folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şehitlerimiz İçin Eyleme Katılacak Olanlar (İstanbul Ve Türkiye Genelinde)

Şehitlerimiz İçin Eyleme Katılacak Olanlar (İstanbul Ve Türkiye Genelinde)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Kurtcebe bunu yazdı:
    -----------------------------

irwa bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

Maşallah şehitlik makamına erişen 13 kişi nargile partilerine vesile olmuş bi dahaki sefere umalımda rockn coke konserine denk gelsin.

hoca ne demeye çalışıosunki sen şimdi biz yürüyüşü asıpta gitmedik oraya en son hepimizde derman kalmadı die dinlenelim hemde birbirimizi ayda yılda bir görüoruz die gittik ki gitmeseydkde yürüyüş bitince ewimize gitseydik  o zaman ne yazıcaktın acaba hazır buluşmuşkn bi çay içseydiniz falan mı gerçekten laf sokmaya çalışıp beceremiosun

izmir'dede yürüyüş vardı ben gitmedim (rahat koltuğunda oturuyorsun bak biz yürüyüş gerçekleştiriyoruoeuz yea) çünkü şehitlik bana göre öyle sadece anlık kolpadan protesto bahsi değildir (vatanperver hissiyat sahiplerini elbette tenzi ederim), heryerde takip ediyorum bir elinde bira poşeti diğer elinde Türk bayrağı muhtemelen gösteri sonrası ne halt yiyecekse hiç siklemez ama ciddiyetin ne olduğunu gösteren yığınla sığır sürüsü gördüm ben, bu şuna benziyor 10 kasımda cumhuriyet bayramında vs. Türk bayrağını Atatürk ritüelini face profiline koyup bak ben ne kadar duyarlıyım hissini vermeye çalışan ama bundan fazlası olmayan böcek sürülerine. 

Gösteri sonrası buluşmuşsunuz bir araya gelip merabalaşmışsınız beni ilgilendirmez adam burda Türkiye genelinde 13 şehidin anısına milletin duyarlılığını göstermek adına fotoğraf paylaşımı için başlık açıp varsa bununla ilgili diğer müritlerdende fotoğrafları paylaşmayı istiyor ben burda bi kaç adamın böyle bi konuda keyfi fotoğraflarını görüyorum, mecburmuyum? Ben laf sokmaya çalışmadım irwacım sokarsam genelde çok az kişi saçmalamadan cevabını veriyor. 

buyur o halde laf sokmayı dene çünkü bende senin sandığın gibi anlık watansewerlerden deilim olmadım da zamanında Atama hakaret etti die milleti galyana getirip adamları hapse attırmışlığım wardır bugün olsa gene yaparım o ayrı şuanda başımda bi pkk musallatıyla mahkeme war aldığım tehditlere umursamadan gene dewam ediorum sen sadece bi insanı ya da insanları orda gördüğün 2 fotoya göre değerlendirebiliosan zaten bizim seninle aynı kulwarda olabilmemiz imkansızlaşır 

bence bişeyleri yazmadan önce o insanlara bakıp bi değerlendirmek lazım bu adam watanı sewio mu yoksa sadece laf mı die biraz el wicdan..

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Kurtcebe bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

Maşallah şehitlik makamına erişen 13 kişi nargile partilerine vesile olmuş bi dahaki sefere umalımda rockn coke konserine denk gelsin.

hoca ne demeye çalışıosunki sen şimdi biz yürüyüşü asıpta gitmedik oraya en son hepimizde derman kalmadı die dinlenelim hemde birbirimizi ayda yılda bir görüoruz die gittik ki gitmeseydkde yürüyüş bitince ewimize gitseydik  o zaman ne yazıcaktın acaba hazır buluşmuşkn bi çay içseydiniz falan mı gerçekten laf sokmaya çalışıp beceremiosun

