Sevdiiniz&Sevmediniiz Rapciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    2pac gitti rap bitti
    nooldu?
    dirilemedi hala?

kendi omzuna tırman..başka nasıl yükselebilirsin ki?? NIETZCHE
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThuG_Life
    ThuG_Life's avatar
    Erkek
    istesenizde istemesinizde rap bir numara . rock nedir peki adamlar götlerine kadar hertarafını deldiriyo yüzüne boya sürüyor ellerinde bir anormal müzik aleti yırtık kotlar yani benim görüşüm

ROCK GEREKSİZ BİR MÜZİK DALIDIR METALDE HARDCORE da fuck em all they dont give a fuck about us !

OnLy GoD CaN Judge Me
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    thug_;life adamım sen hem eminemin parçalarındaki kufurlere bozuluyosun hemde kendin eminemden elıntı cumleler kuruyosun ne iş ha ! yok abi eminem tartısılmaz ha bazı parcaları cok cocuksu tarzda ama adamın sadece bu bilindik parcalarını dinleyip te yorum yapmak cok sacma .abi eminem dinledigim zaman kendimi super hissediyorum ok.saga sola kufur etmek istiyorum canım adam oldurmek istiyo kısaca adam sizi alıyo manyak bi dunyanın içine sokuyo olay budur ya bırakın su 2 pac i.

zuxxi...tr
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    thug_;life adamım sen hem eminemin parçalarındaki kufurlere bozuluyosun hemde kendin eminemden elıntı cumleler kuruyosun ne iş ha ! yok abi eminem tartısılmaz ha bazı parcaları cok cocuksu tarzda ama adamın sadece bu bilindik parcalarını dinleyip te yorum yapmak cok sacma .abi eminem dinledigim zaman kendimi super hissediyorum ok.saga sola kufur etmek istiyorum canım adam oldurmek istiyo kısaca adam sizi alıyo manyak bi dunyanın içine sokuyo olay budur ya bırakın su 2 pac i.

zuxxi...tr
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThuG_Life
    ThuG_Life's avatar
    Erkek
    eminem in hiç bişeyini kullanmadım they dont give a fuck about us ı diyorsan 2pac-better dayz albümüne bak şarkı ismidir

OnLy GoD CaN Judge Me
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Akhyis
    Akhyis's avatar
    Dişi
    ThuG_Life ...
    sen rock"ı metali ne sanıyorsun abi!!! işte sizin gibi adamlar yüzünden bu piyasada adam gibi müzik oluşturulamıyor!!! rock demek metal demek orasını burasını deldirmek boyanmak yırtınmak değildir!! bu cok salakça bir görüş... rock- metal bir müzik tarzı değildir!! yaşam tarzıdır!!
    nasıl düşünürsen düşün ama böyle saçma sapan fikirlerini ulu orta yerde söleme.. başın belaya girer!! bu müziğide kirletme fikirlerinle!!!

"Neden ki bu amaçsız yaratılış.. Yok olaracaksa birgün her yaratılmış..."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zuxxi
    zuxxi's avatar
    Erkek
    akhyis goruslerine katılıyorum babalık.ama sepultura therion gibi aptal gurupların yaptıgı muzıklerde dinlenmez ya.bu arada (((life))) abi senin kafa basmıyo galiba sadece 2 pac e takılmıs kalmısın biraz mutasyon gecir.

zuxxi...tr
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Akhyis
    Akhyis's avatar
    Dişi
    zuxxi eywallah taa bence therion"a haksızlık etmemek gerekir. severek dinlediğim gruplardan tekidir kendisi.. şarkı sözleri her ne kadar kokuşmuşta olsa bence gayet basarılı bir grup...

"Neden ki bu amaçsız yaratılış.. Yok olaracaksa birgün her yaratılmış..."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    kimse kimseye laf etmiyordu
    2-3 kisi gelip Basliktaki muzik türüne laf edene kadar.

herkes kendi isine baksin ..

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peder
    peder's avatar
    Erkek
    kabus burdamıydın hem$oü;

not: hemşo sensin değilmi yanlışlık olmasın:))

TaNRı TüRKü KoRuSuN ve YüCeLTSiN
Toplam Hit: 24215 Toplam Mesaj: 118