Sevdiğim Kız Başkasına Aşık...

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Hakkinen
  Hakkinen's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Aralık/2007
  Erkek

  Arkadaşlar bugün facede her zamanki gibi dolanıyordum ve birini gördüm. bu kişi yi ilkokul 3. sınıfta tanıdım o gün aşık oldum. ortaokul 7 e kadar beraber okuduk. abisinden korktugum için onu sevdiğimi söyleyemedim ama bi çok kez ima ettim. ne sevgiliydik nede normal arkadaş. ama bi türlü açılamadım. abisi hergün sıkıştırırdı beni uzak dur diye :| neyse o zamanlar bebeydik daha unuturum dedim. 7. sınıfta okuldan ayrıldım baska bi mahalledeki bi okula yazıldım mecburiyetten.  sonra lise geldi liseyi bitirdim ama hala unutamadım bu kızı aradan 7 sene gecti nerdeyse ilk günki gibi aşığım ona. Lise 3 ten bu yana onu arayıp bulmaya karar verdim. lakin eski evlerinden taşınmışlar bazıları sehir dışına gittiler dedi bazıları yurtdışına bende umudu kestim aramayı bıraktım. ama hala seviyodum o kızı.

  Bugün o kızı facebookta gördüm. kalbime ağrılar girdi yeminederim nefes alamadım 5-10 dakka kendime gelemedim. o kızdı hemen arkdslk isteği yolladım. artık ona haykıracaktım sevdiğimi. Ama profilini gezince tam bi hayal kırıklığı. bi çıktığı varmış resimleri sarmaşdolaş fotolarını  sevgilisiyle doğum gününde ssevgililer gününde çektiği resimler videolar hepsini koymuş faceye. hepsini izledim izlerken gitgide eridim. şuan çok kötüyüm.

  Bu kızı unutmak için ne yapmalıyım çok denedim bi kaç kızla çıktım  ama yinede unutamadım. bu durumda olanlar vardır belki bana bi yol gösterin. bu kızı nasıl unuturum

  unutmak istiyorum çünkü yorumlarında birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına dair evleneceklerine dair yemin etmişler. bu beni çok yaraladı.


  Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  berraa
  berraa's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Eylül/2007
  Dişi

  unutmaya çabaladıkça  daha çok baglanırsın  her hangi bi çaba gösterme unutmak için..  artık hayatında birinin oldugunu biliosun bırak zman aksın.. hem belkide gerçekten aşık deilsindir kavuşamadıgın için  bi ukde kalmıştır içinde .. yanlış anlama ben senin sevgini aşkını yargılamıorum sadece varsayım olarak düşündüm belki çıksaydın onla daha farklı olucaktı düşüncelerin.. bence çok üstüne düşme bu konunun dikkatini başka şeylere ver..


  Başarı için kişilikte değişim şart..
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Cupofcoffee
  Cupofcoffee's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Ekim/2008
  Erkek

  Unutma sende ! 

  Niye her elde edemediğimizi unutmak zorunda olduğumuzu düşünüyoruz.Tek başımıza da gayet güzel sevebiliriz . Birini sevmek için onun senin olmasına ihtiyacın yok bunu zaten yaşayarak öğrenmişsin . Ama  onun seninle değilde başkasıyla olmasını hazmedemiyorsan  ( ki genelde böyledir ) sevmek , sevgi bir anda çöpe atılıp unutulmaya çalışılır sevilen. Neden?

  Böyle durumlarda bulunduğu hali reddetip unutmaya çalışmanın, çabalamanın bi faydasını  görebileceğini sanmıyorum.Eğer  yapabilirsen hayat böyle birşey diyebilmeye çalış dünya herkes için milyarlarca ihtimalle dolu , sen unutabilme ihtimalinin yerine  başkasınıda sevebileceğin ihtimalini yerleştir kalbine.

  Hayatına giren  ya da  yeniden girecek olan kızlarda  , unutmaya çalıştığını arıyosun muhtemelen  ve ben bu kızı unutamıyorumlarda buluyorsun kendini tekrar.