izmir'dede yürüyüş vardı ben gitmedim (rahat koltuğunda oturuyorsun bak biz yürüyüş gerçekleştiriyoruoeuz yea) çünkü şehitlik bana göre öyle sadece anlık kolpadan protesto bahsi değildir (vatanperver hissiyat sahiplerini elbette tenzi ederim), heryerde takip ediyorum bir elinde bira poşeti diğer elinde Türk bayrağı muhtemelen gösteri sonrası ne halt yiyecekse hiç siklemez ama ciddiyetin ne olduğunu gösteren yığınla sığır sürüsü gördüm ben, bu şuna benziyor 10 kasımda cumhuriyet bayramında vs. Türk bayrağını Atatürk ritüelini face profiline koyup bak ben ne kadar duyarlıyım hissini vermeye çalışan ama bundan fazlası olmayan böcek sürülerine. 

Gösteri sonrası buluşmuşsunuz bir araya gelip merabalaşmışsınız beni ilgilendirmez adam burda Türkiye genelinde 13 şehidin anısına milletin duyarlılığını göstermek adına fotoğraf paylaşımı için başlık açıp varsa bununla ilgili diğer müritlerdende fotoğrafları paylaşmayı istiyor ben burda bi kaç adamın böyle bi konuda keyfi fotoğraflarını görüyorum, mecburmuyum? Ben laf sokmaya çalışmadım irwacım sokarsam genelde çok az kişi saçmalamadan cevabını veriyor. 

buyur o halde laf sokmayı dene çünkü bende senin sandığın gibi anlık watansewerlerden deilim olmadım da zamanında Atama hakaret etti die milleti galyana getirip adamları hapse attırmışlığım wardır bugün olsa gene yaparım o ayrı şuanda başımda bi pkk musallatıyla mahkeme war aldığım tehditlere umursamadan gene dewam ediorum sen sadece bi insanı ya da insanları orda gördüğün 2 fotoya göre değerlendirebiliosan zaten bizim seninle aynı kulwarda olabilmemiz imkansızlaşır 

bence bişeyleri yazmadan önce o insanlara bakıp bi değerlendirmek lazım bu adam watanı sewio mu yoksa sadece laf mı die biraz el wicdan..

Nefes nefese kalıp cevap yazacağına yazdıklarımı oku öyle yaz iki fotoğrafa bakıp yorum yapmamışım bak örneklediğim şey gibi puştluklara şahit olmuşumki yazmışım, kimsenin vatanperverliğini sorgulamak bana düşmez ama benim anlatmak istediğimi sende anladın. Sıvamaya gerek yok. Senin için söylemiyorum sırf bazı şeylerde istismar kadar tiksindirici bişey yoktur heleki böyle bi konuda.

konuyu uzatmıcam ordaki aslında toplanma amacı işte bakın bunlar şehittir demek deil halk son hükümette bana dokunmayan yılan bin yaşasın aman zaten söylesekte boş olcak dedikçe isteklerini istedikleri gibi yaptılar hala daha watana iahnet tarzı (tam kelime bu deil) kararlarına karşı çıakbien ülkesini askerini sewen insanların olduğunu göstermekti biz orda gçerken cafelerde sewgilisiyle elele o kadar insan wardı ben bakmadım onlara öyle çünkü herkes watana werdiği değer kadar ondan değer alır bu illa konum olarak deil sewmediğin bi yerde olamazsın çünkü batar sana bizde sewdiğimizi we hala sahip çıktığımızı göstermek için ordaydık 

amacımızı gerçekleştirdikten sonra 2 soluklandık we iiki yaptık istismar kısmı bu konuda bizim yaptığımız olamaz böle temiz ifadelere ben bu kirliliğin girmesine izin wermem 

dewdim dewrildim geldim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hocam sonra sanane ya ?

orda şehitlerimizi son ana kadar andık bayrak tuttuk güneş altında yürüdük dinlenmek hakkımız değilmi ?

sabaha kadar sırtımızda bayrak mı taşıyalım yani.

ha yeri geldimi taşırız sorun değil hani.

birbirimizin yüzünü birkaç ayda bir görüyoruz napalım yani gezmek dolaşmak bizim de hakkımız.

