Sevdiğim Kız Başkasına Aşık...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Aynıseı bende de var .. amına koyayım böyle hayatın. ! Tahribatta biyer acsalar "küfürlerinizi buraya yazın" diye.. içimdekileri boşaltmak için sayfalarca ana avrat söverim acımdan..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Hayat boyle seylere kafa sikmak icin cok kisa. Gidin eglenin biraz. yaklasik 3.5 milyar kiz var dunyada, Her 100 kizdan 1 isi senin ilgini cekse 35 milyon yapar. 

Soylemeye calisitim sey secenek cok, birtaneye takilip sikmayin caninizi. Cikin disariya yenilerini taniyin. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarHead
    WarHead's avatar
    Erkek

böyle bir durum benim başımada geldi kötü bişey evlendi ama şimdi :(

Emekli
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

"Ne yani kalede kaleci var diye gol atmayacak mısın hocam ?"

Az önce düşündüm.. Kızları bir mal gibi görse de bu söz cok hoşuma gitti, en azından psikolojik baskımdan kurtardı.. Saçma bir söz ama ne yapalım inşallah sende de işe yarar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

Seni kimler aldı,

Kimler öpüyor seni....

Dudağında dilinde,

Ellerin izin var.

aq ergen de değilizi aq nerden girdim bu işe aq böyle işin o kadar da uzak durdum. yakalayınca yakalıyor aq yarın iş güç var bu saatte viski ve s..kik şarkılar. Kimseyle de konusamıyorum aq, face'i kapadım, twitterı kapadım tlfondan sildim görmeyeyim diye. Beynimi nereye atacam peki..........

Blue Screen of Death
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:
    -----------------------------

HeLLB0y bunu yazdı:

geceleri uzun olur bekleyenler için hele o beklenen vazgeçemediğinse.. bende aynı durumdayım nerdeyse 1 yıl olucak ayrılalım unutamadım senin gibi her adımda aklımda dışarda 1 çift görsem direk aklıma düşer duygularım depreşir ayrıldıktan sonra başkasıyla çıktı sonra ondan ayrıldı 3 ay sonra bana msj atmaya başladı benden yüz bulamayınca tekrar sevgili edinmiş 3 4 gün önce öğrendim ne haldeyim düşün.. üzülcek yerim kalmamış artık ne yapcağımı bilmiyorum sanada şunu söyleyebilirim yapıcak bişeyin yok böyle yaşamaya alışmak zorundasın çünkü geri gelmiyecekler çok sert oldu belki ama öyle :(

dostum sen şanslısın yine seviğinl azda olsa sevgili olabilmişsin... ben sevdiğime açık açık seni seviyorum bile diyemedim. çünkü vereceği cevap hayır olacak %100 :(

10 yıl oldu ona aşık olalı... ona aşık olduğumda henuz  10 yasındaydım. ama sevdiğimi söyleyemedim. utangaç biriydim hala öyleyim. sonra okulum değişti vesaire aradan zaman gecti evinin adresi değişti tel noları değişti kaybettim izini... üstelemedim unutmak istedim ama olmadı bi bakmışım aradan 10 yıl gecmiş...

Ulan sana kızmı yok 1.90 boyun var manken gibi fiziğin var çokda olmasa az bişi yakışıklılığın var dedim kız aramaya basladım buldumda ama onu unutamadım.

hala hergece çekiyorum o aşk acısını...

senin durum gerçekten çok üzücü yıllara boyu unutmamışsın her an aklında seninle ve onu ölümüne seviyorsun ve bu yaptığını yapabilcek pek insan kalmadı. yüreğinde derman kalmamıştır duygusallıkta hat safhada ne diyebilirim ki tek başına sevmekten başka çare kalmıyor allah sana sabır versin kalbine dayanacak güç versin..

The End
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

gençler inanmayacaksınız ama gecen ay dersanede bi kızla tanıştım bana neredeyse 10 yıldır sevdiğim kızı unutturdu. bi anda silindi aklımdan ve o kızı düşünmeye başladım. kız dersanede sıra arkadasım yanyana oturuyoruz inanılmaz gözleri var çok güzel ve çok iyi niyetli. ben kızları daima şeytan olarak görmüşümdür ama bu öyle değil. Ama ben kızlara yaklaşma konusunda başarısızım yani utangac cekingen birisiyim. özellikle sevgili olma konusunda etkili değilim. kıza yaklasmaya calıstım  ama nası oldu bende anlamadım kız beni nerdeyse kanka olarak görmeye basladı. Çok esprituel birisiyimdir sürekli espri yaparım dersanede kızında bu hoşuna gidiyor  ve bana sürekli bişeyler danışıyor. bildiğiniz kanka gibi bişi olduk ama ben kıza ilk görüşte aşık oldum 10 yıllık sevdiğimi unutturdu bana... lakin bunada onu sevdiğimi söyleyemedim çünkü şuan her daim onun yanındayım yani dersanede beraberiz çıkışlarda beraberiz evine kadar eşlik ediyorum beraber ders çalışıyoruz sürekli yanımda ve o bnm yanımdayken ben mutlu oluyorum. ama onu sevdiğimi söylersem 1-) Reddedilirsem çok kötü duruma düşerim psikolojikmen. 2-) Diğer arkadaşlarımın gözünde küçük duruma düşebilirim :S

3-) kız benden uzaklaşabilir yani şimdi en azından arkadascada olsa çoğu zaman beraberiz...

