folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şemdinli'de Hain Saldırı : 7 Şehit

Şemdinli'de Hain Saldırı : 7 Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

Humerus bunu yazdı:
    -----------------------------

Güne bu kadar kötü başlanabilirdi.7 asker şehit vermişiz.Geçen 4 ayda 130 kayıp verdiğini açıklamıştı terör örgütünün başbuğ.Şimdi çıksın bizim kaybımızı açıklasın.

Bu arada kaynak : http://www.aa.com.tr/tr/askeri-birlige-saldiri.html

arkadaşım sen nasıl konuşuyorsun , orgeneral başbuğ ya da komutanların suçu mu bu ? askere kim destur verdi git kandili, kerkükü başlarına yık dedi de yapmadılar , yapamadılar mı? teröristlerin yerleri belli, bana sorsalar aha burda diye gidip gösteririm ama işte askerin polisin hatta hakimin savcının elini kolunu bağladılar teröriste karşı , kim neyin hesabını verecek burada hesap karıştırmaya çalışmayın bide 

2002 de sıfıra indirgenmiş terörü , "büyük başarı" ile 2010 da azami düzeyine çıkaran, terörle değil terörle mücadele eden ile mücadele eden teröristi unutup askerlerimizi içeri tıkan bu "Amerikancı Kürt" partisi iktidarı hesap versin hele önce 

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

şurada olaylara en sakin yaklaşan benimdir, oturup düşünülmesi gerektiğini her seferinde savunurum. bilen bilir. her kötü şeyin bir iyi tarafını bulurum. ama bu sefer artık yeter. Terör bitmeyecek birş ey değil. Yapacaksın hitler gibi keseceksin alayını. Tamam avrupa tepemize biner olsun en azından böyle kimse hibe olmaz.

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

Humerus bunu yazdı:

Güne bu kadar kötü başlanabilirdi.7 asker şehit vermişiz.Geçen 4 ayda 130 kayıp verdiğini açıklamıştı terör örgütünün başbuğ.Şimdi çıksın bizim kaybımızı açıklasın.

Bu arada kaynak : http://www.aa.com.tr/tr/askeri-birlige-saldiri.html

arkadaşım sen nasıl konuşuyorsun , orgeneral başbuğ ya da komutanların suçu mu bu ? askere kim destur verdi git kandili, kerkükü başlarına yık dedi de yapmadılar , yapamadılar mı? teröristlerin yerleri belli, bana sorsalar aha burda diye gidip gösteririm ama işte askerin polisin hatta hakimin savcının elini kolunu bağladılar teröriste karşı , kim neyin hesabını verecek burada hesap karıştırmaya çalışmayın bide

2002 de sıfıra indirgenmiş terörü , "büyük başarı" ile 2010 da azami düzeyine çıkaran, terörle değil terörle mücadele eden ile mücadele eden teröristi unutup askerlerimizi içeri tıkan bu "Amerikancı Kürt" partisi iktidarı hesap versin hele önce

http://webtv.hurriyet.com.tr/default.aspx?vid=7374 izle şunu anlarsın belki nasıl konuştuğumu.

Asla Asla Deme. . .
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToR5
    ToR5's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

hocam saçmalamışsın pkk nın arkasında israil ve abd nin olduğunu biliyoruz israile konulan ambargo aynı zamanda pkk yada konulmuş sayılır...

onu geçtim filistin konusunda başbakanın politikasını sonuna kadar destekliyorum...

Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın dersen o yılan bir gün senide ıssırır.

doğru söylüyorsun. Son zamanlarda pkk nın çirkin terör ve tedhiş hareketlerinin arkasında İsrail'e sert politikalarımızın etkisi var. Ama bu sert politikalarımız gerekliydi. Gazze konusunda da yapılması gerekenler yapılıyor. Yalnız Hükümetin hatası bu dönemde istihbarat çalışmalarını en üst seviyeye çıkarması gerekliydi. Şu sıralar böyle eylemler büyük şehirlerde bile görülebilir. İstihbaratımız kırmızı alarm seviyesinde çalışmalı.

Allah rahmet eylesin, şehitlerin yakınlarına sabır versin.

Her türlü çek senet tahsilatı yapılır. Zenginden alınıp fakire verilir. Fakirin topuklarına sıkılır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NonStop
    NonStop's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

NonStop bunu yazdı:

One Minute! Türk arapsız yaşayamaz.Filistin'e yardım etmeliyiz , müslüman kardeşlerimiz onlar.

cCc Filistin cCc

hocam saçmalamışsın pkk nın arkasında israil ve abd nin olduğunu biliyoruz israile konulan ambargo aynı zamanda pkk yada konulmuş sayılır...

onu geçtim filistin konusunda başbakanın politikasını sonuna kadar destekliyorum...

Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın dersen o yılan bir gün senide ıssırır.

Ben yanlış demiyorum çok fazla abartılıyor bu filistin mevzusu.

1 ayda kaç şehit verdik hocam ? Neden bunlar gündeme gelmiyor , ben her gün Tayyibin filistinli kardeşlerimize yardım nutuklarını mı dinlemek zorundayım. daha kendi götümüze gireni çıkaramadan milletin götüne göz diktik.Yardım edilmesin demiyorum zaten Türkiye üzerine düşeni fazlasıyla yaptı filistin konusunda her zaman.ama bi yere kadar yeter artık.

7 şehit verildi en fazla bugün haberlerde geçicek sonra bitti , ama ermeni gazeteci öldürüldüğünde tüm kanallar nerdeyse yayın akışını kesti.14-15 şehit verdiğimiz günde dansöz oynattılar.

kısacası önce Türkiye sonra diğerlerinin dertleri.

darker than black...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byeren
    byeren's avatar
    Erkek

Yaziklar olsun yaaaaaa nasil bi aciklama yapilacak cok merak ediyorum 

asdasdsa
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Öncelikle Şehitlerimize Allahtan Rahmet Diliyorum.

bu PKK p...çlerini Bitirmek İçin Her Defasında Söylüyorum...Ya 500 Bin Askerle Harekaata Giricen..K.ırak ı geçicen..

YADA YÜKSEK TAHRİBAT GÜCÜNE SAHİP BOMBALAR / FÜZELER KULLANILMALI...BİYOLOJİK BASLIK TASIYANLAR TERCİHİMDİR.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

Saldırıların artmasının nedeni haburdan gelenlerin tutuklanmasıdır.Hükümet artık açılımdan vazgeçmiştir.Ve Amerikanın ıraktan çıkma kararı sebebiyle Türkiye nin sürekli olarak Iraka girmesini önlemektir.Terör örgütü şu anda Kuzey Iraktan s*ktir edilmektedir.Terör örgütü yok olmamak için dağılma ve varlığını belirtme isteği duymaktadır.Kendinin muhattap alınmasını istemektedir ama hedefine ulaşamayacaktır.İsraille de en ufak bir alakası yoktur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

çıkar 4 yada 5 tane f16 dağları bombalar gelir 20 tane obüs taş parçalar bu kadar

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DevilKingtr bunu yazdı:

çıkar 4 yada 5 tane f16 dağları bombalar gelir 20 tane obüs taş parçalar bu kadar

o f16 var dağları bombalamıyor hocam merak etme.havalandıktan sonra uçaklar haber veriliyor piç kurularına.

Asla Asla Deme. . .
Toplam Hit: 7110 Toplam Mesaj: 55