folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigarayı Bırakmak / Bırakmayı Denemek / Tiryakiler...

Sigarayı Bırakmak / Bırakmayı Denemek / Tiryakiler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

@ mayrip: İlaç ..hap ..cihaz ve benzeri bir şey kullanmak yanlısı değilim.

@ lemar : Allen Carr'i Araştırıyorum ..saol fikr ettiğin için.

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kantar31
    kantar31's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sigarayı bırakmanın en iyi yolu,ona hiç başlamamak derdi gereksiz hiç sevmediğim bi tane hocamız

uzun bi süre daha yokum ehtiyarlar... iade-i yorum yapamadıysam kusura bakmayın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    bende bi ara bırakıcam ama hangi ara daha karar veremedim :) ama bırakırsam yemekten sonralarım çok kötü ve boş geçecek zor olur benm için :(((

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    Puroya geç . Haftada 3-4 paket sigara içiyorsan , her gün bir veya iki tane puro iç . Ama sigarayı aklından çıkar .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Chingis bunu yazdı:
    -----------------------------
    Puroya geç . Haftada 3-4 paket sigara içiyorsan , her gün bir veya iki tane puro iç . Ama sigarayı aklından çıkar .

hocam günde 1 paket içiyodum ve 4 ay boyunca hiç duman almayı düşünmüyorum nargilede dahil buna.

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

hap,ciklet,zart zurt hic sakin bunlari kullanma kardesim...

soyledigim kitabi bul ve oku ben d&r dan almistim istanbuldan...

inanamayacaksin ama birakacaksin, zaten bir iki bolum okuyunca hemen anlayacaksin neden bu kadar rahat konustugumu. ben o kitapla biraktim ve cok rahatim.

Kitap - Sigarayi neden icmememiz gerektigi deil, neden ictigimizi sorgulatiyor :) ve sonra akliniza gelebilecek butun sebeblerin bir ilizyon ve yalan oldugunu yuzunuze tokat gibi vuruyor,dolayisiyla sebeb bulamiyorsunuz, birakiyorsunuz.

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    kafada bitirmeden olmuyor kardeşim. ben geçen 29 aralık'ta bıraktım. tabiki hanımın zorlaması ile.3 ay boyunca içmedim nisan ayının ilk haftası yine başladım. dediğim gibi kafada bitmedikten sonra bırakamıyosun. kısacası kendin için bırakıcaksın. yok eşim ısrar etti yok sevgilim ısrar etti olmuyor.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

bu yazılanlardan gaza gelerek yarın tekrar bırakmayı deneyecem

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

bugrahan45 bunu yazdı:
    kafada bitirmeden olmuyor kardeşim. ben geçen 29 aralık'ta bıraktım. tabiki hanımın zorlaması ile.3 ay boyunca içmedim nisan ayının ilk haftası yine başladım. dediğim gibi kafada bitmedikten sonra bırakamıyosun. kısacası kendin için bırakıcaksın. yok eşim ısrar etti yok sevgilim ısrar etti olmuyor.

cok haklisin, iste bu kitap kafada birakmanizi sagliyor, zaten kitabi okurken sigara icmek serbest :) durmadan onu soyluyor adam alin bi sigara yakin diye. bu arada bu kitabin DVD side var. sanada avsiye ederim dostum icmeyin su boku. ozellikle sigara :) nikotin boktan bisey.

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chinggis
    Chinggis's avatar
    Erkek
    noel_baba bunu yazdı:

Chingis bunu yazdı:

hocam günde 1 paket içiyodum ve 4 ay boyunca hiç duman almayı düşünmüyorum nargilede dahil buna.

Hoca ama şimdi şöyle bir şey var , nikotin var vücudunda ki 7 yıldır içiyorsun az buz değil . Nikotini veya dumanı aniden kesemezsin . Yani malesef bu böyle . Azalt demiyorum , sigarayı bırak , puroya geç , zaten bir saatten sonra ondan da tiksinirsin . 

Toplam Hit: 6327 Toplam Mesaj: 59