folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sihir Gibi Krem Önerisi: Aloevera

Sihir Gibi Krem Önerisi: Aloevera

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AndrevMask
    AndrevMask's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

benim sultan papağanlar var evde. mallar kavga etti birinin burnu ciddi yaralandı. 3-5 gün mikrop vs kapar diye teramisin sürdüm (antibiyotikli krem) baktım gram iyileşme yok kremle. aloe verayı bastım hemen.

yemin ederim 3 güne yokoldu yara. cidden sihir bu bitki ya 

sikim sokum hacamat vs milletin dilinden düşmüyo bunu niye kullanmıyo kimse 

https://www.trendyol.com/aromatica/organik-aloe-vera-jeli-95-organic-aloe-vera-gel-8809151139032-p-4917840?boutiqueId=61&merchantId=106303

kullandığım ürün de şu 

Teşekkürler. Cennet papağanı var bir tane, hafif yaralı onu sahiplenip doğal aloe vera bitkisinden aldığım sıvı ile bir gözlemleyeyim.

Herkesten, her şeyden umudunuzu kestiğiniz bir anda belki de kurtarıcı sizsinizdir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Evde 2 saksı kadar bulunduruyoruz. Elimiz yansa, yara olsa direkt bir tutam kesip sürüyoruz ve geçiriyor. Kendisi güzel bir bitki üstelik bedava :D 

Evde hangisini yetiştiriyorsun?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

çok meşhur bu. yeni kesfetmissin. aloverali kremler var.

bitkisi de güzeldir kesip kesip diktikce çoğalıyor. yetistirmeside zor değil. ablamın favori bitkisiydi. o çok ugrasirdi. yaprağını yana saldığı için yer kapladığından ve cicek açmadigindan  ben sevmezdim.

Bu kadar ise yaradigina şahit değilim. ama çok fanatiği var. 

bitkisel tedaviyi ölümüne savunmuşumdur

ebegümeciyle farenjit,  limonla sinüzit tamamen yok ettim. doğaya iyi davranırsan doğa her zaman vefalıdır. 

Limonla sinüziti nasıl yok ettin ?

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

saç derisine iyi geliyor mu acaba? kullanan var mı? saç derisindeki egzama, yağlanma, kaşıntı için kullanılır mı?

hocam doğal el yapımı saç serumları oluyor işe yarıyor, deneyebilirsiniz 

https://www.trendyol.com/pd/besler/sac-bakim-serumu-dogal-icerikli-100-ml-p-778550242?boutiqueId=61&merchantId=872629&filterOverPriceListings=false

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    AndrevMask bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

benim sultan papağanlar var evde. mallar kavga etti birinin burnu ciddi yaralandı. 3-5 gün mikrop vs kapar diye teramisin sürdüm (antibiyotikli krem) baktım gram iyileşme yok kremle. aloe verayı bastım hemen.

yemin ederim 3 güne yokoldu yara. cidden sihir bu bitki ya 

sikim sokum hacamat vs milletin dilinden düşmüyo bunu niye kullanmıyo kimse 

https://www.trendyol.com/aromatica/organik-aloe-vera-jeli-95-organic-aloe-vera-gel-8809151139032-p-4917840?boutiqueId=61&merchantId=106303

kullandığım ürün de şu 

Teşekkürler. Cennet papağanı var bir tane, hafif yaralı onu sahiplenip doğal aloe vera bitkisinden aldığım sıvı ile bir gözlemleyeyim.

hocam nesi var tam ? fotoğraf atsana ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

Bu @yolbulucu 'yu hep okurum kendimce alacağımı alırım ondan ama adam hiç güven vermiyor ya.

Kusura bakmasın ama konuyu okudum direk aklıma bu kremi satan kişinin o oldugu geldi :))

Bsbsbsshsbsbsbsbshshsshsh

Hocam 150 tl kârı hadi 30 tl olsun buradan max 10 kisi alir almaz hepsinin ihtiyacı var mıdır o da şaibeli , konularda yazan cizenlere para yakanlara grubSex siz gune uyanmayanlara arap şeyhi sozlerine bakma sen burası mıhsıçtılar mekanı.

300 tl kazanacak diye mi girsin bu zahmete yani şimdi , hem de ueun yorumlari asiri olumlu ve yuksek sayı da + magaza puanı da yuksek belli ki takıe tukur satıyor. Fake dahi olsa bir kısım olumlu puanlama.

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Pikacu bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı

Evde 2 saksı kadar bulunduruyoruz. Elimiz yansa, yara olsa direkt bir tutam kesip sürüyoruz ve geçiriyor. Kendisi güzel bir bitki üstelik bedava :D 

Evde hangisini yetiştiriyorsun?

Bilmem klasik aloevera. Türü de mi var bilmiyorum 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 3981 Toplam Mesaj: 49
aloe vera