folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

şimdi kalkıp türkiyedeki ünlü masonları (sanatçı asker politikacı vs)buraya kopyalamaya gerek yok diye düşünüyorum.

şimdi kalkıp kör gibi ordu tamamen temizdir diyemeyiz , geçmişte ve hala yaşanan bazı olayları görmezden gelemeyiz.

ama bu münferid olaylarıda güzide bir kuruma mal edemeyiz .5 parmak bir değil misali.

eleştirmek iyidir ama bunu eski komutanlar yapmalı siviller değil ve bu eleştirilerde askeri yönde olmalıdır,şu silah olmalı şu birlik kurulmalı vb gibi.siviller yaparsa bunun adı ya darbe yada muhtıra olur.ve laşkalaşmaya başlar durum.

vakit öyle yazdı böyle yazdı....... korkuya gerek yok bu yazılarla ne düzen değişir ne sistem degişir nede rejim değişir.

hadi bakalım bir dahaki konu ermenilerin gazetesi agos ile ilgili bişey olsun,vakit gazetesi sarmıyor artık.  agos konusunda  en azından nüfus kimliklerimiz bir olduğu için, bir çok aynı  yönümüzü göreceğiz birbirimizin.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek
    TRTC34 bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu  VATANA milletine askerine CUMHURIYET ine dil uztanlarin bir gun dilleri koparilacak.

Umarim cok yakin zamanda olur..

Kendi kuyularını kazıyorlar haberleri yok! Sonra da birer korkak gibi aihmye gidip TR askerine dava açarlar..

Temel erkekten bile çocuk çıkarır.. Korkun ondan..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:
    ibosoft ordu ile ilgili sormak istedigin varsa sorabilirsin

bişey yok

ordunun arkasına saklanıp laf atıp kaçmalarına sinir oluyorum. bide çaput die hitap etmelerine!!!

torunumun torununun torunu ibosoft gettin geldin askeriyeye sen yakindan gordun, dine hakaret, islama kufur duydunmu komutanlarindan kidemlilerinden ? 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    onurvardi bunu yazdı:
    ibosoft bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:

bişey yok

ordunun arkasına saklanıp laf atıp kaçmalarına sinir oluyorum. bide çaput die hitap etmelerine!!!

ibosoft adamı dellendirme!!

kim çaput dedi sana şimdi ! Laf söyleyip kaçma ! göster bakalım kim çaput demiş! töbe yarabbim yaw

senle muhabat olanmı var genç. Sana ne oluyo şimdi sanamı cevap verdim. Maydanoz olma 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek
    Hey Allahım ya rabbim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    underzero bunu yazdı:
    ibosoft bunu yazdı:

underzero bunu yazdı:

bişey yok

torunumun torununun torunu ibosoft gettin geldin askeriyeye sen yakindan gordun, dine hakaret, islama kufur duydunmu komutanlarindan kidemlilerinden ?

duydum desem bana inanıcakmısın abi? 

Hatta bizzat bana yakılması için verilen içinde kuran ayetlerinin olduğu cüzleri? inacakmısın? 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

TC de bozulmamış bozulsada çok az bi şekilde , kendini koruyan tek kurum TSK dır. onu da diğer kurumlar gibi yapmak için uğraşıp duruyolar

ama zor  TSK yı bok bozarlar 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

ibosoft Allah sana akıl fikir versin :) Amin :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ibosoft inanmam,

sana veren adam bunu bilincli olarak mi yapti ? Al bu kuran sayfalarini cuzleri yak emri ile mi verdi ?

bi torba kagit vermistir arasina bakmamistir sende ne diye bakinca bunlar cikmistir diye dusunuyorum.     

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Askere laf atarsınız, askerden bu milletin hiç bi ferdine karşı hiç bir hareketi olmadıgı halde...Beyinsiz insanlardan duyduklarınızı gelir burada yazarsınız hiç kendi kafanızı kullanmadan.Yahu neden benim dindar akrabalarım ordu hakkında böyle şeyler düşünmüyor? Neden kendinize düşman edinmişsiniz? Bir sorun kendinize mantıklı cevabınız varsa 'ordu bize böyle böyle yaptı' diyebiliyorsanız paylaşın bizimle.Bizde bilelim bakalım derdiniz neymiş,haklı mısınız degil misiniz?

Seçimlerden önce yaptıgı açıklama için muhtıra darbe tarzı laflar etmişsiniz.O metni hiç okudunuz mu ? Yoksa Satılmış medyanın laflarını duyup 'aaa asker muhtıra vermiş' mi dediniz? O metinde laiklik vurgusundan başka hiç birşey yok.O da 23 Nisan da yobazlar tarafından yapılan densizliklerden dolayı.

Bir anlasam nedir bu nefretin sebebi? Hadi vakit i geçtim onların kime neye neden hizmet ettikleri belli.Siz de mi aynı amaca hizmet ediyorsunuz? Korkmadan söyleyin ona göre konuşalım sizinle.

Ordu bizim baştacımızdır.Hukuk bizim baştacımızdır.BaşbakanLIK bizim baş tacımızdır.Söylemek istedigim asla kurumlara karşı aşagılayıcı laflar söylemeyin.Kişiler tabiki eleştirilebilir kimse ilah degil... İyi bakın yaptıklarınız eleştiri mi yoksa başka bişey mi ?

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 17333 Toplam Mesaj: 99