Sevdiğim Kız Başkasına Aşık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

tagext bunu yazdı:
    -----------------------------

Kerhane filan  yokmu sizin oralarda 1-2 kez git bişeyin kalmaz.

Test edilip onaylanmıştır,en fazla 3 seansta kendine gelirsin. (ciddiyim.)

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

yanak bunu yazdı:

tagext bunu yazdı:

Kerhane filan  yokmu sizin oralarda 1-2 kez git bişeyin kalmaz.

Test edilip onaylanmıştır,en fazla 3 seansta kendine gelirsin. (ciddiyim.)

denemedim değil kaç seans oldu hatırlamıyorum ama faydası yok :( ...     kendimi zor tutyorum alkole vermemek için. bu kız beni keş edecek. hadi hayırlısı

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cysimurg
    cysimurg's avatar
    Erkek

Kardeş Allah sana sabır versin belki bu konuyu unutmuşsunudur bilmiyorum ama senin yazdıklarını okuyunca sana acıdım,ben de aynı sen gibi sevdim ve benimde aynı senin gibi yedi yıl oldu ve yine aynı sen gibi ne yaptımsa karşılık bulamadım bulamazkene tüm servetimi ve ihtişamımı kaybettim o kaltak yuzunden evet kaltak diyorum çünkü içim yanıyor...velhasıl senin durumuna gelince o kız bana yar olmadı ve yar olacağa da benzemiyor ve bende koyum ona ki bana değilde gidip bir başkasını almasa ben elimden geleni yaptım o oruspu düşünsün gerisini,koyayım ona yani diyeceğim şudur siktir et gitsin değmez bu kaltaklara zaten anlamıyorlar da oruspular...orıspinın kızi ...saygılarımla dediğim gibi dert etme...içinde kalsın,zaten elinden gelen birşey yok üzülmekten başka kendini hırpalamaktan başka ...

...su akar yatağını bulur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

arkadaslar bahsi gecen kızı hala unutamıyorum her dakka aklımda... bu konuyu actıktan sonra facesini sildim o gün bu gündür görmüyorum... önceden facesine girip resimlerine bakıyordum hiç değilse... Facesini kapatmış tel numarasını yine değiştirmiş 2 mizinde ortak arkadasları nerde oldugu bilmiyorlar. ara sıra eve gelip tekrar gidiyormuş  ayda 1. Bu kız bnm aklımdan hiç çıkmıyor. Her gece yatarken onu düşünüyorum. Otobuste ders çalışırken. Yemin ederim şu satırları yazarken göz yaşlarımı tutamıyorum. Herseyi denedim bı kızla çıktık. daha doğrusu unutmak için o kızı kullanmak istedim. teklif ettim kabul etti ama her göz göze geldiğimizde Unutamadığım kızın gözleri aklıma geliyordu. daha fazla dayanamadım o kızıda bıraktım. kerhaneye de gittim alkolede verdim kendimi herseyi yaptım ama yok. Lanet olası aklımdan çıkmıyor. Tüm cesaretimi toplayıp seni seviyorum diye haykırmak istiyorum karsısında ama eger olumsuz cevap verirse beni hayata bağlayan hiç bişey kalmaz o zamanda... ben bu kızı 10 yasında sevmeye başladım. şimdi 21 yaşıma girmek üzereyim.  6 senedir hiç karsılasmadık yüzyüze görüsmedik. telefonla konusmadık. işte en son bu konuyu actığım haftalarda faceden bi kaç cümle konustugumuz...  Arkadaslarım yardım edin ne yapacam ben. ya inanın çok kötü durumdayım... Nerye baksam o kızı görüyorum aklımdan hiç çıkmıyor. matematik sorusunun en can alıcı noktasına geliyorum aklıma birden o kız geliyor alakasız bi şekilde bnm gözlerden yaş akmaya baslıyor yine...  Biliyorum İkimiz arasında aşk imkansız ama yinede seviyorum. İşte evlatlık edinmek istememin sebeplerinden biride bu. evleneceğim kadına yalan söyleyemem seni seviyorum diyemem. çünkü unutamadığım kızı ömrüm boyunca seveceğim... küçükken hep evleneceğimiz günü hayal ederdim. ilkokula giderken hep onu kollar sakınırdım.  orta okuldayken biraz daha büyüdük. artık onu sevdiğimi söylemesemde o biliyordu kesin. Telefon acar öylece sesini dinlerdim. daha 6. sınıftaydık. hergün telefon acar sesini dinler ama konusmazdım. utanırdım çünkü... bnm oldugumu bilmezdi...

