Sendemi Kezban

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Ama vurdun gerisi yalan

Ben bu insanları anlamıyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

sen kadinlari pompala sonra niye namuslu kadin yok

tek pompaci sen misin haci bu ulkede :D

hay mk ya:D:DAsdfghjk

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Hybris bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

SpoofU bunu yazdı
    Niye zorunuza gitti la? Yanlış mıyım?

Aslında ben sana yazmayı amaçlamadım. Sana direk hakaret eden arkadaşın beyin seviyesini görmesi gerekiyor diye düşündüm. Kimse kimsenin beyninin gramajına laf etmemeli. Bunu görebilmesi için belkide kendisine uygulanmalı diye düşündüm. Kötü niyet yok.

bende de kötü niyet yok.

tbtci orospu çocukları demekle ekşici orospu çocukları demek arasında fark yok. bunu diyen adam ya ağır karaktersizdir ya da beyin hücreleri noksandır. public bir foruma genelleme içeren bir post atıyorsan lugatını doğru kullanacaksın. terbiyesizliğin lüzumu yok. annelerle ilgili bu kadar kolay hüküm verme hakkına kimse sahip değil.

Orospu çocuklarından kastım; kezban terimini çıkaranlardır. Ebelerini düzelttiklerim kendi anaları ne sanki.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Söyle helal süt emmiş düzgün bir insan bulamadım amk ona yanıyorum benim sadık yarim elizabetdir şaşmaz :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Şu evlendiğim kız bakire olacak kafasını da anlamıyorum amk. Evlenmeden önce orospu olmasında o yeter. Artık herkes birbirine vurduruyor bu devirde bakire bulmak zor. Seninkisi de şans işte hoca :)

Bakire olacak tabiki niye ben başkasının altında yatmış birisini karım olarak kabul edeyim ki? ikincisi kadın, kız herneyse artık namusunu korumakla mecburdur.Ha namus dediğin sadece bacak arasında mı?-Hayır tabiki.
    Sen o iradene sahip olamazsan namuslu kızda aramayacaksın olay bu sadece:) Önemli olan da işte vurmamamak,vurulmamak:)

tolgaStain tarafından 14/May/13 07:56 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Bizim bakis acimiza gore , erkegin ne kezbani vardir ne kamili, hepsi tatli varliklardir vesselam

Kizlardan size hayir yok gencler, hazir nefretiniz hat safada iken gelin donun o yoldan 

Esconda tarafından 14/May/13 15:01 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Bizim bakis acimiza gore , erkegin ne kezbani vardir ne kamili, hepsi tatpi varliklardir vesselam

Kizlardan size hayir yok gencler, hazir nefretiniz hat safada iken gelin donun o yoldan 

Saniyede 5 defa ama koyulan (amk) bu tarikatte bu propaganda tutmaz hocam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı

Şu evlendiğim kız bakire olacak kafasını da anlamıyorum amk. Evlenmeden önce orospu olmasında o yeter. Artık herkes birbirine vurduruyor bu devirde bakire bulmak zor. Seninkisi de şans işte hoca :)

bu normalse ben geri kafalıyım aq

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Esconda bunu yazdı

Bizim bakis acimiza gore , erkegin ne kezbani vardir ne kamili, hepsi tatpi varliklardir vesselam

haha vay amk :D neyse o bir yana başlığı açan arkadaş 2. hafta pompa yazmayı biliyorsunda sonrada niye namuslu kız yok diye feryat mı ediyorsun, yaşadığı cinsel deneyimlere pompa diyecek kadar sığlaşmış bir adamla çıkan kızlardan ne bekliyorsun zaten?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı
    Hybris bunu yazdı
    SpoofU bunu yazdı
    (Bildiğim kadarıyla) Kezban terimi ekşici orospu çocukları tarafından çıkarıldı. Muhtemelen onların analarıda birer kezban.

3 gramlık beyin örneği.. 

1 gramlık beyin örneği..

Beyinsizlik örneği..

(Hiçbirinize hiçbir garezim yok işsizim seri yapılınca gaza geldim affedin :D )

Laaynnnnn :D Abicim niye 3 gramdan başlatıyosunuz şu muhabbeti uzatsaydık biraz daha :D Neyse ben gidiyom lan küstüm size :(

Tipik kezboş hareketidir :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 12143 Toplam Mesaj: 104