şimdiden kıskanmalar başladı gecen dersanede şakalaştığı oğlanı çıkışta biraz takip ettim tenha bi yerde dövdüm o kıza bi daha yaklasmayacaksın eğer benim dövdüğümde söylersen seni yaşatmam dedim. oğlan baya tırsttı.

Anlayacağınız yeni aşklara yelken açtık lakin buda eskisi gibi olacak diye çok korkuyorum yine tek taraflımı seveceğim lan nie söyleyemiyorum ya sevdiğimi... ezik bi karaktere sahibim galiba...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:

gençler inanmayacaksınız ama gecen ay dersanede bi kızla tanıştım bana neredeyse 10 yıldır sevdiğim kızı unutturdu. bi anda silindi aklımdan ve o kızı düşünmeye başladım. kız dersanede sıra arkadasım yanyana oturuyoruz inanılmaz gözleri var çok güzel ve çok iyi niyetli. ben kızları daima şeytan olarak görmüşümdür ama bu öyle değil. Ama ben kızlara yaklaşma konusunda başarısızım yani utangac cekingen birisiyim. özellikle sevgili olma konusunda etkili değilim. kıza yaklasmaya calıstım  ama nası oldu bende anlamadım kız beni nerdeyse kanka olarak görmeye basladı. Çok esprituel birisiyimdir sürekli espri yaparım dersanede kızında bu hoşuna gidiyor  ve bana sürekli bişeyler danışıyor. bildiğiniz kanka gibi bişi olduk ama ben kıza ilk görüşte aşık oldum 10 yıllık sevdiğimi unutturdu bana... lakin bunada onu sevdiğimi söyleyemedim çünkü şuan her daim onun yanındayım yani dersanede beraberiz çıkışlarda beraberiz evine kadar eşlik ediyorum beraber ders çalışıyoruz sürekli yanımda ve o bnm yanımdayken ben mutlu oluyorum. ama onu sevdiğimi söylersem 1-) Reddedilirsem çok kötü duruma düşerim psikolojikmen. 2-) Diğer arkadaşlarımın gözünde küçük duruma düşebilirim :S

3-) kız benden uzaklaşabilir yani şimdi en azından arkadascada olsa çoğu zaman beraberiz...

şimdiden kıskanmalar başladı gecen dersanede şakalaştığı oğlanı çıkışta biraz takip ettim tenha bi yerde dövdüm o kıza bi daha yaklasmayacaksın eğer benim dövdüğümde söylersen seni yaşatmam dedim. oğlan baya tırsttı.

Anlayacağınız yeni aşklara yelken açtık lakin buda eskisi gibi olacak diye çok korkuyorum yine tek taraflımı seveceğim lan nie söyleyemiyorum ya sevdiğimi... ezik bi karaktere sahibim galiba...

tövvbe estafurullah

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suursuzmakarna
    suursuzmakarna's avatar
    Dişi

Silent_King bunu yazdı:

Arkadaşlar bugün facede her zamanki gibi dolanıyordum ve birini gördüm. bu kişi yi ilkokul 3. sınıfta tanıdım o gün aşık oldum. ortaokul 7 e kadar beraber okuduk. abisinden korktugum için onu sevdiğimi söyleyemedim ama bi çok kez ima ettim. ne sevgiliydik nede normal arkadaş. ama bi türlü açılamadım. abisi hergün sıkıştırırdı beni uzak dur diye :| neyse o zamanlar bebeydik daha unuturum dedim. 7. sınıfta okuldan ayrıldım baska bi mahalledeki bi okula yazıldım mecburiyetten.  sonra lise geldi liseyi bitirdim ama hala unutamadım bu kızı aradan 7 sene gecti nerdeyse ilk günki gibi aşığım ona. Lise 3 ten bu yana onu arayıp bulmaya karar verdim. lakin eski evlerinden taşınmışlar bazıları sehir dışına gittiler dedi bazıları yurtdışına bende umudu kestim aramayı bıraktım. ama hala seviyodum o kızı.

Bugün o kızı facebookta gördüm. kalbime ağrılar girdi yeminederim nefes alamadım 5-10 dakka kendime gelemedim. o kızdı hemen arkdslk isteği yolladım. artık ona haykıracaktım sevdiğimi. Ama profilini gezince tam bi hayal kırıklığı. bi çıktığı varmış resimleri sarmaşdolaş fotolarını  sevgilisiyle doğum gününde ssevgililer gününde çektiği resimler videolar hepsini koymuş faceye. hepsini izledim izlerken gitgide eridim. şuan çok kötüyüm.

Bu kızı unutmak için ne yapmalıyım çok denedim bi kaç kızla çıktım  ama yinede unutamadım. bu durumda olanlar vardır belki bana bi yol gösterin. bu kızı nasıl unuturum

unutmak istiyorum çünkü yorumlarında birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına dair evleneceklerine dair yemin etmişler. bu beni çok yaraladı.

---------------------------

hocam bence sen roman yaz..o kapasite var sende :))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek

Silent_King bunu yazdı:

aynen bende bi kızla tanıştım açılamıyorum aramız çok iyi gerisini getiremiyorum

The End
Toplam Hit: 10411 Toplam Mesaj: 42