folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sihir Gibi Krem Önerisi: Aloevera

Sihir Gibi Krem Önerisi: Aloevera

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Arkadaşlae tıbbi aromatik bitkileri etken maddelerini ve işlevlerini bilin.

Aloevera bitkisi bizim evimizde benim çocukluğumdan beri bulunur ve annem güneş kremini bile bundan yapar.

Alovera çok arsızdır siz kestikçe o gelişir koca karı ilacı değildir çünkü bir çok el yüz kreminde after sun kremlerinde nemlendiricilerde zaten hammadde olarak kullanılır LR firmasının neredeyse tüm ürünleri alovera içerir. 

ekleme yapıcam buraya 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Aloevera bitkisi bizim evimizde benim çocukluğumdan beri bulunur ve annem güneş kremini bile bundan yapar.

Alovera çok arsızdır siz kestikçe o gelişir koca karı ilacı değildir çünkü bir çok el yüz kreminde after sun kremlerinde nemlendiricilerde zaten hammadde olarak kullanılır LR firmasının neredeyse tüm ürünleri alovera içerir. 

ekleme yapıcam buraya 

Ben sodyum hidroksit, zeytinyağı ve uht sütten sabun yapıyorum, buna canlı aloevera'nın jelini blender ile çekip eklesem bir faydası kalır mı?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Bunun en saf ve en kalitelini nasıl buluruz?

İlk mesajdaki ürün, ve başka linkler var mı? 

Zoretanin ( Roakutan ) tedavilerimden kalma baş parmak büyüklüğünde yanaklarımda yaralar kaldı. Geçmeyen ameliyat izleri gibi. Kalçalarımda da mor başparmak büyüklüğünde izler kaldı belki yararı olur.

Ama en ürünü nasıl temin ederiz?

Açıkçası bulunduğum yerde bitkinin olmadığına adım kadar eminim. Bu yüzden en temiz ürün halini bulmayı isterim.

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    EricNorthman bunu yazdı

Zoretanin ( Roakutan ) tedavilerimden kalma baş parmak büyüklüğünde yanaklarımda yaralar kaldı. Geçmeyen ameliyat izleri gibi. Kalçalarımda da mor başparmak büyüklüğünde izler kaldı belki yararı olur.

Açıkçası bulunduğum yerde bitkinin olmadığına adım kadar eminim. Bu yüzden en temiz ürün halini bulmayı isterim.

hanıma sordum en kalitelisi o marka dedi. 

https://www.justinbeauty.net/

burdan alabilirmişsin.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı

ekleme yapıcam buraya 

hocam varsa başka bildiğin anlat pls.

yara bere içinde boşuna gezmişiz kaç  sene :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Otçu Hasan derler. Bergama/Kınık/Poyracı köyünde ücretsiz olarak kendisine gelen insanlara yardımcı oluyor.

Ağırlığı 43 kiloya düşmüş kanser hastası bir öğretmen büyüğümüzü, bir deri bir kemik kalmış, adeta Afrikadaki açlar gibiyken hayata döndürdü. Bildiğin, ölüyü diriltti adam.

Ot/çöp meselesini küçümsemek cehilliktir. İlaçların temel kaynağı da otlardır zaten. Aloavera da bunların içinde ne iyilerinden. Bana göre iyi gelmediği bişey yok.

Hasan abi, en son bir hastayı götürdüğümde, kendisinin bir doçent hastası olduğundan bahsetmişti. Yuh dedim mk. O kadar yani...

Huzur islamda... Yok, yanlış. Para islamda. Net...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Otçu Hasan derler. Bergama/Kınık/Poyracı köyünde ücretsiz olarak kendisine gelen insanlara yardımcı oluyor.

Ağırlığı 43 kiloya düşmüş kanser hastası bir öğretmen büyüğümüzü, bir deri bir kemik kalmış, adeta Afrikadaki açlar gibiyken hayata döndürdü. Bildiğin, ölüyü diriltti adam.

Ot/çöp meselesini küçümsemek cehilliktir. İlaçların temel kaynağı da otlardır zaten. Aloavera da bunların içinde ne iyilerinden. Bana göre iyi gelmediği bişey yok.

Hasan abi, en son bir hastayı götürdüğümde, kendisinin bir doçent hastası olduğundan bahsetmişti. Yuh dedim mk. O kadar yani...

Bergama başka Kınık başka Poyracık başka yer. Bahsettiğin kişi tam olarak nerede hocam?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

hanıma sordum en kalitelisi o marka dedi. 

https://www.justinbeauty.net/

burdan alabilirmişsin.

Yengeye çok teşekkürlerimi ilet yaaa

Girdim baktım da, biz hanımlar gibi olamıyoruz biraz afalladım :D 

Aloevera yazınca searchına 3 tane ürün çıktı, geri kalanları da pek anlayamadım. 

Sanırım içinde kaybolacağım bunların :) 

Yengenin veya senin bir ürün tavsiyen var mı buradan? 

Cilt, doku yaralarına ( beze yaraları, sivilce yaraları ) iyi gelen. 

Bende ürünleri biraz daha araştırayım hangisi ne işe yarıyor iyice öğreneyim bu sırada.

Edit; Firmaya mail attım şimdi, problemlerimden bahsettim akabinde tavsiye üzerine onları bulduğumu ve yaşadığım problemlere dair uygun ürün konusunda tavsiye istedim. 
    Bakalım neler olacak. 

EricNorthman tarafından 06/Eyl/23 04:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Güzel bi nemlendiricidir aynı zamanda cildiniz yağlı ise çok etkilidir

buzdolabında muhaza edip soğuk soğuk kullanırsanız çok hoşunuza gidecektir

yara iyileştirme olayını bilmiyodum ama gece yüzünüzü yıkayıp kurutun ve yüze uygulayıp yatın. Sabah yüz pırıl pırıl oluyo

yağlı ciltlerde nasıl bir etkisi var hocam? ve nasıl kullanılıyor

Cigu bigule :(
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

bulda bir gidelim adama

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
Toplam Hit: 3982 Toplam Mesaj: 49
aloe vera