Çok güzel bi kızdı. Çıkma teklifleri alırdı bazılarını kabul eder bazılarını etmezdi. hepimiz öyleydik aşık olma hissini yeni yeni anlıyorduk. Kıza teklif edenleri kızdan habersiz gidip döverdim. ayrılması için zorlardım. kızın abisi vardı. onu sevdiğimi biliyordu oda beni döverdi uzak dur kardesimden diye. hergün dayak yerdim ama kızın yanından ayrılmazdım. herkes biliyordu ama o anlamak istemiyordu. 

Ben bu kızı nasıl unutacam arkadaslar. artık büyüdük arkadaslarımın çoğu ya nişanlandı yada evlendi. çocugu olanlar bile var. ama hala bu kızı unutamadım... offf off ne yazdığımı bile bilmiyorum aklımka gelen cümleleri tartmadan yazıya döküyorum. klavye resmen yıkandı. elimi yüzümü yıkmaya gidiyorum ben offff off...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

edit :S

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    sen elmayı seviyorsun diye elmada seni sevmek zorunda değil fotoğraflara bakarken dinle gerçekten dediğin gibi sevmişsen ağlayacaksın ağdıktan sonra kendini daha iyi hissedeceksin ve kafandan atmış olacaksın "ben sevgilerimi ağladıktan sonra unuttum" http://fizy.com/s/1i33xd

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Arkadaslar delirmek üzereyim hislerim hat safaya ulaştı. nerde duygusal bi müzik duysam gözlerim doluyor. dışa bi damla bile akıtmıyorum ama gözyaşlarım içime doluyor boğluyor gibi oluyorum. evde kimsenin olmadığı zamanlar eski anılarımızı düşünüp  ağlıyorum. biraz sakinleşiyorum ama belli bi zamandan sonra tekrar aklıma giriyor. alakasız yerlerde ben telekomcuyum ders çalışmadığım zamanlarda babama yardım ederim. taşeron firmayız. direğin tepesine çıkar arızalara bakarım. veya kablo çekerim. gecen direğin tepesinden aniden gözümün önüne geldi gülümseyen ifadesi ben yine hüzünlendim ağlamaya bsladım dierkten düşecektim nerdeyse... 

Kısacası her yerde herzaman aklımda... Psikoloğa bile gittim... bi ton para verdim. dedikelrine harfiyen uydum... ama hiç bi işe yaramadı... herseyi anlattım ona ama çare bulamadı bu duruma...

Arkadaslar en kötüsüde yakın çevremde bu konuyu paylasacak karsılıklı konusacak içimi dökeceğim derdimi paylaşacağım karsısında ağlayıp rahatlayacağım biri yok. çevremde bu çökmüş halimi görüp derdin ne kardesim diye içten samii konusan yok. duygularımı rahatca sadece buraya tbt ye yazıyorum... Kızın muhtemel çıktığı biri var. bu beni dahada kahrediyo...

ulan ne vardıda aşık oldun bu kıza... dünyada baska kız mı yoktu a.q   vay anam vay... vayki halime vayy.. oooooffff off...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jplusplus
    Jplusplus's avatar
    Erkek

yak bi cigaralik dumani ruhun olsun...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

ulan harbi zikeyim böyle hayatı... millet haytını yaşıyor ben bı kız yüzünden ne hallerdeyim...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

amına koyim ben böyle dünyanın :( iki sikik facebook sayfasını bile kaldırmadı benim için...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 10397 Toplam Mesaj: 42