folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şehitlerimiz İçin Eyleme Katılacak Olanlar (İstanbul Ve Türkiye Genelinde)

Şehitlerimiz İçin Eyleme Katılacak Olanlar (İstanbul Ve Türkiye Genelinde)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

irwa hanginiz ? 

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

KaRaKuLe bunu yazdı:
    -----------------------------

irwa hanginiz ? 

Sence hangimiz ?

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kızıl saçlı olan mı ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

KaRaKuLe bunu yazdı:

kızıl saçlı olan mı ?

hoca sen iimisin herkese bayan ya da herkese erkek muhabbeti yapmak mı derdin yoksa sataşmaya adam kalmadı da böle bi konuyu mu buldun bula bula?

dewdim dewrildim geldim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Böyle bi tepkiyi niye verdin ki şimdi ? Ben sadece geçen verdiğin fikirden sonra merak etmiştim seni o kadar kimseye sataşmak gibi bi derdim de yok teessüf ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

KaRaKuLe bunu yazdı:

Böyle bi tepkiyi niye verdin ki şimdi ? Ben sadece geçen verdiğin fikirden sonra merak etmiştim seni o kadar kimseye sataşmak gibi bi derdim de yok teessüf ederim.

hoca aralarında tek bayan benim we zaten genelde böle şeylere katılan tek bayan müritte benim hala daha irwa kim die sormak o adamlarada kadın muamelesi yapmaktır azcık kafanın içindekilerini kullan paslanmışlar 

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

yürümekle yollar aşınmaz elbette , bir haftaya unutulur bu mevzu nasılsa başka bir dizinin mevzusu, fener-gs muabbeti dönmeye devam eder. kınıyoruz da kınıyoruz - aferim size

lavuklar orada özerklik ilan etti, ankaraya posta koyarız söylemeyiz yaparız diyorlar biz yürüye duralım. başta devlet olsa orasını şimdiye uçurduydu ama yok işte devlet yerine ampül var kınaya kınaya bir hal oldular çıkar bülent arınç delikanlı gibi ağlar bide tüm yaralara merhem olur.  kendilerini temsil edecek bir devleti bir başı başkanı olmayan milyonlar sokaklarda dövüne dövüne kendini yırtsa ne olacak. terörist saldırmaktan vaz mı geçecek, ülkeyi bölme amaçlarından vazmı geçecekler ?

ya da baştakiler çıkıp bari artık teröristle savaşalım mı diyecekler ? sadece ampülde diil, chp hazretleri mesela olayın akabinde "kürt şarkıcıya" yapılan haksızlığı kınamış maşala ztn tek eksiğimiz kürt şarkıcılardı ya

herşeyin bir şeyi vardır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

irwa bunu yazdı:

KaRaKuLe bunu yazdı:

hoca aralarında tek bayan benim we zaten genelde böle şeylere katılan tek bayan müritte benim hala daha irwa kim die sormak o adamlarada kadın muamelesi yapmaktır azcık kafanın içindekilerini kullan paslanmışlar 

herkesi kendi gibi görüyo işte bırak abla.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Böyle bi niyetim yoktu kimseye hepiniz erkek yada hepini.z kızsınız demek istemedim ilk resimde de kızlar var belki onlardan biridir sandım. Bence sen fazla katılma böyle şeylere bayan olaran tek senin gitmen komplex yaratmış sende ki yanlış anladın beni. Kelime hatası yapmış olabilirim "hanginiz" yerine "hangisi irwa" deseydim keşke ama böyle bi tepki vermene gerek yoktu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

KaRaKuLe bunu yazdı:

Böyle bi niyetim yoktu kimseye hepiniz erkek yada hepini.z kızsınız demek istemedim ilk resimde de kızlar var belki onlardan biridir sandım. Bence sen fazla katılma böyle şeylere bayan olaran tek senin gitmen komplex yaratmış sende ki yanlış anladın beni. Kelime hatası yapmış olabilirim "hanginiz" yerine "hangisi irwa" deseydim keşke ama böyle bi tepki vermene gerek yoktu.

hocam cidden normal deilsin zaten o kalabalıkta beni görmen mümkün deil nargile ws içerken görebilirsin tbt müritlerinin tamamını o resimleride boşa eklemedik dimi ?

kompleks demişsin ya benden önce bi mürit daha tepki wermiş oda mı kompleks yapmış bak bide o erkek dimi???

hoca bence sen benim fikrimi dinle kafanın içindekileri kullanmaya başla çünkü iice battın gidiosun 

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 10095 Toplam Mesaj: 124