ulan hiçbirşey yapmadan içsek sıçsak sorun değil laf yap ama bu kadar da fazla.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByShaDowWw
    ByShaDowWw's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

KarasuZanu bunu yazdı:

Şizofrenmisin - Asosyalmisin amk. bende bu sene sonu askere gitcem komando olmak istiyorum diye işaretledim muane formunu,yiğenim komando operasyona gidiyo içimiz rahatmı sanıyon.. takıntımız yok amk korkumuzda yok kimseden. gitmemişsin izmir yürüyüşüne banane istediğin yere ne şekilde istersen gidersin gitmezsin.. madem hoşuna gitmiyor bakmazsın amk senin göüne sokanmı var.

Hem banane diyorsun hemde dalyarak gibi kafanı uzatıp hayat hikayeni anlatıyorsun ben burda başkasıyla konuşuyorum sen ne bok yemeye mıy mıy ediyorsun? Götüne giren çıkan olmuşki yazma gereği duymuşsun.

adam gibi konuş acizlik edipde küfür etme !

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

KarasuZanu bunu yazdı:

Şizofrenmisin - Asosyalmisin amk. bende bu sene sonu askere gitcem komando olmak istiyorum diye işaretledim muane formunu,yiğenim komando operasyona gidiyo içimiz rahatmı sanıyon.. takıntımız yok amk korkumuzda yok kimseden. gitmemişsin izmir yürüyüşüne banane istediğin yere ne şekilde istersen gidersin gitmezsin.. madem hoşuna gitmiyor bakmazsın amk senin göüne sokanmı var.

Hem banane diyorsun hemde dalyarak gibi kafanı uzatıp hayat hikayeni anlatıyorsun ben burda başkasıyla konuşuyorum sen ne bok yemeye mıy mıy ediyorsun? Götüne giren çıkan olmuşki yazma gereği duymuşsun.

hocam sus yeter senin gibiler yüzünden bu site bu hale geldi zaten.

konuşmayı bilmiyorsan girme. forum burası.

herkes senin gibi olmak zorunda değil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByShaDowWw
    ByShaDowWw's avatar
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

ByShaDowWw bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

KarasuZanu bunu yazdı:

Bana bu üslupta yazdıran adamın yazısını oku öyle konuş adam evladı.

-----------------------------,

Tmm bırak sen nie küfürle karşılık veriyosun  ? onun yaptıgı ayrı bi ayıp

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ByShaDowWw bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

ByShaDowWw bunu yazdı:

Kurtcebe bunu yazdı:

KarasuZanu bunu yazdı:

Bana bu üslupta yazdıran adamın yazısını oku öyle konuş adam evladı.

-----------------------------,

Tmm bırak sen nie küfürle karşılık veriyosun  ? onun yaptıgı ayrı bi ayıp

Kim ayıp yapmış hocam yarım saatten beri milletin keyfini sorguluyor ya ilgilendirir mi ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

hoppaa...

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

yok hocam senin derdin bellisaptırmak oturduğunuz yerden insanların yaptığı şeyleri eleştirmekten başka yaptığınız bir işlew yok bari azcık saygı unsurunuda hayatınıza katın burası sanal die elektrikleri gittiğinde biten bi yer deil demek ki bunu hala öğrenememişsinki müride taş atıyosun benim bağırmaktan yüzüm kıpkırmızı oldu gık demedim kalp sorunum war güneş altında saatlerce yürüdük gene gık demedim ama dinlendik we dinlenirkende foto çekip attık die de bunlara sana söyletmem herkes kendini bilsin herkes haddini bilsn 

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

KarasuZanu bunu yazdı:

bu arada kurtcebe bu forumda senle iyi geçinebilen fikirlerini paylaştığın insanlar varmı yoksa herkezlemi dişlisin böyle.. hiç bi doktora görünmen gerektiğini düşündünmü?

Ben çok iyi geçiniyorum. Bazı konularda örnek aldığım bir insandır. Abartmayın.

...
Toplam Hit: 10168 Toplam Mesaj: 124