  Kabullen, bu durumda yaşamaya devam  etmenin daha kolay bi yolu yok.

   


  Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  814578
  haydarcura
  haydarcura's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Nisan/2008
  Erkek

  Unut gitsin. Aşk.. Saçmalığın ta kendisi..


  Düşme Peşime.. Düş Peşindeyim..
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Tnrsk
  Tnrsk's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Ağustos/2005
  Erkek

  belki de aşık değilsindir..Aşk soyut bi kavram, gerçekten hissettiklerin aşk olmayabilir..Salla gitsin..birine aşık olmaya ihtiyacın varsa orasını bilmem.Ben bu tip durumlarda alkole başvururum genelde güzel sonuçlar almışımdır


  Defne hifa
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  FeRoCi
  FeRoCi's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Haziran/2007
  Erkek

  http://www.tahribat.com/Forum-Acilmak-Istiyorum-Ama-Nasil-Yardim-72383/

   

  bu topicte nasıl başlayıp nasıl biteceğine dair şey bulabilirsin benim hayatımdan.. ne umutlarla başlamıştı herşey.. ne güzel olacaktı... elde ettiğim için olmadı belkide... boşver gitsin usta... sen varsan herşey güzel... bizlerde burda senin yanındayız.. bizleri sev.. bi kız için o kadar kendini perişan etme..  illaki senin yüzünü güldüren bi kızmek çıkar karşına.. 


  düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Gizem
  sLeymN
  sLeymN's avatar
  Kayıt Tarihi: 31/Mart/2008
  Erkek

  Boşuna atlama. Ölemezsin…


  Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  siyahbereli
  siyahbereli's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek

  bişey kaybetmişssin ama çok daha önemli bişey öğrenmişsin. hiç bi kıza aşık olmayacaksın olursan çuvallarsın. sen  facebook köşelerinde çürür gidersin..hatunda başkasına kucak dansı yapar.bu senin için geçerli değil genel söyledim.yanlış anlama.

  o yüzden kızlara bağlanmak pek akıl işi değil..kendine aşık olan bi erkeği isteyen bi kız varmı bilmiyorum. oyüzden eniyisimi kendini sev kimseye ihtiyaç duyma.


  Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Hakkinen
  Hakkinen's avatar
  Kayıt Tarihi: 01/Aralık/2007
  Erkek

  dostlar facebooktan sildim numarasını bulmuştum bi kaç kez aradım ama cevap vermedi numarasınıda sildim. Evet haklısınız galiba  ya tek basıma sevmeye devam edeceğim yada kendimi alkola vuracağım. ben 1. sini tercih eedeyim. Zaten planlarımda evlenmemek tek basıma yasamak vardı. bu kızdan umidi kesmiştim. hala gecerli. kendi düzenimi kuracağım. yalnız basıma hayata devam edeceğim ama bu kızıda sevmekten vazgecmeyeceğim. neden mi çünkü onu her düsündüğümde aklıma güzel şeyler geliyo kalbim hızlı atmaya baslıyo ask nedir hissediyorum. buda bana haz veriyo.

   


  Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Damat
  A_REX
  A_REX's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Aralık/2003
  Erkek

  unutma inadına unutma aşık oldugunu unutma başkasına aşık olsa bile piçlik degilmi amk

  unutmaya çalışınca hiç unutamıyorsun.... boşuna ugraş...

  ebet bir gün seni sevecek biri çıkacaktır...

   

  "ah ulan beni sevseydin ne olurdu sanki..."      Bu benimki içindir

   

  biiraz saçmalamış olabiriim... Hoş karşılayın aynı dertteyim...


  Dur be kadınnnn....
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  tagext
  tagext's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
  Kayıt Tarihi: 25/Temmuz/2002
  Erkek

  Kerhane filan  yokmu sizin oralarda 1-2 kez git bişeyin kalmaz.


  ftw
Toplam Hit: 9771 Toplam Mesaj: 42