Sendemi Kezban

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Reskam bunu yazdı
    ulquiorra bunu yazdı
    CyberAngel bunu yazdı

Şu kezban muhabbetini biri bana anlatsın.Fransız kalıyorum her seferinde.

kezban anlatılmaz, yaşanır. 

+1 +1 +1

bak gör bir kezban aynaya bakmış gibi olursun

https://www.google.com.tr/search?q=b%C4%B1y%C4%B1kl%C4%B1+k%C4%B1z&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.46340616,d.ZWU&biw=1280&bih=827&um=1&ie=UTF-8&hl=tr&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=KrWQUYGDM43EPeHsgcAM#imgrc=aYHafRK6fK_c6M%3A%3BrW5Fk-d3T4NBCM%3Bhttp%253A%252F%252Fgaleri3.uludagsozluk.com%252F147%252Fb%25C4%25B1y%25C4%25B1kl%25C4%25B1-k%25C4%25B1zlar_212529.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.uludagsozluk.com%252Fk%252Fb%2525C4%2525B1y%2525C4%2525B1kl%2525C4%2525B1-k%2525C4%2525B1zlar%252F7%252F%3B533%3B613

Kız:Aşkım yaa bana niye bakmıyorsun
    Erkek( Bakar)
    Kız:Uff bakma ya utanıyorum

-Kezban

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

kadın dediğin millet otobüste 1x keserken bmw 3.20d cabriodayken 5x kesen bi millettir, yanında sevgilisi olan hatun bile keser, yani tip vucüt karakter bi yere kadar, en muhafazakarından en zıppırına alayı %80 cüzdanına bakar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

benim anlamadığım bu kızlar nası böyle oluyo amınakoyim? Bunların da babası yok mu?

Şimdi mantık olarak bu kızların babalarının da biz yaşlarda şurada ettiğimiz muhabbeti etmişliği vardır. E be amk o zaman sen ağlıyodun zamanında kız çocuğun olunca ne değişti ona göre yetiştirsene kızı? Çocuk yetiştirmeye gelince mi iş değişiyo. Yoksa böyle kızlar yetiştiren gizli örgütler mi var? Hadi anaları  yetiştirdi dicem de babanın hiç mi katkısı olmaz.

Avukat/Hukukçu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

kadın dediğin millet otobüste 1x keserken bmw 3.20d cabriodayken 5x kesen bi millettir, yanında sevgilisi olan hatun bile keser, yani tip vucüt karakter bi yere kadar, en muhafazakarından en zıppırına alayı %80 cüzdanına bakar.

aynen hoca

para varsa range rover para yoksa game over

kızlar artık %100 paraya bakar + araba en azından bizim okulda öyle :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    Ephesus bunu yazdı

benim anlamadığım bu kızlar nası böyle oluyo amınakoyim? Bunların da babası yok mu?

Şimdi mantık olarak bu kızların babalarının da biz yaşlarda şurada ettiğimiz muhabbeti etmişliği vardır. E be amk o zaman sen ağlıyodun zamanında kız çocuğun olunca ne değişti ona göre yetiştirsene kızı? Çocuk yetiştirmeye gelince mi iş değişiyo. Yoksa böyle kızlar yetiştiren gizli örgütler mi var? Hadi anaları  yetiştirdi dicem de babanın hiç mi katkısı olmaz.

genelde babanın çocuk yetiştirmedeki etkinsizliği ve annenin -haliyle- pasif kalmasından dolayı dur diyebilen olmuyor. gerçi ne kadar dur diyebilirsin ki isteyen istediğini yapıyor eninde sonunda. en fazla üniversiteye kadar sıkarsın ordan sonrasında sözün geçmez. bir de bizdeki 'okulunu oku, sevgili senin neyine' mantığının da kabahati büyük. sen kızınla barışık olup erkek arkadaşıyla görüşmesine izin vermek yerine engelleme yolunu seçersen, kız da gizli gizli ilişki yürütmek zorunda kalır. gizli iş çevirmeye alıştığında olanlar da ortada. halbuki erkek arkadaşa bu kadar soğuk bakmak yerine uzaktan kontrol yoluyla denetlemeyi seçseydik, bu kadar bozuk bir toplum yapısı oluşmamış olurdu. gerçi avrupada da iş parada bitiyor ama işin o boyutu biraz karışık. :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    Ephesus bunu yazdı

bence tvden internetten arkadaslardan ogreniyolar istemeyerek,izleyerekten.Eskiden boylemiymis ? Kac kisi araban varmi camasir makinan varmi diye sormus onceden?

O zamanlar camasir makinasi olan insanlar da varmis toplumda.

100 erkek icinde 10 tane zengin-salak var ise,parasini yedirir kandirilir ama biz de aptal degiliz.

Bu olaylarin disinda baska ulkelerde yasayip cifte vatandasligin var ise,sadece onun icin bile deliren var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

allısı pullusu kezbanı kahpesi topalı körü mazoşisti fırıldağı hepsi hikaye hocam

kızın dürüstlük içinde olacak 

bazı kızlar var  destoyer gibi ne yapsanda tavlayamıyorsun sadece huzurlu bi evilik için herşeyini saklıyor

ne kapalılarla tanıştım anal s... sak...  manyağı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Eski sevgilime hastayım bugün buluşmayalım istersen ama çok istiyorsan buluşalım derdim nezaketen hani bekliyom ki yok tamam sen evde kal yat falan desin diye her seferinde cok istiyorum bulusalım derdi.Ben ısrar ederdim cıkmak istemiyorum diye o zamanda tamam der sonra trip atardı mk.

Bi an ben yazdım zannettim amk

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

kezban barış mançonun şarkıdan çıktı diye biliyorum ama yanlış biliyoda olabilirim :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    takildigin ortamlardan duzgun kari cikmicani biliyosun haci bu neyin yakarisi:) duzgun birini istiyosan baska yerlere yonel

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 12085 Toplam Mesaj: 104