folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sigarayı Bırakmak / Bırakmayı Denemek / Tiryakiler...

Sigarayı Bırakmak / Bırakmayı Denemek / Tiryakiler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    amele_2 bunu yazdı:
    -----------------------------

içine çekmeden nasıl alıyon bacım nikotini de bağımlısı oluyon? :D

çiğniyon mu tütünü? çiğneme tütünü farklıdır sigarada ki tütün çiğnenmez :))) 

-----------------------------tütünü enjektörle damara enjekte yapıyorum ağız yoluyla kesmiyor 1 günlük tütünü alıyorm ondan böö :p
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    bağyan, yivrenç siniz..ıyyk :P:D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Karabaş otunu tavsiye ediyorum beyler...

Kaynadıktan 3 dakka sonra söndürüyonuz...2 günde bir içiyonuz....

O arada normal sigara içmenize siz devam edin...Karabaş otu otomatikmen sizi sigaradan tiksindiriyor...:d

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    kotusirine bunu yazdı:
    amele_2 bunu yazdı:

içine çekmeden nasıl alıyon bacım nikotini de bağımlısı oluyon? :D

çiğniyon mu tütünü? çiğneme tütünü farklıdır sigarada ki tütün çiğnenmez :))) 
    tütünü enjektörle damara enjekte yapıyorum ağız yoluyla kesmiyor 1 günlük tütünü alıyorm ondan böö :p
    Müptela :| Bari günde içtiğin 2 sigarayı pet veya kova yaparak iç :D :P

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

sigaraya veda eden arkadasa buradan destek.. :)

bizim peder iciyor, 3 gunde 1 paket sigarayi tuetiyor..  ama zararli iste kendiside biliyor , ayaklarinda varis var, baldirinda her yer bole balgam yesili mavimsi bir renge burunmus, kimi yerlerde torba halini almis varisler.... sonunda biraktiricam arkadas bu iilleti, gerci sona az kaldi ya, alah buyuktur :@@@@@.. adam her geldiginde varis varis varis diyor bende sigara sigara diyorum birakacak elbet bir gun.. tabuta girmeden.. deli etti beni sabah sabah yaw.. 

kisacasi birakin abicim su iletti,, parasida amerikalilara gidiyor.. :@@@@

neyse kafa bulandirmiyim 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 25 Saat oldu ..Kolay olmadı :\

Az önce Akşam yemeğinden kalktım şimdi ise acayip ısrarla istio bünye ama içmeyeceğim tabi ki...

Şimdi bi dışarı çıkıyorum ..hem yürüyüş hemde kuruyemiş ikmali yapmış olurum etc.. Eyw..

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

abi şimdi ben bu aralar (7 senedir) paketi bitiriyim bırakçam diyorum, paket bitiyo, sonra yağlı yağlı yiyecekler yeyip karnımı küp gibi doyurduktan, sonrada elime bir fincan çay aldıktan sonra ellerim titremeye başlıyo gözüm kararıyo, sonraki yarım saatte neler oluyo neler bitiyo pek bilmiyorum ama kendime geldiğimde elimde uzun marlboro koltuğumdayken görüyorum :D

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Valla en kolay, döt korkusu varsa bırakabilrsin :D 50 yıllık tiryaki olan dedemin bıraktığını biliyorum bu yüzden :)

Ben de ayda yılda bir içerim canım çekerse o da şiddetli baş ağrısı yapıor zaten, neyse umarım başarılı olursun :)..

allcolorsarebeautiful.net
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omerali
    omerali's avatar
    Erkek
    tıp öğrencisi konuşuyor:::  bırakmanın en önemli sebebi ..... cinsellik....diğerlerini geçççç...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek

omerali bunu yazdı:
    tıp öğrencisi konuşuyor::: bırakmanın en önemli sebebi ..... cinsellik....diğerlerini geçççç...

cinsellikle nası bi alaka kurdun tıp öğrencisi? 

Toplam Hit: 6332 Toplam Mesaj: 59