folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sodyum Karbonat Sağlığa Ne Kadar Faydalı ?

Sodyum Karbonat Sağlığa Ne Kadar Faydalı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Karbonat Erol'un askerleriyiz,

cep sodasının faydası var mı kardeş ?

Acaip derecede agresifim !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Düzenli içince ölümü önlüyor diyolar. Hatta bunu keşfeden bir kaşif bir nehri geçerken ilahi etkiyle nehire düşürmüş sırra kadem basmış...

Dünya çapında araştırma yapan yüz binlerce bilim insanı; "sakın bunu açıklama sniper ile vurdururuz" diye başlarına silah dayanıp tehdit ediliyor. Yoksa herkes durumun farkında. Bizim kayinço Erol bile olayı çoktan çözdü ama büyük şirketlerin kıskacında olmadığından kafası rahat.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Austen bunu yazdı

Düzenli içince ölümü önlüyor diyolar. Hatta bunu keşfeden bir kaşif bir nehri geçerken ilahi etkiyle nehire düşürmüş sırra kadem basmış...

Dünya çapında araştırma yapan yüz binlerce bilim insanı; "sakın bunu açıklama sniper ile vurdururuz" diye başlarına silah dayanıp tehdit ediliyor. Yoksa herkes durumun farkında. Bizim kayinço Erol bile olayı çoktan çözdü ama büyük şirketlerin kıskacında olmadığından kafası rahat.

Hocam bi yerimden atmadim, saglik sektorune is yapiyorum. Inan bana saglik sektorunu elinde tutan ilac firmalari. Fish ile uzaktan yakindan alakasi olmayan patologlar, ilac uretilince fish bakmaya basladilar en basitinden. Donen parayi hayal edemezsin

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Sodyum karbonati ictikten sonra parmaginizi koparip saksiya dikerseniz kendinizi klonlayabilirsiniz. Evet.

Kalsiyum karbonat icerseniz de direkt mitoz bolunuyorsunuz. Yalniz hacim yariya iniyor haliyle dikkatli bolunmek lazim.

izzmarit tarafından 04/May/16 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Sodyum karbonatmı asljfgfh.

Abi o kalsiyum karbonat olmasın. Sodyum karbonat olsa duramazsın.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek

ya ben sodyum karbonatı sek tüketiyorum ama yanında ekmek çiğneyince dokunmazmış, deneyen var mı?

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Ben içmiyom 2 yıldır hasta olmuyorum hadi vs atak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek

Gözle gördüğüm bir kaç faydası oldu ;

-Annemin yıllardır tırnaklarında olan mantarlar ne yaptıysak geçmemişti karbonatlı suya yatırdı elini hergun 5 dakika 1 haftada geçti.

-Boğaz ağrısına iyi geliyor kendim test ettim gerçekten işe yaradı. Gar gara

-Yüze sürünce sivilce siyah nokta vs. gözle görülür seviyede iyileştiriyor.

Onun dışında soğuk algınlığına iyi geldiğini biliyorum. 

Yani bence faydalı ayrıca vücudun ph seviyesini dengeliyor yine bunuda test ettim.

trader
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Mxmax bunu yazdı

Yani bence faydalı ayrıca vücudun ph seviyesini dengeliyor yine bunuda test ettim.

Demeyeyim demeyeyim diyorum da vucudun ph seviyesini dengeledigini nasil test ettin acaba turnusol kagidi mi yedin yoksa kendine ph metre mi batirdin?

Ayrica "vucudun" "en dengeli" phi kactir mesela var mi boyle bir sey?

izzmarit tarafından 04/May/16 23:23 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Mxmax bunu yazdı

Demeyeyim demeyeyim diyorum da vucudun ph seviyesini dengeledigini nasil test ettin acaba turnusol kagidi mi yedin yoksa kendine ph metre mi batirdin?

Ayrica "vucudun" "en dengeli" phi kactir mesela var mi boyle bir sey?

hahaha :D merck ph kagıtlarını sokup cıkartmıstır belki

Toplam Hit: 9406 Toplam Mesaj: 94
faydalı kanser karbonat