Sevdiiniz&Sevmediniiz Rapciler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    2pac tam 1 efsaneydi onun gibi 1 rapcinin gelebilecegini sanmıyorum adamın 5 6 tane filmi var zaten aktörlük yeteneği çok üstün ayrıca şair sadece şiir olan albümü bile var başka rapcilerin seslendiği. ya zaten araştıran bilir ne demek istedigimi. sevmediiniz bu rapciyi biraz araştırsanız sözlerime hak verirdiniz neyse rap sevmeyenlere lafım yok..

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThuG_Life
    ThuG_Life's avatar
    Erkek
    bende metali satanist , piskopat , yandan yemiş , sorunları olan ve mutanta benzeyen kişilerin yaptığı bir müzik türü olduğunu düşünüyorum

ne anlarlar şu metaldan puahahah

OnLy GoD CaN Judge Me
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Akhyis
    Akhyis's avatar
    Dişi

zuahzuahzua!!!!!!

cok akıllı  üyemiz ThuG_Life ... siz anlayamadıgınız müzik hakkında -kendinize yakışır şekilde- salak salak konusup bu harikulade müziği  kirletmeyin.. aksi takdirde biz sizi kirletiriz ona göre !!!! 

o ufacık beyninizi bu konuda zorlamayın..  siz ve sizin gibiler -yazdıgın sekilde- düşünürlerse cidden bos beyinlilik yapar.   bari  düşüncelerini döküp kendini rezil etme.. bu müziği de kirletme!!!!!!!!!!!!!!

"Neden ki bu amaçsız yaratılış.. Yok olaracaksa birgün her yaratılmış..."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjMcBob
    DjMcBob's avatar
    Erkek
    Akhyis bunu yazdı:

zuahzuahzua!!!!!!

cok akıllı  üyemiz ThuG_Life ... siz anlayamadıgınız müzik hakkında -kendinize yakışır şekilde- salak salak konusup bu harikulade müziği  kirletmeyin.. aksi takdirde biz sizi kirletiriz ona göre !!!! 

o ufacık beyninizi bu konuda zorlamayın..  siz ve sizin gibiler -yazdıgın sekilde- düşünürlerse cidden bos beyinlilik yapar.   bari  düşüncelerini döküp kendini rezil etme.. bu müziği de kirletme!!!!!!!!!!!!!!

ACİZ

Şehwetle Doğan Toprağa Döner, Günahla Doğan Bana Döner...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    ThuG_Life bunu yazdı:

bende metali satanist , piskopat , yandan yemiş , sorunları olan ve mutanta benzeyen kişilerin yaptığı bir müzik türü olduğunu düşünüyorum

ne anlarlar şu metaldan puahahah

senin rapten anladığının çok daha fazlası metalde var.en azından metalde müzik var enteresan şekilde ve alakasız müziklerle söylenen söz öbekleri yok...ama ne var müzik var...

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjMcBob
    DjMcBob's avatar
    Erkek

NeCRoMaNCeR bunu yazdı:

senin rapten anladığının çok daha fazlası metalde var.en azından metalde müzik var enteresan şekilde ve alakasız müziklerle söylenen söz öbekleri yok...ama ne var müzik var...

ulan metalde cızırtıdan başka birşey yokki anlayalım... türk rock dinlerim ama metal asla...

HipHopdan da birşey anlamıyorsan haklısındır metal dinleye dinleye kulakların pas tutmuş

Şehwetle Doğan Toprağa Döner, Günahla Doğan Bana Döner...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcaltay
    mcaltay's avatar
    Erkek

öncelikle konu başlığına bakıp öyle bir şeyler yazmak daha anlamlı olur. ilk yazılana ve son 5 mesaja bakıyorum. ok konu konuyuy açtı da bu rap-metal kavgası nasıl başladı. ayıp yaa. bu ne böyle rap iyidir yok metal iyidir ya da rock iyidir. öncelikle metalci ya da rockçı arkadaşlara diyorum sizin işiniz olmadığı halde gelip burya yazmışsınız. başlığı görürseniz sevdiğiniz ve sevmediğiniz rapçiler diyor. biraz daha dikkat edin. ama bu dikkatsizce değil bilinçli yapılan bir şey olduğundan bence ilk olarak siz haksızsınız. burda açılan konu sizi zerre kadar ilgilendirmez. OK? 

burada rapçi arkadaşlar rap hakkında tartışıyor. rapi bilmeyen anlamayan insanların sevdiği sevmediği rapçi diye bi şey olamaz. dinlersen rapi bazılarını seversin bazılarını da sevmezsin ama dinlemiyorsan yorumuna kimsenin ihtiyacı yok ve bu fazlalıktır.

