folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Star Wars VII - The Force Awakens İzleyici Yorumu (Spoiler Konu)

Star Wars VII - The Force Awakens İzleyici Yorumu (Spoiler Konu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Bugün filme ikinci kez gittim. Yine beğendim.

Eleştirilen noktalarda haklılık payınız var elbette arkadaşlar ama ufak tefek noktalara girmemek lazım; öyle olacaksa ilk 6 filmden de dünya saçmalık çıkarırız. Karşımızda bir Hiçkok veya kübrik yok be bu bir bilim kurgu filmi. Olacak o kadar. 

bilmiyorum EU hakkında hiç bir bilgin var mı, bence TFA'nın hikayesinden çok daha fazla ilgi çekici hikayeler var revan var exar kun var mara jade var galen marek var filmdeki yeni karakterlerin tamamını toplasan bunlarda bir tanesi bile etmez

filmin iyi yada kötü olmasından çok dert yanılan şey neredeyse 30 yılda geliştirilen bir evreni, disney lucas artı satın alınca herşeyi silip atması sadece filmlerde görülen şeylerin canon olacağını söylemesi aslında

ha yukarda ne yazdığın hakkında en ufak bir fikrim yok ben izler geçerim diyorsan evet güzel bir film son yıllardaki aksiyon-macera film kısırlığına ilaç gibi

KAAMOS tarafından 20/Ara/15 02:28 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı

Filmin aceleye gelmiş olması inandırıcı gelmiyor hocam. Az değil 10 sene geçmiş. Şahsen ben izlerken effectlere bakmadım hiç. Benim için de önemli olan konu ve dialoglardı. Mesela artık kaskların çıkarılması fikri kötü. Bu bir eksiklik olarak görülmüş belli ki ama bir gizem katıyordu. 

Benim de takıldığım noktalar var ama konuyu beğendim ben. Sana Saçma gelen çoğu şeyin 8inci filmde çözüleceğini ve asıl muatabın Snoke olduğunu düşünüyorum.

filmin aceleye gelmesinin bir kaç sebebi var birini söylesem yeter heralde , lucas film disney e satıldı disney alır almaz yeni starwars yolda dedi ve film geldi ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    NaZi_ bunu yazdı

Filmin aceleye gelmiş olması inandırıcı gelmiyor hocam. Az değil 10 sene geçmiş. Şahsen ben izlerken effectlere bakmadım hiç. Benim için de önemli olan konu ve dialoglardı. Mesela artık kaskların çıkarılması fikri kötü. Bu bir eksiklik olarak görülmüş belli ki ama bir gizem katıyordu. 

Benim de takıldığım noktalar var ama konuyu beğendim ben. Sana Saçma gelen çoğu şeyin 8inci filmde çözüleceğini ve asıl muatabın Snoke olduğunu düşünüyorum.

filmin aceleye gelmesinin bir kaç sebebi var birini söylesem yeter heralde , lucas film disney e satıldı disney alır almaz yeni starwars yolda dedi ve film geldi ?

Olabilir hocam. 

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 3386 Toplam Mesaj: 34
movie starwars