Sevdiiniz&Sevmediniiz Rapciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    evet burdakilerin gorusleri benim icin onemlidir. kimleri seversiniz kimleri dinlersiniz, kimlerden nefret edersiniz?(rap)

ben kısaca soyleyeyim..

basta 2pac rapin kralı 1 tane sevmediim sarkısı yok 11 album yapmıs adam 11i de super aslında cogunlugu oldukten(?) sonra deathrow tarafından cıkartıldı.
    biggie smallz(notorious b.i.g.) super ses vurulması buyuk 1 kayıp.

DMX evet adamda manyak ses var tam 1 zenci sesi 1 tane laylom sarkısı yok bence guzel rap yapıyor karı kız hakkında falan rap yapmıyor

Big L, ses de guzel super de sozler yazıyor oldu ama hala sarkıları yasıyor ozellikle the big picture albumu super tavsiye ederim.

xzibit bu adamda da super ses var dmx e benzio fazla 1 fanı deilim ama dinlerim.

nas da ii rap yapıyor ses de guzel.

ludacris son zamanlarda baya ii ozellikle act a fool guzel ses super.

ice t, ice cube bu işin öncülerinden nwa grubu(mack10,dre,eazy-e,ice cube) gangsta rap yapıo daıldılar (eazy-e oldu zaten) ama parcalar ii.

dier dinlediklerim ll cool j, krs-one, rakim, killah priest, obie trice, proof(d12 den)

sevmediklerime gelince basta tabiki eminem. ne anlarlar bu herifi dinlemekten anlamam tam 1 cocuk rapci tipi yok ses yok fizik yok zaten cocuklar icin rap yapıyo 13-17 icin 1 tane adam gibi hiti yok bela gibi gozukuyor ama odlekin teki dr. dre in muhtesem buluşu :)
    dr. dre e gelince adam eskiden iyiydi ozellike the chronic albumu ama eminemle calısmaya baslayınca batırdı deathrow, nwa ile calıstıı zamanlar iiydi ses var bisi demiorum ama daa dinlemiyorum bu herifi.
    50 cent, bu adama rapci dien rapten hic anlamıodur bu kadar kotu 1 ses gormedim adam agzını acmadan rap yapıo konusarak hafiften nefret ederim ozellikle son albumde 1 tane bile hit yok.
    snoop dogg, eskiden iyiydi deathrowdan ayrılınca cıvıttı bu da.
    butun kadın rapciler hepsi de rap yaptıını sanıolar..
    mobb deep, wu-tang clan(method man haric), junior m.a.f.i.a.,p. diddy, ja rule, jay-z hic sevmem bunları ja rule da ii ses var ama ii rap yapamıo.

evet sizin görüşleriniz neler?

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HiO bunu yazdı:
    -----------------------------
    50 cent, bu adama rapci dien rapten hic anlamıodur bu kadar kotu 1 ses gormedim adam agzını acmadan rap yapıo konusarak hafiften nefret ederim ozellikle son albumde 1 tane bile hit yok.

-----------------------------

valla $u yazdigina guleyim mi agliyim mi bilemiyorum
    sen In da club'i hit olarak gormuyosan neyi hit olarak goruyosun bunu bi aciklar misin?¿

ayrica lyricden once sese bakarak rap yorumu yapani da ilk defa goruyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    yine guluyorum lyrics haa :)

dediin hit varya hani şu agzını acamayan ozurlunun yaptıı hit dinle bakalım sözlerinde ne var 1 yerinde ne dio bu ozurlu

They like me, I want them to love me like they love Pac

beni seviyorlar ama pac i sevdikleri gibi sevmelerini istiyorum adam her sarkısında paso biggie ile pac a yalakalık yapıo hit mis yaw acıorum in da club ı sonuna kadar bakıyorum muzik calıo ama ses yok agzını acmadan konusuo bu herif ses zaten yok söz desen yok wanksta sarkısı basında ne dio "it's 50 a.k.a ferrari-f50" bunu gorunce gulmekten kırıldım zaten ne sözünden bahsediorsun 1 de pac dinle bakalım söz nasıl yazılır gor. ja rule zaten agzının payını verio 50 cent in hem sarkılarında hem de fiziksel olarak :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Sevdiklerim

