Şimdinli:@

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek

fmk bunu yazdı:

bizim millet JTEM .MIT gibi birimleri ne kadarda buyutuyor anlamıyorum jtem hakkında bı bokmuş gıbı yorum yapanların askerlıklerını yapmadıkları bellı arkadaslar buyutmeyın okadar ve her boka ınanmayın

JITEM yapılanmasından tut sorgu sistemine kadar herşeyi biliyorum kardeş.

Bir ikincisi Real_Kurd arkadaşın ne demek istediğini pek anlayamadım ama şu kada söylüyorum ki JITEM gibi sistemler bu ülkede çoğalmalıdır evet yanlış duymadınız çoğalmalıdır MİT gibi magazinsel yapıya sahip istihbarat biri mi hiç bir halt yiyemez JİTEM operasyonel yapıya sahiptir bunun dünyada benzerleri MOSSAD,CIA,KGB'dir bence.Doğudaki tüm Kürtler kirletilmiştir bunu derken neyi kast ediyorum şunu düşünüyorum PKK-KONGRE-GEL adı ne olursa olsun bunlar Türkiye'de yaşayan Kürtlerin adını kirletmiştir.Tabii doğudaki sorunlar göz ardı edilmez bence bu ülkede Kürtlere ikici sınıf vatandaş denilen uygulama yok.Daha çok orada yaşayanların yaşam seviyeli yükseltilmeli sorun budur yani fiziksel sorunlar vardır.

Computerwolf'a tabii ki katılmıyorum hatta bence düşünmeden söyledi.Şu an ki durumu iyi analiz etmemiz lazım dikkat edin PKK yandaşlarının yaptığı provakasyonlara halk artık tepki gösteriyor.Bu çok tehlikeli bir durum kesinlikleçok tehlikeli.Tüm Kürtler bu ülkede ayaklanırsa (iyi niyetlisi'de dahil) Kürtlerin sonu olur bunu bir çok kürt'te kabul ediyor.Dünyada en tehlikeli ayaklanma/darbe halk darbesidir.Bakınız son olarak Turuncu Devrim olayı yanı başımızda gerçekleşti ve halkçı darbe gerçekleşti.Yani diyorum ki eğer Computerwolf'un dediği gibi bir olay gerçekleşirse bunu Bırakın Kürtleri T.C Devleti bile engelleyemez.Ve Allah korusun çok vahim bir durum gerçekleşir.

Diyeceğim o ki çok dikkatli olmak gerekli.

Real programmers can write assembly code in any language. :-)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    ic3 bunu yazdı:

bu arada o ispiyoncu dediklerin olmasaydı pk yara almaxdı.her sitihabarat birimi itirafçılarla çalışır.cahilliğini belli etme lutfen

computerwolf  ta katılıyorum harbiden ic3 sende beyin yok ben ne diyorum sen ne anlıyorsun ama neyse çoluk çoçukla polimiğe girmem ben

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    BlackExploit bunu yazdı:

fmk bunu yazdı:

bizim millet JTEM .MIT gibi birimleri ne kadarda buyutuyor anlamıyorum jtem hakkında bı bokmuş gıbı yorum yapanların askerlıklerını yapmadıkları bellı arkadaslar buyutmeyın okadar ve her boka ınanmayın

JITEM yapılanmasından tut sorgu sistemine kadar herşeyi biliyorum kardeş.

Bir ikincisi Real_Kurd arkadaşın ne demek istediğini pek anlayamadım ama şu kada söylüyorum ki JITEM gibi sistemler bu ülkede çoğalmalıdır evet yanlış duymadınız çoğalmalıdır MİT gibi magazinsel yapıya sahip istihbarat biri mi hiç bir halt yiyemez JİTEM operasyonel yapıya sahiptir bunun dünyada benzerleri MOSSAD,CIA,KGB'dir bence.Doğudaki tüm Kürtler kirletilmiştir bunu derken neyi kast ediyorum şunu düşünüyorum PKK-KONGRE-GEL adı ne olursa olsun bunlar Türkiye'de yaşayan Kürtlerin adını kirletmiştir.Tabii doğudaki sorunlar göz ardı edilmez bence bu ülkede Kürtlere ikici sınıf vatandaş denilen uygulama yok.Daha çok orada yaşayanların yaşam seviyeli yükseltilmeli sorun budur yani fiziksel sorunlar vardır.

Computerwolf'a tabii ki katılmıyorum hatta bence düşünmeden söyledi.Şu an ki durumu iyi analiz etmemiz lazım dikkat edin PKK yandaşlarının yaptığı provakasyonlara halk artık tepki gösteriyor.Bu çok tehlikeli bir durum kesinlikleçok tehlikeli.Tüm Kürtler bu ülkede ayaklanırsa (iyi niyetlisi'de dahil) Kürtlerin sonu olur bunu bir çok kürt'te kabul ediyor.Dünyada en tehlikeli ayaklanma/darbe halk darbesidir.Bakınız son olarak Turuncu Devrim olayı yanı başımızda gerçekleşti ve halkçı darbe gerçekleşti.Yani diyorum ki eğer Computerwolf'un dediği gibi bir olay gerçekleşirse bunu Bırakın Kürtleri T.C Devleti bile engelleyemez.Ve Allah korusun çok vahim bir durum gerçekleşir.

