Sevdiiniz&Sevmediniiz Rapciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    abi sen rap tan ne anlarsın be eger eminem ve 50 centten nefret ediyosan sen bitmişin.yasama sen abi ya git atla biyerden be.adamın senin nefret ettiklerin toplumumn en cok sevdigi adamlar sen bunlarla cakısıyosan sen ya rap çi degilsin yada bos muhabbetlerinle milleti yormak ,istiyosun

zuxxi...tr
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    dostum birincisi ben 2 pac a laf solemedim ikincisi gooo fucker.ok.

zuxxi...tr
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Halkın 50centi veya eminemi sevip sevmemesi zerre sikimde değil yani takmıyorum ben sadece sevmediğimi söyledim

gaipten görüntüler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    olum jezreel sen sert müzik seviyorum diyosun ama hala metallica dinliyosum olum metallica artık sert rock u bırak rock gurubu bile sayılmıyo be.

zuxxi...tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    olum sesin kesildi noldu ha jezreel cevap yazamıyosun dimi neyse senin sevip sevmediklerin kimsenin sikinde degil zaten olum senin gibi lamellerin yuzunden turkiyede alternatif müzik dallarında cesitlilik ortadan kalkıyo adamım ok iyi bak iyi bak KAYIK HERİFFFF .

zuxxi...tr
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    2pac iyidir

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThuG_Life
    ThuG_Life's avatar
    Erkek
    eminem ve 50 cent kesinlikle cok berbat hepside 2pac in yerne gecmek istiyorlar kendi agizlariylada solyorlar pac gibi olmak istiyorlar AMA PAC 1 NUMARADIR istedikleri kadar pac gibi olmaya calissinlar onun gibi olamazlar allah askina su zibidilerin pac la ayni keseye koyuyonuz ya asaplarim bozuldu yine pac kendi yasami ugruna rap yapti ezilen halkinin sesi oldu savasti ve olduruldu
    soylesenize eminem yada fifti sent zibidisi ne yapti hepsinide g,tten sikiyim orrospu cocuklari hepside
    pac bir numara bunu herkes aklina soksun eminem satiyor cunku coluk cocuk muzik dinlemeyi seviyor

benim gibi dusunenler

http://2pacyasiyor.proboards16.com/

gercek rap icin 2pac outlawz ja rule biggie smallz dmx nas benim sevdiklerim

emine ii basli attraksiyonlu sarki yapiyo ama ici bos anlamsiz fifti de ole beni kulupte bulun pohahaah

2pac i digerlerinden ayirin o bir rapperden cok efsane

OnLy GoD CaN Judge Me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnzoFerrari
    EnzoFerrari's avatar
    Erkek
    pek pazla yabancı rap dinlemiyorum hit parçaları dinliyorum onlarında müzikleri hoşuma gittiği için. 50cent in in da club epey ses getirdi ben adamı sevmiyorum sırtlana benziyo sadece Şarkının arkasındaki ritm iş yapıyor doğruya doğru. o ritmin üzerine ben ana bacı küfretsem oda dinlenir. nely biras hoşuma gidiyo.
    bide bu aralar bi hipno türedi sean paul onunda sesi biras hoşuma gidiyo

genelde türkce rap dinliyorum.
    tabiki en başta nefret, ceza, ,izmir coast (under ground takılıyorlar sağlam parçaları var. masraflar size ait olmak üzere isteyene cd sini yollayabilirim) ,Silahsız kuvvet, sagopa, erci-e, cartel favorilerim. ama çok fazla küfürlü olmazsa (sagopa yı ayırıyorum) bütün türkçe rap i dinlemeye çalışırım. hoşuma gitmese de illa hoşuma gidecek bir zamanı vardır.

gansta Rap ten Rapçilerden nefret ediyorum.
    rap ile hip-hop arasındaki farklar isimli konudan alıntı yapıyorum bu mesajı ben atmıştım
    "rap müzik kafiyeli söz yazma sanatıdır,başka hiç bir şey değil.ister sosyal içeriği olsun isterse de parti müziği olsun farketmez.ancak gangsta rap yapanların hala öğrenemediği bir şey var ki;o da herşeyin olduğu gibi rap"in de belli kurallar çerçevesinde yapılacağı ve bu kuralları onların koymadığı gibi onların değiştiremeyeceğidir.
    rap,küfürsüzdür.
    rap,eğlencelidir.
    rap,öğreticidir.
    rap,bilgi gerektirir.
    rap,eğitim gerektirir.
    rap,kültür gerektirir.
    rap,çocuk oyuncağı değildir.
    rap,ezik müziği asla değildir. "

ayrıca son bi söz
    "eğer siz türk rap ini desteklemezseniz o taptığınız amerikalı rapçilerin albümünü çok beklersiniz"

-MENDOCINO-
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnzoFerrari
    EnzoFerrari's avatar
    Erkek
    hea unutmadan
    SiRHOT (böyle bir ses yok yaw.)

Nefret - Meclisi Ala İstanbul albümündeki stediklerim ve yapamadıklarım şarkısını dinleyin arkadaşlar. yukarıdaki msj ımı daha iyi anlarsınız.

-MENDOCINO-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    Wayyyy Dostum naber
    Kanka sen Sevmezdin bi aralar 2 Pac`i :)
    bakiyorum Dogru yolu bulmussun ...

Laaaaaan.
Toplam Hit: 24216 Toplam Mesaj: 118