2pac Kral`dir hepsini dinlerim
    Dr-Dre
    Dmx
    Snoop sevmem bazi parcalari iyi
    P.Diddy (tam gicik oluyorum belki 2pac `e olan ibnelikleri yüzünden, ama bazi parcalari iyi)
    IceCube amca
    Biggie
    R.Kelly
    Big will ,Dru hill :)
    Aaliyah (delisiyimdir)
    Fugees (The scor manyak album)
    Luniz
    Coolio
    Montel Jordan

Sevmediklerim

Jay Z ibnesi
    Ja rule
    Eminem
    50 cent (1-2 parcasi iyi)
    P.diddy `i sevmem zaten (i need a girl part 2 haric)
    ve Bad boys``da olan bir cogu

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    bana yakın dusunuosun goruslerin icin saol

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    sen istedigin kadar 50ye hakaret et
    adam babalar gibi hit yapti

diyelim ki adam dedigin gibi konu$ma ozurlu ve lyricleri de .oktan
    bu millet aptal mi ki bu kadar dinlediler bu $arkiyi?
    rapten anlayan bi sen mi varsin?¿
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Sonra
    Outkast var bide onuda severek dinlerim.
    Busta Rhymes ve Nelly `ide sevmem.

gladio sen 50 cent`in kac parcasi seviyorsun
    ve hangileri.??

Laaaaaan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    hahaha yine guluyorum. eminem ve dre ile yani aftermath/shady recordz a gecmeden dinleen varmıydı bu herifi soyle bakiim. oraa gecti unlu oldu nie emine(m) yaptı unlu. power of the dollar ve dier albumlerini nie kimse dinlemiodu simdi mi 50 cent hayranı oldunuz? eminem de zaten 50 ye benzer sekilde unlu oldu dre tarafından. ben atıp tutmuyorum muzik olarak tek dinlediim raptir. rap de dinliyorsam dinlediim ve sevmediim herkes hakkında bilgim vardır oyle hosuma gitti gitmedi sarkıları die nefret etmem adamlardan arastırırım in da club ı dinleerin cogu rap in ne olduunu bilmezler hiphop ı bir kultur deilde muzik turu olduunu sanarlar. herkes icin demiorum seven cıkabilir ama 50 dinleenler(cevremdekilerden ornek veriorum) cogunlukla rapten anlamazlar eminem ve 50 cent ten baska rapci bilmezler. in da club a gelince bazılarına gore hittir ama dediim gibi o bazıları cogunlukla yukarda tarif ettiim kendini hipapcı sananlardır..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    kabus yazmaya gerek duymadım nelly i zaten rapci die saymıyorum o da emine gibi bişi zaten rap die dinlio herifler. busta rhymes da son zamanlarda parcaları pop a kacıo. grup olarak outlawz dan baska tanımam ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    Nelly & Eminem ikisindemde nefret ediyorum!!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Dostlar KaRaKaN Bu İşin Piri Batı Berlinden Fuat
    bi de Silahsız Kuvvet Bu arada HIO Dostumunda söylediği gibi In Da Club ın Sözleri Kadar Saçma Bir Söz Yoktur.Söze BAkın ya "Its Your birthday let's go party" bu ne ya Çocuk Şarkısı Gibi Eminem dinleyenlerin çoğuda heralde müzik hoşuna gittiği için veya flowlar hoşuna gittiği için seviyordur benim düşüncülerim bublar.HIO Güzel bir Konu BAşlığı Açmışsın Dostum

Çekil,Önümden Çekil...
Toplam Hit: 24271 Toplam Mesaj: 118