Sevdiğim Kız Başkasına Aşık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

hocam çok düşünme ya.. düşündükçe dahada kötü olur.. allah sahibine bağışlasın de delikanlı olmak budur ya.. kendi yoluna devam et..

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

Herkesin türlü zaafları, türlü dertleri var.. Zaten çok mutluysan, derdim yok diyosan, sağına soluna iyi bak, kesin bi ipnelik vardır. Daha 20 yaşındayım diyosun, max 2 sene veriyorum sana o kızı tamamıyla unutman için, en azından duygularının körelmesi bazında. 7 sene hiç görmedim diyosun, facebookta görünce tak diye yeniden makarayı başa sarıyosun.. Bence bunun adı saplantı, ama farklı bi tür, aklından çıkmıyo değil, aklına gelince saplanıyo..

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

s"ikiyim böyle saplantıyı abi valla hala aklımdan çıkmıyor... hala unutamadım hala geleceğimizi hayal ediyorum. evlendiğimizi çocuklarımızı, müstakil evimizi... Gülüşü aklıma geliyor o an bitiyorum zaten... şuan izini kaybettim ne reelde ne nette bulamıyorum bu bnm için daha iyi unutmam için ama her gece yatarken geliyor aklıma anılarımız eski anılarımız felan... sonra hayal etmeye başlıyorum sonunda gözümden yaşlar geliyor imkansız diye düşünüyorum :(

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ GÜN BİTMİŞTİR. BEN  GİDENİ DEĞİL, GİDEN BENİ KAYBETMİŞTİR....

xxx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

geceleri uzun olur bekleyenler için hele o beklenen vazgeçemediğinse.. bende aynı durumdayım nerdeyse 1 yıl olucak ayrılalım unutamadım senin gibi her adımda aklımda dışarda 1 çift görsem direk aklıma düşer duygularım depreşir ayrıldıktan sonra başkasıyla çıktı sonra ondan ayrıldı 3 ay sonra bana msj atmaya başladı benden yüz bulamayınca tekrar sevgili edinmiş 3 4 gün önce öğrendim ne haldeyim düşün.. üzülcek yerim kalmamış artık ne yapcağımı bilmiyorum sanada şunu söyleyebilirim yapıcak bişeyin yok böyle yaşamaya alışmak zorundasın çünkü geri gelmiyecekler çok sert oldu belki ama öyle :(

The End
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

HeLLB0y bunu yazdı:
    -----------------------------

geceleri uzun olur bekleyenler için hele o beklenen vazgeçemediğinse.. bende aynı durumdayım nerdeyse 1 yıl olucak ayrılalım unutamadım senin gibi her adımda aklımda dışarda 1 çift görsem direk aklıma düşer duygularım depreşir ayrıldıktan sonra başkasıyla çıktı sonra ondan ayrıldı 3 ay sonra bana msj atmaya başladı benden yüz bulamayınca tekrar sevgili edinmiş 3 4 gün önce öğrendim ne haldeyim düşün.. üzülcek yerim kalmamış artık ne yapcağımı bilmiyorum sanada şunu söyleyebilirim yapıcak bişeyin yok böyle yaşamaya alışmak zorundasın çünkü geri gelmiyecekler çok sert oldu belki ama öyle :(

-----------------------------

dostum sen şanslısın yine seviğinl azda olsa sevgili olabilmişsin... ben sevdiğime açık açık seni seviyorum bile diyemedim. çünkü vereceği cevap hayır olacak %100 :(

10 yıl oldu ona aşık olalı... ona aşık olduğumda henuz  10 yasındaydım. ama sevdiğimi söyleyemedim. utangaç biriydim hala öyleyim. sonra okulum değişti vesaire aradan zaman gecti evinin adresi değişti tel noları değişti kaybettim izini... üstelemedim unutmak istedim ama olmadı bi bakmışım aradan 10 yıl gecmiş...

Ulan sana kızmı yok 1.90 boyun var manken gibi fiziğin var çokda olmasa az bişi yakışıklılığın var dedim kız aramaya basladım buldumda ama onu unutamadım.

hala hergece çekiyorum o aşk acısını...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskarpin
    iskarpin's avatar
    Erkek

" Aşk, kulaktan kulağa oynamak gibidir kimi zaman: Sen ona 'Seni seviyorum!' dersin, o da bir başkasına.. "

ne sevmektir ne sevilmek, en güzeli şırıl şırıl işemek..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

bazen yüzleşmeler ağırdır hocam ama sonuçta bunu kaldırabilcek güce sahipsin bunu düşündükçe unutamıcağın kesin unutcam die de zorlamamak gerekir insanoğlu işte bişeyin üstüne gittikçe ters etki yapıo bu senin için zor olucak belki ama imkansız deil sadece kendine acı werme bu ilk aşamalarda yanlız kalmamaya çalış mutlu rolüne gir zamanla bünyen bu rolü gerçeğe çewiricektir bazen hayalkırıklığı sandığımız şeylerin bize çok çok yararı olduğunu sonradan da olsa görürüz sende böyle olcağına inan yaran daha yeni hergün canını yakıcak olsada elbet birgün kabuk bağlıcaktır 

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Silkelen kendine gel hocam, aşk uğruna hayatını mahvetme. Değmez ki zaten gereksiz.

Hem belki sadece onu yaşayamadın diye sana "aşk" geliyor adı.Unutmak için hiçbirşey yapma, yaparsan zaten sürekli kafanı meşgul eder unutmak imkansız olur o zaman da.

Son söz şunu söylemek istiyorum, HAYATI YAŞA !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

arkadaşım manyakmısın sen? işin gücün yokmu?

fantazi mi yapıyon 1 senedir.

All I need is a possibility.
Toplam Hit: 10406 Toplam Mesaj: 42