rapper arkadaşlara gelince bu kişilere laf atmak bize yakışmaz. bunları görmezden gelmek göndereceğimiz en büyük hediyedir onlara. müziklere saygı göstermeyen kişiler kendillerini ne kadar entel de hissetseler Allah ın dağında yaşayan müzik duymamış insanlarla aynı kefeye konsalar kefe kıpırdamaz tabii bu terazi sadece müzik konusu. başka bir şey hakkında değerlendirme yok lafı başka tarafa çekecek arkadaşlar görmezden gelinecek. haberleri olsun

ben de şimdi sevdiğim ve sevmediğim rapperları söylim de bitsin bu yazı artık

2PAC AMARU SHAKUR The Don Killuminati MAKAVELI(GANSGTA RAPİN BABASI) ,  Outlawz(özellikle Khadafi) ,  Nas  , Jay-z ,  Dmx , Xzibit,  Dr. Dre ,  Ice Cube(ve son kurduğu grup Westside connection) ,  Big Syke ,   Redman,   Methodman ,  Ja Rule , ve diğer şu anda aklıma gelmeyen kendini West tayfası hisseden ve öyle olan tüm Gangsta Rapperlar. hepsine Respect!

REST IN PEACE   PAC .   THUG LIFE---WEST SIDE---OUTLAWZ

nefret ettiğim rapçiler

Biggie Smalls (aslında dinliyordum hala da dinliyorum ama PAC öldükten sonra Dig em up anlamı hadi ortaya çıkar adlı şarkı yapacakmış sonradan vazgeçmiş ama sırf bu yüzden sevmiyom artık onu. zaten düşmanlardı ama ölümünün üstüne hit em up parçasına vevap amaçlı böyle bir şey yapmayı düşünmesi terbiyesizliktir. neticede o da öldü. ona yine de saygılıyım gerçek gangsta rapçilerden ama ne yapim yine de sevmiyom)

puff daddy ya da diddy neyse işte coloumbs adisi. bu adam tam bi düzenbaz ve R&B rapçisi. buna bir şey demiyom istediği rapi yapmakta özgür ama neden şarkılarında Gangstalardan ve Gangsta rap ten bi süreliğine bahsetti ve kendinin de Gangsta rapper olduğunu savundu.  Biggie yi de kullandı belki de PAC ı da bu öldürttü. gebermemesi için dua ediyom çünkü gerçek gangsta rapçiler çabuk ölür genelde.

ben mobb deep e bi şey demiyom o adını Pac a laf atarak duyurmuş bir rapçi. şimdi nerde acaba. en son Nbalive2004 te parçası vardı yada 2003 te. orda dinledim. bu adam rapçi dimi? bana öyle gelmedi de çok zavallı bi şey demek istemiyorum.

ve daha isim vermim günaha giriyom. tanıdığım o diğer BADBOYS family ve recordsu tarafında olan FAKE NIGGAZlara bi şey demeye ne gerek var diye düşünüyom. POP RAP  e devam etsinler

sevdiğim türk rapperlar Ceza, Sagopa, Fuat,Sirhot , Kolera, Beyaz Mayın, ve diğer rapper lar.

sevmediğim aklıma gelmiyor ama Mc ender i unutamam ve M.a.k.aG. diye de biri var. bi de Cartelden de nefret ederim.

ben kimseye laf atmadım sadece düşünceler bunlar. sen carteli seviyorsan sana saygı gösteririm ama nefretimi engelleyemem ok? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gue
    Gue's avatar
    Erkek

GLaDio bunu yazdı:

sen istedigin kadar 50ye hakaret et
    adam babalar gibi hit yapti

diyelim ki adam dedigin gibi konu$ma ozurlu ve lyricleri de .oktan
    bu millet aptal mi ki bu kadar dinlediler bu $arkiyi?
    rapten anlayan bi sen mi varsin?¿

50 Cent rap yapar doğrudur ama memleketin en tikky adamıdır. Sesi eziktir+ Gladio o  adamı rapçiler değil tikkyler dinledi. Biliyosun adamlar chrisrtina aguilera'yıda dinliyo. Justin'i de dinliyo. O kadar ezikler. Bir rapçi eminem+dr.dre eserlerinden uzak durmalıdır

Amaaaaaaaaaaa şu da bir gerçekki In da Club bir hittir. Ne yazıkki öyle...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    nasildi lyricleri
    funny in da clup
    cijuciju ci-unit :)
    hahah

Laaaaaan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bRutaL
    bRutaL's avatar
    Erkek
    UsHeR   ı tek gecerım  bu alemdeeeeeeeeeee  varmı beeee...

kimse bılmez ama o hep ıcımızde
Toplam Hit: 24278 Toplam Mesaj: 118