Diyeceğim o ki çok dikkatli olmak gerekli.

dostum senle ben acaba ayrı birimlerdenmi bahsediyoruz yoksa 2 tanemi jitem var :) neyse fazla konuşmaya gerek yok ama tek bildiğim jitem büyütülmemesi gereken bir kuruluş inan bende biliyorum tam olarak neler yaptıklarını ve neler yapa bileceklerini :)

Eğer İnsanlar benimle aynı şeyleri düşünüyorsa bir yerlerde yanlış yaptım demektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ukrayna da ki olay halkın kendi isteğiyle değil abd oyunlarıyla meydana gelmiştir.>Türk devleti her türlü isyan hareketini HAKETİĞİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİR VE ONA GÖRE TEPKİ koyarsa bütün kürtler ayaklansa bile bölünmeyiz.kaldı ki kürtlkerin hepsi ayalklanmaz.

ve unutmadan dediğin gibi halk darbesi tehlikelidir fakat bu işe karısacalar halktan değilldir.

bunu da hatırlatayaım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    fmk madem cok bilion ben cok biliom deme sen anlat cok bildiğine biz kara verelim durmadan ben biliom siz bilinuz havasında ocukca havalarda msj atcaksan seni fprumdan deil ama bu konudan men ederim burda ciddi bi olaydan bahsedioruz lutfenhttp://tahribat.com/img/forum/icon_folder.gif buraya uygun tavır takın

ayrıca konu hakkında bi millet vekilinin konusması dikkatimi cekti turkce gayte kişbar konustu azıtmayıon fln dedi kurtcede 81 yıllık kara leke dedi :@ gelde kafayı yeme işte turkiye içten cokcek millet vekilimişz bile o.ç tutmuş 81 kara leke o kara leke senin **** tobe est..

NesTo | same shit diffirent asshole
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    sipidik bunu yazdı:

fmk madem cok bilion ben cok biliom deme sen anlat cok bildiğine biz kara verelim durmadan ben biliom siz bilinuz havasında ocukca havalarda msj atcaksan seni fprumdan deil ama bu konudan men ederim burda ciddi bi olaydan bahsedioruz lutfenhttp://tahribat.com/img/forum/icon_folder.gif buraya uygun tavır takın ayrıca konu hakkında bi millet vekilinin konusması dikkatimi cekti turkce gayte kişbar konustu azıtmayıon fln dedi kurtcede 81 yıllık kara leke dedi :@ gelde kafayı yeme işte turkiye içten cokcek millet vekilimişz bile o.ç tutmuş 81 kara leke o kara leke senin **** tobe est..

:) canım kardeşim sipidik şu konuda haklısın ciddi değildim konuda zaten nette fazla ciddi olmam herşey sanal gerçek olmayan bir ortamda gerçeklik ne kadar tartışıla bilirki neyse sana şunu söyleyeyim  jandarma komando olarak askerliğimi yaptım ve asteğmendim ve son 9 ayımı doğuda geçirdim bağlı olduğum birlik Bitlis Tatvan özel harekat tı beni bilen bilir eğer bu konularda ciddi olarak konuşmak istersen senle özel konuşalım msn ni pm at benim içinde iyi olur hiç olmassa eskileri hatırlarım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

bak fmk benim de babam komutandı..hala gorevli ama doguda değil.neyin ne oldugunu o senden çok daha ii biliior.eger bana soeldiklerinin solersem banlanırım froumdan.

sen askerdin o da askerleri yöneten adamdı.dönem yöneticilerinin ne pislikler çevirdiğini,pkklıların devletten (!)  nasıl yardım aldığını o söyledi bana.

operasyon da yasadıklarını,karakola saldırı olurken halkın neler yaptıgı gibi şeyler.

lütfen az bilginbi yuceltemeye calısma

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fmk
    fmk's avatar
    Erkek
    ic3 bunu yazdı:

bak fmk benim de babam komutandı..hala gorevli ama doguda değil.neyin ne oldugunu o senden çok daha ii biliior.eger bana soeldiklerinin solersem banlanırım froumdan.

sen askerdin o da askerleri yöneten adamdı.dönem yöneticilerinin ne pislikler çevirdiğini,pkklıların devletten (!)  nasıl yardım aldığını o söyledi bana.

operasyon da yasadıklarını,karakola saldırı olurken halkın neler yaptıgı gibi şeyler.

lütfen az bilginbi yuceltemeye calısma

bak sen baban komutandı ha :) canım kardeşim sana baban anlatmış biz o olayların içinde idik merak etme biliyoruz asıl terörün başkaları tarafından desteklendiğini ve yönetildiğini benim gördüklerimi sen bilsen bu ülkede bir dakika ile kalmayı düşünmezdin ama neyse dediğin gibi forma yazılacak türden şeyler değil ama sipidiğe dediğim gibi msn de konuşa biliriz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    benim babamda doğuda 5 yıl ozel harekatlık yapdı..ne oldugunu bende iyi bilirim...

NesTo | same shit diffirent asshole
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    polymorphic
    polymorphic's avatar
    Erkek
    Herkes hakettiği gibi yaşar...

Real programmers can write assembly code in any language. :-)
Toplam Hit: 23559 Toplam Mesaj: 120