folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

En bastan askere,Türke düşman olduğunu bildiğimiz vakit gazetesi en son bulmaca ekinde Yaşar büyükanıt ve 1-2 komutanın resmini koymuş bulmacanında sihirli sözcüğü "siz kral değilsiniz" çıkmış. Ben bunu okuyunca bi 20 dk boyunca vakit'e ve bunları bu duruma getiren g*tlere sövdüm. Merak ettim acaba herkes benim gibi mi düsünüyor?

birde bi kac soruyu mrk ettim.

TR'de bunlar nasıl tutunabiliyor?

Tutunuyorsa var mı böyle Asker,Vatan millet düsmanları?

Eğer varsa bunların önplana çıkması kimin suçu?

TR'de hic mi dassaqlı bürokrat yoq?

İnsanın kanını donduran bu itlere kim dur diyecek?

( yanlıs düsünüosun diyenler vakit.com.tr yazarları okuyabilir, hatta yazarların resmine bakıp yine olayı anlayabilir.. )

Temel erkekten bile çocuk çıkarır.. Korkun ondan..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek
    dtp nin barınabildiği ülkemizde vakitmi barınamıcak hem adamlar türk düşmanı değil askerin başına dinci bir adam gelse merak etme senden benden fazla milliyetçi olurlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

dışarıya sadece pencereden bakılmaz..

yıkılma sakın !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    XmV bunu yazdı:
    -----------------------------
    dtp nin barınabildiği ülkemizde vakitmi barınamıcak hem adamlar türk düşmanı değil askerin başına dinci bir adam gelse merak etme senden benden fazla milliyetçi olurlar
    Katılıyorum Sana.

X
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

XmV bunu yazdı:

hoca doğru demişsinde kurulu düzeni değiştirmek bölücülük değilmidir? değiştirmeye çalışmak yerine Şuan milliyetçi olsalar nasıl olur? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Abi yanlış düşünüosn gibime gelio ama yazarlarada baktım normal olması gibi.Tam adresini versen bulmaca ekinin.

https://t.me/pump_upp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

Hoca googleye "vakit bulmaca" yaz rezilliği görürsün.

hazırı da burda :  http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=vakit+bulmaca&meta=

herhangi bi habere gir baq. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Bu ülkede herkes milliyetçi arkadaşlar.Çerkez'inden tut kürt'üne kadar.Ne demeye çalışıosnz anlamadım.Askere ufak bi dokundurma oluyo ayaklanmışsınız.Ama dininizi kötüleyen aşşağılayan, Bacınızın başörtüsünü çeken gazetelere hiç bir eleştiri yok.OFF OFF(HA YANLŞ ANLAŞILMASIN İKİ TARAFLI OLUNMASI GEREKİYOR.ASKERE BU YAPILMAMALI DİNE BU YAPILMAMALI ANLADINIZ UMARIM)

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    Bu ülkede herkes milliyetçi arkadaşlar.Çerkez'inden tut kürt'üne kadar.Ne demeye çalışıosnz anlamadım.Askere ufak bi dokundurma oluyo ayaklanmışsınız.Ama dininizi kötüleyen aşşağılayan, Bacınızın başörtüsünü çeken gazetelere hiç bir eleştiri yok.OFF OFF(HA YANLŞ ANLAŞILMASIN İKİ TARAFLI OLUNMASI GEREKİYOR.ASKERE BU YAPILMAMALI DİNE BU YAPILMAMALI ANLADINIZ UMARIM)

Haklısın dostum ben o konuyu görmezden gelelim demedim sadece şuan bu geldi aklıma bunu söyledim.

Ayrıca yaklaşımınıda vakit'in yaklaşımı olarak algıladım.

Neden?

Askere ufak bi dokundurma oluyor ayaklanıyorsunuz demişsin. Ufak bi dokundurma olarak mı algılıyorsun siz kral değilsiiz lafını? Bu 1..

Toprağı,Dini,Şerefi,Askeri ve Millet olma bilinci olmayan bir kavimden MİLLET OLMAZ.

Toprağımızı ATATÜRK sayesinde

Dinimizi KENDİ ÇABALARIMIZLA

Şerefimizle oynayacak zaten bir ülke yok

Millet olma bilincimizi kimse bozamaz

Peki ya Askerimiz? Atatürk'ün Askeri? Atatürk'ün kurduğu o yüce makam? Şuan oturduğumuz sandalyeyi bile borçlu olduğumuz Askerimiz?

Sen ben o bu dokundurma olarak algılarsak Şerefimizde kalmaz,Dinimizde Askerimizde Milletimizde..

Anlatmaya çalıştım umarım kırmadım seni hoca.. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtar
    yamtar's avatar
    Erkek

Eee tabiki onlar kral değil Mustafa Kemal Paşanın Askerleri. Kral olan onların çanaklarına kemik koyan arap bedevi efendileri.Bu dallamalar ordumuzdan öyle korkuyorki böyle gerizekalıca şeylerle uğraşıyorlar.zaten o paçavrayı okuyan kesimde belli :) 28 şubatta paparayı yiyip kuyruğu kesilmiş köpeğe döndüler ya kuyruk acıları hala geçmemiş :)

valla ben ciddiye  bile almıyorum bu godoşları höt desen al sana göt derler çaktımın yobazları

Kanını taşıyandan başkasına inanma!" Mustafa Kemal Atatürk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XmV
    XmV's avatar
    Erkek

valla hocam onların bölücülüğü biraz soft diyebiliriz sonuçta ülkemizdeki koyu dinci lobisinin sesi vakit yeni şafak cart curt neyse bunlar devletin her kesminde dinci olsun istiyorlar anlıcağın şeriat istiyorlar e askerde malum dinci felan değil çok ileri görüşlü kişilerden oluşuyor işlerine gelmiyor yükleniyorlar bir savaş olsa gene vakit gazetesi abonelerinin oğulları savaşa koşar bir sorun yok ama ceza yemekten bıkmadılar askere dil uzatmaktan bıkmadılar bana akp bile çok dinci geliyor adamlara akp yi dinci olarak bile görmüyorlar düşün artık 

Toplam Hit: 17258 Toplam Mesaj: 99