folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sodyum Karbonat Sağlığa Ne Kadar Faydalı ?

Sodyum Karbonat Sağlığa Ne Kadar Faydalı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@noname

Guzel hocam, mrkps linkini gormemistim onu yazdigin iyi oldu, yalniz su an baska bir meseleyle ugrasiyorum bakamadim ikisine de, bakabilince yazarim. Benim derdim internet coplugunde iki sayfa dolanip arastirma yaptigini zanneden insana o yaptigin arastirma degil bak canim kardesim diye soylediginde ama ben cok arastirdim kadinlar kulubunde bile yazmislar yaniti almakla ilgili. Annem de facebookta gordugu her seye inaniyor ona da deliriyorum. Sizi seviyorum size de deliriyorum. Modern tip varken 1270 yilinda peruda yasiyormusuzcasina maydonoz sapi sogan kabugu kaynatmayin derdiniz varsa doktora gidin istiyorum. Ondan sinirleniyorum.

Ayrica benim konuya da bekleriz efenim.

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Aynı karbonat mı bilmiyorum da Dr. Oetker'in karbonatını aldım. 1 Lt 1 çay kaşığı bundan 1 çay kaşığı da sofra tuzu attım.

Oluşan bileşiğin adı "serum fizyolojik"miş. Çekiyorum buruna püskürtüyorum gerisingeri. On numara 5 yıldız açtı bütün yolları.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salvador
    salvador's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Aynı karbonat mı bilmiyorum da Dr. Oetker'in karbonatını aldım. 1 Lt 1 çay kaşığı bundan 1 çay kaşığı da sofra tuzu attım.

Oluşan bileşiğin adı "serum fizyolojik"miş. Çekiyorum buruna püskürtüyorum gerisingeri. On numara 5 yıldız açtı bütün yolları.

helal olsun bi onu denememiştim dur bi onu da deneyim :D bunu da burundan çekiyoruz yanii :D

Y/T !!@!! KAŞ .VS
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Aynen hocam. 1 Litre suya 1 çay kaşığı karbonat 1 çay kaşığı tuz atıp burnuna çek.

Benim sinüzitim var. Okyanus suyu diye birşeye çok para verdim. Sonra öğrendim ki bu bileşiğin aynısıymış.

Ben enjektörle direk burnuma veriyorum. Diğer taraftan akana kadar bekliyorum. Kafanı geri yatırma ileride olsun çekerken.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salvador
    salvador's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Aynen hocam. 1 Litre suya 1 çay kaşığı karbonat 1 çay kaşığı tuz atıp burnuna çek.

Benim sinüzitim var. Okyanus suyu diye birşeye çok para verdim. Sonra öğrendim ki bu bileşiğin aynısıymış.

Ben enjektörle direk burnuma veriyorum. Diğer taraftan akana kadar bekliyorum. Kafanı geri yatırma ileride olsun çekerken.

hocam abimde senin dediğin okyanus suyundan almıştı ya şimdi sen söyleyince aklıma geldi söyleyim oda söyledigin yöntemi denesin..

Bilgi için çok teşekkür ederim :)

Y/T !!@!! KAŞ .VS
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Ben daha önce konusunu açmıştım bi kaç sığır taş taş malzemesi yaptı facebook'ta kemal milar hesabından bakıp okuyabilirsiniz ben ordan baktım kullandım faydasını gördüm 

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

sodyum karbonat ın vucuda yararı varmıdır bilmem fakat ciddi bir şekilde dişlere zararlı olduğuna eminim hatta zamanla ağrıya sonraları eritmeye baslar fakat karartma ve cürüme göstermeden olacağı için hatta beyazlatıcı etkisinden dolayı dişe zararı farkedilmez bence

Evrim içi mürit..laugh is live..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biliy
    biliy's avatar
    Erkek

hocam keşke konuyu gizleseydin başına iş alma sonra

zamanda yolcuyduk uyuya kalmışız uyandıran yok
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

burun açmak için otrivin var cok kullanınca koku almada hasar bırakıo ben birşeyin kokusunu alamıom şimdi :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

topu sadece medikal firmalarına atmak ne kadar mantıklı? steve jobs en kral medikal firmasını satın alabilecek kadar zengindi madem herşey para neden o zaman adam kanserden öldü?

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
Toplam Hit: 9397 Toplam Mesaj: 94
faydalı kanser karbonat