folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

akp yine zafer yapmış. ne diyelim uykudayız hala.

http://video.google.com/videosearch?q=Ne+Var+Ne+YOK&emb=0&aq=f#

ah bi anlasak ülkenin ne durumda olduğunu.

erken seçim olabilir...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

İstediğinizi Yapın SAMSUN BÜYÜKŞEHİR AKP- YUSUF ZİYA YILMAZ !!! Biz Mutluyuz :)

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

akp uşağı kaybetti.

eski akp li başkan canlı yayında sövmüştü. a.q ayıları öküz herifler.

sövdüğü adamda Ali Erdoğan mhp li şimdiki başkan.Uşağın gelişmesine en fazla katkıyı sağlamış adam.Şahsen bu kişinin uşak için çalışacağına inanıyorum mutluyumda açıkcası chp li biri olarak.Zaten mhp Ali Erdoğanı aday göstermeseydi uşakta yarış akp ve chp arasında geçerdi.Ama uşaklı Ali Erdoğanı seviyor.Millete gerektiği saygıyı gösteren,şehri elinden geldiği kadar güzelleştiren kendisine yapılan şerefsizliklere aynı şekilde karşılık vermeyen bir adam helal olsun.

akp ege de bayağı kan kaybetti.İnşallah son damlasına kadar kan kaybedecekler ama benim için asıl üzücü olanlar oy çalma meselesi falan.şerefsizliğin ta kensisi.başka adı yok bunun.2009 senesinde bu şerefsizlere tamah edenler var hala.her neyse akıllanıyor millet yavaş yavaş.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

bir chpli olarak şunu söylemem lazım.

bu seçimin galibi akpartidir. muhalefet partileri sınıfta kalmıştır. 

muhalefetin elinde altın değerinde kriz ve işsizlik kozu vardı. bunu yeteri kadar kullanamadı. akparti en zor sınavını bu seçimde yaşadı bence.

kılıçdaroğlu gibi parlayan bir lider istanbulu alabilmeliydi nitekim olmadı. yolsuzluk dosyaları işe yeterince işe yaramadı. böyle bir dönemde akp

ciddi bir oy kaybına uğramadıysa takdir etmek gerekir diye düşünüyorum

All is well
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    god bunu yazdı:
    -----------------------------

bir chpli olarak şunu söylemem lazım.

bu seçimin galibi akpartidir. muhalefet partileri sınıfta kalmıştır. 

muhalefetin elinde altın değerinde kriz ve işsizlik kozu vardı. bunu yeteri kadar kullanamadı. akparti en zor sınavını bu seçimde yaşadı bence.

kılıçdaroğlu gibi parlayan bir lider istanbulu alabilmeliydi nitekim olmadı. yolsuzluk dosyaları işe yeterince işe yaramadı. böyle bir dönemde akp

ciddi bir oy kaybına uğramadıysa takdir etmek gerekir diye düşünüyorum

Senin siyasasetten anlamadığın ortada bide biliomş gibi yorum yapmışsın..

Hangi tek başına iktidar olan bir hükümetin yerel seçimlerde oy kaybettiği görülmüş ? 8 puan düşüşte chp 6 mhpde 5 puan yükselişte üstelik toplamda 16 tane ili elinden kaptırdı..

Neden yerel seçimlerde oy kaybetmezler biliomusun bütünd devlet imkanlarını kullandıkları için,kömür yardımları miting alanlarını şova dömüştürmeelr daha fazla broşür tanıtım daha çok teşkilat daha çok sandık görevlisi vs. valiler kaymakamlar hepsi iktidar yalakası olur.

Oy vermezseniz hizmet alamazsınız tarzı şeyler filan yani akp başarılı filan olamadı ve akpde bunun farkında tayyipin suratının asıklığını görmedin galiba hiç bundan önceki seçimlerdn sonra nasıl yer yeri oynatırlardı.

ÜStelik bir çok şehirde chp-dsp mhp-chp birbirini yedi ve aradn akp sıyrıldı. İStanbulda-Ankara kıl payı gitti bu mu başarı ?

