folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    O zaman Arena veya herhangi böyle bi yere haber verde.Gidip hocaları hacıları kötü göstereceğine.Vereceğim Misyoner evine baskın yapsın.Onları kötü göstersin neden se bunları haberlerde göremiyoruz.Çünkü çoğu kuruluş ve kanalları masonlar yönlendiriyor.(Elime dün tutuşturdular misyoner evinin adresi:cumhuriyet caddesi. no:283 kat6 harbiye-istanbul)

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kitap yazdım diyosun ama gidipte vakitçilik diye bi kavram atıyosun

kitap yazdım diyosun vakitin yaptığını tüm inananlara mal edip konuşuyosun

bukadar bilgilisin ama hiçbirşey bilmiosun

ben senin yazdığın kitabın ......... önsözünü öpim

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

Yaw ibosoft sen ne demeye ne yapmaya çalışıyosun anlamadım? Bir fikre sahibim ve bana katılan olup olmadıgını öğrenmek istedim. Sen katılmıyorsun başkası katılıyor tamam bişey demedik de ne bu şimdi yazdığın kitabın filan? Yakışıyor mu? 

Ben kimin kime kızdığını inan ki çözemedim? Kim hangi hocaya kötü dedi? Esconda bana mı söyledin git misyonerleri şikayet et diye?

Temel erkekten bile çocuk çıkarır.. Korkun ondan..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

başörtüsüne laf etmeye gerek yok isteyen takar istemeyen takmaz .bu bukadar basit ne zorla taktırılmalı nede zorla çıkartılmalı !!

vakit gazetesi ne yapmaya çalışıyor demişsin cevaplayayım.

kendi çizgisi üzerindeki yayınlarına devam ediyor .

geçmiş hükümetlerin getirdiği basın özgürlüğünü sonuna kadar kullanıyor.

kimseyi taktığıda yok asker ab yi istiyor hükümet istiyor halk istiyor!

peki çok istediğiniz ab ne istiyor ?

basın özgürlüğü,düşünce özgürlüğü vs vs.

alın işte size basın ve düşünce özgürlüğü.

komutanlar kral değildir   paşada değildir. onlar bu ülkenin temel taşlarıdır,canlarını sıkmamak gerekir.

o gazetedekiler gereken uyarıyıda zaten alacaklardır ,e tabiki gizli nota ile.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Benim Asli fikrim şudur arkadaşlar Demokrasinin genel prensibidir, Tabiki Askerde eleştirilebilir, Askeri eleştirmek ne günahtır nede Sevaptır, Bazı hallerde Sevaptır bile, Zira kendisine verilen yetkileri kötüye kullanan densizler olabiliyor zaman zaman, Gel gelelim Eleştirilemez bir kurum varsa T.S.K. Dır T.S.K. Yapısı eleştirilemez.

Örneğin, T.S.K. da Görevli subayların kendi aralarında birleşip illegal bir faaliyet içerisinde bulunmaları kesin surette incelenmeye değerdir. Yasal Müeyyide uygulanmalıdır. Bir Gazete Sırf Dinci diye ismi çıkmış vede sırf bu yüzden Askerden birini eleştirirken kendisini sırf bu yüzden eleştirmemizde doğru değildir, Bu tek yanlı bakış olabilir. zira Dine diyecek laf yoktur olamazda ancak Dinin devlet kademelerinde yer almaması gerekmektedir.

Kısaca tamamliyim, T.S.K Eleşirilemez Eleştiriye kapalıdır. Ancak T.S.K Çalışanları her daim bulundukları yerin ciddiyetini bilen leke yada halel getirmeyen kişiler olmalıdırlar, bu yüzden dolayı kişisel bazda eleştirilebilirler.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Onurvardi sana söyledim şikayet et diye çünkü savunmaların gittikçe yönünü belli ediyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Vakitin ne mal olduğu biliniyor hala ne tartışıyosunuz :)

havlayan köpek ısırmaz anca işte örneklerde görüldüğü gibi gaz verilir milleti birbirine düşürür..

Fazla konuşmayalım adımız kartel sitesine çıkar ahahaha :D 

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Shockman peki neden askeri okullara alınacak olan çocuklar bazı dershanelere gittiği için alınmıyolarda diğerleri daha değişik dershanelere gittiği için alınıyorlar.Burada neden ayrımcılıık yapılıyor cevapla bakalım.Hani demişsinya T.S.K ELEŞTİRİLEMEZ DİYE.Peki T.S.K kim kim yönlendiriyor T.S.K yı.Ben cevaplayayım tabiki üst düzeydeki generaller.Kişisel eleştirilebilir diyorsun.Peki ben bu Üst düzey generalleri eleştirince T.S.K 'yı eleştirmiş olmuyormuyum?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

Esconda yönüm filan yok anlaşılmıyorum tek problem o.. Attınız ortaya bi başörtüsüne laf söyleme filan diye Yaw dostum kim Başörtüsüne laf söyledi anlamadım ki? Sülalemin hepsi başörtüsü takar ve ben bununla gurur duyuyorum. Evleneceğim kişinin de kızımında takmasını isterim. Buna karşı çıkan birisi varsa alalım karşıya hepimiz sövelim. Ama ben Ne dine ne de başörtüsüne bişey söyledim Ki söylemem böyle bir fikrim yok çünkü.

Nerden takıldınız başörtüsüne anlamış değilim? Elhamdurillah Müslümanım ve suçsuz üzerime geliyorsunuz anlayın artık.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------
    Shockman peki neden askeri okullara alınacak olan çocuklar bazı dershanelere gittiği için alınmıyolarda diğerleri daha değişik dershanelere gittiği için alınıyorlar.Burada neden ayrımcılıık yapılıyor cevapla bakalım.Hani demişsinya T.S.K ELEŞTİRİLEMEZ DİYE.Peki T.S.K kim kim yönlendiriyor T.S.K yı.Ben cevaplayayım tabiki üst düzeydeki generaller.Kişisel eleştirilebilir diyorsun.Peki ben bu Üst düzey generalleri eleştirince T.S.K 'yı eleştirmiş olmuyormuyum?
    -----------------------------
    İşte şimdi senin yönün belli oldu.. Tartışmaya girmeye bile gerek  yok.

Beyni yıkanmış Vakitçilik oynamak isteyen. DİN'LE DEVLETİ BİR kavrammış gibi gören, DİN'le Oyun olabileceğini DÜŞÜNEN Bir insan tipisin.

HİÇ TARTIŞMAYA GİRMEM SENİNLE. YÖNÜN BELLİ TARAFIN BELLİ.

Bol bol gir www.vakit.com.tr

Bol bol Oku : Vakit Gazetesi

Bol bol eleştir : T.S.K

Bol Bol Hor Gör : Atatürk'ü

Bol Bol Tartış : Size batan HERŞEYİ

BİR GÜN HEPİNİZİN CEZASINI O ELEŞTİRDİĞİNİZ T.S.K VERİR. 

Benim hiçbir sözüm seni kırbaçlamaz. Sen tek taraflı düşünen bir vakitçisin. Bunları söylediğim için banlanmaya da razıyım.

Toplam Hit: 17331 Toplam Mesaj: 99