folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

Sizce Vakit Gazetesi Ne Yapmaya Calısıor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://www.ensonhaber.com/Gundem/95050/VAKIT-sifreli-bulmaca-icin-ne-dedi.html

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Onurvardi tabi ki kırmadın dediklerin benim dediklerim neredeyse.Dokundurma dediysem biraz daha sert bişi kullanmam gerekiomuş anladım.Ama diğer yöndende asker atatürkün askeri,Din kimin dini bunların arasında hangisi ağır basıyor anlayabilirsin herhalde.Sadece ne için yaşadığını düşünmen yeterli.Vatan millet bizim vatanımız, millet bizim milletimiz. Her ne kadar bizi bölmeye çalışsalarda birlik olalım.Din,asker,vatan,millet hepsi bizim.Hepsini koruyalım.Bölünmeyelim

https://t.me/pump_upp
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    Xmv din deyince aklına şeriatmı geliyor.Peki diğer gazetelerin yaptığı ne bi önceki mesajımı oku istiyorsan.

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Bu cibiliyetsizleri tutan birsürü insan var.Haber7 nin sitesine girip askerle ilgili bazı haberlere baktığınızda askere nasıl bir öfke nasıl bir dil uzatma var görürsünüz..En son bu kompozisyon yarışmasında 1. olup başında bir çaputla ödülünü almaya gelen kızla ilgili haberde yapılan yorumlara bakın...Bizim içimizdede(Tbt) hala türbanla(çaput) dini iç içe koyan düşünce fakirleri var...

Bir başka konuda siz kral değilsiniz lafı bu kesim arasında slogan haline gelmiş durumda... Bu örümce kafalı yobaz topluluğu asker nedeniyle düşündüklerini yapamıyolar çünkü..

Her Hakkım Saklıdır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

Esconda bunu yazdı:
    -----------------------------
    Onurvardi tabi ki kırmadın dediklerin benim dediklerim neredeyse.Dokundurma dediysem biraz daha sert bişi kullanmam gerekiomuş anladım.Ama diğer yöndende asker atatürkün askeri,Din kimin dini bunların arasında hangisi ağır basıyor anlayabilirsin herhalde.Sadece ne için yaşadığını düşünmen yeterli.Vatan millet bizim vatanımız, millet bizim milletimiz. Her ne kadar bizi bölmeye çalışsalarda birlik olalım.Din,asker,vatan,millet hepsi bizim.Hepsini koruyalım.Bölünmeyelim

(Y) Süpersin

Temel erkekten bile çocuk çıkarır.. Korkun ondan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

ibosoft bunu yazdı:
    http://www.ensonhaber.com/Gundem/95050/VAKIT-sifreli-bulmaca-icin-ne-dedi.html

Biz ona haber değilde döt kurtarmaya çalışmak desek? :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne, acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne!!!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

ibosoft bunu yazdı:
    bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne, acırım tükrüğe billahi tükürsem yüzüne!!!

Benim bacımda başörtülü Annemde nenemde Halamda Teyzemde bütün sülalemde.

Anlatmak istediğimi(zi)  Anlamamaya zorlanmana(nıza) gerek yok. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

senin doğruların sana benim doğrularım bana, sen dini irtica die tanımlarsın kendine göre yorumlarsın her fırsatta dil uzatırsın bacımın örtüsüne laf atıp sözde özgürlüğü kendine göre belirlersin elin papazı rahibi istediği gibi dolaşır gıkınız çıkmaz anca klavye başında ahkam kesersiniz yeter ulan

not :başörtüsünü çaput diye tanımlayıp laf atanların ta a.q 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onurvardi
    onurvardi's avatar
    Erkek

ibosoft bunu yazdı:
    senin doğruların sana benim doğrularım bana, sen dini irtica die tanımlarsın kendine göre yorumlarsın her fırsatta dil uzatırsın bacımın örtüsüne laf atıp sözde özgürlüğü kendine göre belirlersin elin papazı rahibi istediği gibi dolaşır gıkınız çıkmaz anca klavye başında ahkam kesersiniz yeter ulan

ibosoft;

Bana bunları söylemeye hakkın yok. Ben bunun için(özellikle TÜRKİYE'DE İMAMLAR MI DAHA ÖZGÜR, RAHİPLERMİ? gibi olayları) günlerce,aylarca,yıllarca araştırmış ve Araştıran Adamım.Özellikle ÖNEMLİ KİŞİLİKLERİN MANEVİ DÜNYALARINI ortaya çıkarmak için Kitaplar yazmış adamım. Maneviyata senden daha çok önem verdiğime inanıyorum ÇÜNKÜ araştırıyorum. ÇÜNKÜ bilmek, öğrenmek için çabalıyorum.

Fakat sen anlamadan dinlemeden VAKİTÇİLİK yapıyorsun!

Neden vakitçilik dedim biliyor musun?

BAŞTAN SONA BAHSETTİĞİMİZ HERŞEY AYNI FAKAT DİN'E GELİNCE SİZ HERŞEYİ BİLİRSİNİZ, BİZ BİLEMEYİZ Öyle mi?

Vakitçilik yapma ibosoft.

Toplam Hit: 17330 Toplam Mesaj: 99