Ha dersen bu sonuçta akp birinci parti deil mi evet ama bi dahaki seçimde kesn oalrak tek başna iktidar olamıcğaı ortaya çıktı. Yine şanslarına cumhurbaşkanlığı krizi filn olupta acındırma olaylarına yatmazlarsa... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cumhuriyetin partisi nerede? kendi neyse artık.  Bu adamı başarılı bulurdm bu olaydan sonra onunda ne oldğu ortaya çıktı.

http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&KategoriID=12&ArticleID=1078062&Date=01.04.2009&b=Canli yayinda fesat kavgasi

Sayın eski başkan, Başbakan'ın emriyle, milyonlarca euro borç alarak yaptığı, Antalya esnafını ve trafiğini felç eden tramway için:
    -Şunun yüzünden bi seçim kaybedersek 2 defa kaybetmiş, gitmiş oluruz, diyor!

AKP Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü başkana cevaben;
    -Hafıza-i beşer nisyan ile malülmüş!
    ''İnsan hafızasının unutma özelliği vardır!''
    diyor.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1028043629542&ref=mf

bu olaydan da sonuç ortaya çıkıyor ki bu durumda blie adamlar oyları çalmışlar yada eksik saymışlar

http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&KategoriID=12&ArticleID=1078055&Date=01.04.2009&b=AKP

Chpnin (Dsp) çöplerdn çıkan onca oyları ve daha önceki seçimde de çıkmıştı bu adamların bir yeri aksa bişi demiyorum. İnsanlar hipnoz olmuşlar hala oy verdikleri partiyi bilmiyorlar.

http://www.milliyet.com.tr/Siyaset/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1078029&Date=01.04.2009&b=AKPnin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    ankara halkı ağaz dolusu küfürü hakediyor ama etmiyorum seçimdende başka bişi çıkartmadım kendi adıma

Konumu silenlere inat kürdüm
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    stillalive bunu yazdı:
    fenerist07 bunu yazdı:

korkma hacı antalyanın en gelişmiş yeri muratpaşa,orasıda yıllardır evcilmenin yani chp nin elinde ve antalyada en iyi yönetilen yer.yani başa bişey gelmez sen rahat ol

----------------------------

yıllardır adam hiçbişiye dokunmuyo demek ki herkes rahat :)

hajım tramvay vardı seçimden sora yine kayboldu nere gitti o :)

valla ben sabah kaç kez bu yol yüzünden işe geç kaldım.sokaydım dedim tramvayına,birde otobus ücretlerine yapılan zam

amk ısparyat gittim otobuse bindim adama iki lira verdim adam mal mal bakıyo yuzume

1 liraya heryeri gezersin dedi adam iyi dedim güzel.

burda amk soyuyorlar antkartmış tramvaymış,yolların ansını tiktiler

amk kaldırım var ortasında kocaman ağaç. yürüyemiyorum inip ağacı geçip tekrar kaldırıma çıkıyorum. bunu yapan adamın ta aklını s...

kaldırımın ortasında ağacın ne işi var

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Confusion
    Confusion's avatar
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:
    Razorback bunu yazdı:
    Ey Ankara ! Allah sana akıl fikir versin...
    vermiyor birader vermiyor..

ne kadar mhp ve akp karısık desteklesemde ankarada chp dısında kim alırsa alsın diyordum...Gercek anlamda Mhp yi destekliyordum..Cunku aralarında gercekten en iyisi mhp  adayı..Keske o kazansaydı..

Ankarada bir cok tanıdığım akrabalarım var gercekten akp yonetiminden memnun değilller.Artık akpnin orda bircok insan gitmesini istiyordu..Mhpnin adayı cok guclu oldugu bastan beri belliydi..

Ama bir gercekte var halk ADAYA DEğil ne yazkki partiye oy veriyor..Orda partisiz bir secim yapılsa herkes biliyor mhp adayının alacağını..Bakalım nolcak bir sonraki secimlere kadar...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

doğuda chp + akp + mhp teröristlere karşı birleşmeliydi gerçi akp nin teröristlerle birleşmeyi seçeceğından şüpheliyim ama eminim araladında aklı selim insanlarda vardır. diğer illeri kimin aldığı çok mühim değil biyerde sağcısıda solcusuda bu memleketin evladı.

izmirle eskişehir akp ye kapak olsun bu arada 

herşeyin bir şeyi vardır
Toplam Hit: 19268 Toplam Mesaj: 171