folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

Seçim Sonuçları Hakkındaki Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

HanDsomE bunu yazdı:
    -----------------------------

Blue_moon bunu yazdı:
    HanDsomE bunu yazdı:
    Blue_moon bunu yazdı:

işte milletimizin arasında bu şekilde kutuplaşma bu şekilde ayrışma meydana getirmeye çalışıyorlar

o çok bilgili olduğunu düşünen chp liler bunu neden görmüyo

akp ye oy veren cahil, chp ye veren ise akıllı kültürlü okumuş zannediyorlar

sonuçta halkın demokratik özgürlüğü kimseyi bu şekilde itham edemeyiz  

işte hocam sen bunu elit bilge insanlara o üstüne einstein beyinli kişilere anlatman lasım. Cahiliz ya biz anlamıyoruz onların anlaması lasım

iyide bu somut birşey ilk okul mezunları ve okumamış kişilerin çoğunluğu akp ye üniversite mezunları doktorlar vs gibi grupların chp ye oy verdiği ispatlanmış kanıtlanmış her ankette bu sonuç doğrulanmıştır. bir çok haberdede gördüm ben yapılan yardımlara oy satan çok kişi olduğunu. ama salt çoğunluk bu kesimden olduğu için sonuçta ortada

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    2002 secimleri oncesinde ulkede hicbir kutuplasma yokken , akp siyaseti milleti kamplara boldu.Buda bir gercek ! Asil kutuplasmayi yaratanlar bugun iktidar sahipleridir.

hayır kesinlikle. Ak parti ilk kurulduğunda muhafazakar sağ parti olduğunu açıkladı

halktan henüz hiçbir destek veya itiraz gelmeden daha bu çevreler laiklik rejim söylemlerine başladı

aynı geçersiz ve eskimiş politikalarını 22 temmuz seçimlerinde de sergilediler ve halkımız bunlara prim vermedi

neden bu seçimde laiklik ve rejim tartışmaları yapılmadı ? çünkü yalanları çürütüldü tutmadı onlarda iyi biliyor

Türkiyede akp chp kutuplaşmasını yaratan çevreler taraflarını çok iyi belli ediyor gece gündüz karalama kampanyası

Ama halkımız bilgilidir, uynıktır. Birileri ekmeğine yine yağ süremedi. Kimse kusura bakmasın halkımızın huzurunu bozamayacaklar

demokrasi en iyi yoldur. Halk ne güzel demokratik bir şekilde gitti tercihini istediği adaydan yana kullandı

yalan yanlış dosyalarda sahte belgelerle halkı kandırma politikaları hiçbir zaman tutmamıştır ve bundan sonra da tutmayacaktır

bakalım chp çevreleri birdahaki seçimlerde karalama kampanyası olarak ne kullanacak çok merak ediyorum 

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Lathedarkman bunu yazdı:

Kaligula bunu yazdı:
    yazıcıoğlu ölmeseydi afedersinizde nah alırdı sivası bbp yazıcıoğlu öldü oylar geldi secim propagandası işte :|

yazdığından sivası almak için muhsin yazıcıoğlu intihar etti anlamı çıkıyor

intihar etti değil belki gözden cıkarıldı başkalarının da yaptığı gibi benimki sadece bir teori ..

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:
    yazıcıoğlu ölmeseydi afedersinizde nah alırdı sivası bbp yazıcıoğlu öldü oylar geldi secim propagandası işte :|

olum adam gibi konuşsana nah alırdı felan adam vefat etti lan az saygılı olun

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:

Kaligula bunu yazdı:

olum adam gibi konuşsana nah alırdı felan adam vefat etti lan az saygılı olun

öldüyse nabalım benm küfürlerim ona herhangi bir yarar yada zarar getirmiyor getiriyorsa bana getirir ve zaten nah kelimesini muhsin beye kullanmadım "bbp nah alırdı" diye kullandım güzel oku hacım.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    ya kime kullandığının ne önemi varm sonuçta burda adamın davasına hakaret ediyosun ben yazdıklarını iyi okudum bir insana yakışmıyor bu ayrıva o bölgede bu seçim politikası olarak kullanılmadı parti çalışmayı bıraktı son günlerde yok efendim m. yazıcıoğlu öldü bize oy verin denmedi bir il vicdanıyla seçti bu partiyi ...

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

yalnizturk bunu yazdı:
    ya kime kullandığının ne önemi varm sonuçta burda adamın davasına hakaret ediyosun ben yazdıklarını iyi okudum bir insana yakışmıyor bu ayrıva o bölgede bu seçim politikası olarak kullanılmadı parti çalışmayı bıraktı son günlerde yok efendim m. yazıcıoğlu öldü bize oy verin denmedi bir il vicdanıyla seçti bu partiyi ...

öyle m.yazıcıoğlu öldü bize verin demezler zaten neyse anlamak isteyene kac yoldan anlatırsan analt yine anlamaz benmki sadece teoridir bunu yaptı demedim biraz oku da öyle yaz .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

haritaya ilk baktigimda, butun ulkede sadece kıyı kesimlerinin akp de olmadığını farketttim.sadece kıyı illerinin...

okumakla ilgisi elbet vardır.ama onun oncesinde sanki başka bişeyle ilgisi var gibi gozukuyo..

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    visionary
    visionary's avatar
    Erkek

bana göre seçim sonuçları hiçbir zaman doğruyu yansıtmıyor.

bir önce ki genel seçimlerde görevliydim.seçim işlemi başlamadan önce bizi bi çok konuda uyardılar.hangi durumlarda kullanılan oyun geçersiz olduğunu söylediler.bunlardan biri de eğer mühürün izi başka taraflara da bulaşdıysa oy geçersiz sayılacaktı.seçim işlemi sona erdiğinde (1) sandık oy kullanılan sınıfta kalabalığın içinde açıldı.bana göre yanlış bişeydi.ilçe seçim kurumunda mühürün sökülüp sandığın orada açılması gerekiyordu.çünkü (2) ilçe seçim kurumuna sandık oradaki herhangi bir arabayla gönderildi.polis vardı arabada evet ama polis de parti yandaşı olabilir.(3) mühürün izi pusula üzerinde diğer parti amblemlerinin üzerinede bulaşmıştı.bize bunun kabul edilmeyeceğini söylemişlerdi fakat sandığı açan bayan taraftarı olduğu partiyi savunarak böyle oy pusulalarını bile geçerli saydı.

(bunlar benim düşüncelerim)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    Kaligula bunu yazdı:

öldüyse nabalım benm küfürlerim ona herhangi bir yarar yada zarar getirmiyor getiriyorsa bana getirir ve zaten nah kelimesini muhsin beye kullanmadım "bbp nah alırdı" diye kullandım güzel oku hacım.

biraz doğru konus ölmüş insanın arkasından küfür ediyosun bide diyosun benim küfürüm ona ne zarar getirir diyosun

sen bu mantıkla davranıyosan gözünün önünde sana ana bacı sövseler ne zararı olur ki dersin ?

işte öyle
Toplam Hit: 19265 Toplam Mesaj: 171