp'nin muhafazakar sağ parti olmasını kaLdıramayanlar böyle düşünüyor.Sözde Laik çevreler kendilerini Akp'ye düşman ilan etti ve halkıda etmeye çalışıyor.Yandaş kanallarda çıkan haberlerle konuşma dostum bana... Ben Akp'liyim.Akrabalarımda Mhp'li var Chp'li var.Ve sokaktada birçok farklı görüşten arkadaş ve çevrelerim var herkes birbirine saygı duyabiliyor.Akp'nin galibiyetini çekememezlik diş biletiyor demekki.

Sözde laik çevre demişsin acaba sana göre laik kelimesi ne demek onu açıkla ve biraz laikliğin ne demek olduğunu araştır.Adama yandaş kanalları izliyosun diyosun ama kendine bak asıl çünkü sende samanyolu,ülke tv,kanal 7 gibi kanalları izliyosundur.Okuduğunuz gazetelerde belli zaten.O kadar doğru adamlarsınızki okuduğunuz gazetenin adamları ermenilerden özür diliyoruz kampanyaları çıkarıyor.Çekememezlik değildir o biz haksızlığa karşıyız bu ülkede hala tehlikeyi görmeyen insanlar her zaman dediğim gibi AMERİKAN ASKERLERİ BİR GÜN BURDA OLDUĞUNDA görücektir.Siz hizmeti kaldırım yapma kavşak yapma gibi görüyosunuz ama asıl hizmet ülkenin boynunu eğmemesini sağlamaktır.Hemen bana Davos u söleme çünkü Davos seçim kampanyası olduğu açıkça bellidir çok müslümanlarsa bu zaman dek Irak hakkında en küçük neden bişey söylenmemiş onu söyleyemiyosunuz.İzlediğiniz kanallar insanların seslerine montaj yapan.İnsanların evine böcek sokan insanların telefonunu dinleyen adamlar.Her türlü şeyi yapıyorsunuz sonra kendinize müslüman muhafazakar olarak gösteriyosunuz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

RhiFaT bunu yazdı:
    Kaligula bunu yazdı:

öldüyse nabalım benm küfürlerim ona herhangi bir yarar yada zarar getirmiyor getiriyorsa bana getirir ve zaten nah kelimesini muhsin beye kullanmadım "bbp nah alırdı" diye kullandım güzel oku hacım.

biraz doğru konus ölmüş insanın arkasından küfür ediyosun bide diyosun benim küfürüm ona ne zarar getirir diyosun

sen bu mantıkla davranıyosan gözünün önünde sana ana bacı sövseler ne zararı olur ki dersin ?

sonucta senn anana bacına sövdüklerinde onları uygulamıyorlar ama sinirleniyoruz bnde sinirlenirim evet ama zararı olmayacağı doğru mantıklı düşün.senin mantığın kavgacı mantık 

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    iddaa seçimleride oranlasaydı.tek il oynanabilseydi oranlar koysaydı (:

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4eye
    4eye's avatar
    Erkek

Mersinde Büyükşehirde Chp aldı (Macit Özcan ) tamam onun alması kesindi. Ama bizim Meiztlide her evde Mhp bayrağı asılıydı herkez MHP diyordu amuha goim burdada chp aldı :S CHP alsında bu dtp ne ayak onu anlamadım akdenizde dtp aldı :S Şefersizler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek
    4eye bunu yazdı:

Mersinde Büyükşehirde Chp aldı (Macit Özcan ) tamam onun alması kesindi. Ama bizim Meiztlide her evde Mhp bayrağı asılıydı herkez MHP diyordu amuha goim burdada chp aldı :S CHP alsında bu dtp ne ayak onu anlamadım akdenizde dtp aldı :S Şefersizler

mersin geneline bakılınca dtp az bile oy almış görünüyor.onlar için mersin küçük doğu.adım attığım her yerde karşımdalar ama gel gör ki hiç birşey yapamıyoruz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek

Edirne sonuna kadar chp

burda atatürkün güneşi var ampule gerek yok

sokayım onun tezine...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Haberlerde (burdada) herkes seçmenin akpye tokat attığını söylüyor. İyide bu yerel seçim. Daha çok adaylar ön planda

Ankarada MHP mansur yavaş gibi birini göstermeseydi  %26 değil %10 alırdı. Arta kalan kısmın büyük çoğunluğu Melih gökçeğe giderdi.

Adanada aytaç durakla devam edilseydi %50 yi zorlardı

Sivas tada %50 oy alırdı.

Şanlıurfada ceketcilik oynamasaydı %60dan fazla oy alırdı

Ispartdada da yanlış aday seçiminin kurbanı

AKP genel seçimlerde yine %45 in üstünde oy alır. Yerel seçimlerde çoğu kişi partiye değil adaya kullandı oyunu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Çanakkale,yine,gene CHP,Ülgür Gökhan'a şu toplu taşımadaki araçların sadece kendine ait olan Benzin İstasyonun'dan mazot almasından dolayı kızmıştım ama Çanakkale'ye yakışan Ülgür Gökhan'lı CHP..Ondan önceki İsmail Özay CHP'dendi ama,dişe dokunur bir hizmeti olmadı..

Ülgür Gökhan'ı tebrik ederim..Okumuş adam,vizyonu geniş adam farklı oluyor..

Çanakkalelilere hayırlı olsun : ) 

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 19300 Toplam Mesaj: 171