folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Şu Anki Piyasa Durumunda Araç Almak Mantıklımı ?

Şu Anki Piyasa Durumunda Araç Almak Mantıklımı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Piyasyı al-satçılardan ziyade Facebook grupları organize olup yükseltiyor. Atıyorum Renault grubu aralarında karar alıyor arabalarını satmasalar bile 10.000 lira fazladan ilana koyuyor. Yetmiyor daha önceden ilan verilmiş araç sahiplerine özel mesaj atıp fiyatın düşük yükselt diyorlar. Daha sonrasında piyasada habersiz adam arabasını satmak istiyor bakıyor fiyatlar +10 lira fazla. Bu arabalar 10 lira fazla ederse benim arabam daha temiz 15 lira eder diyor. Bi başkası ilan ekliyor bakıyor o 15 lira fazlaysa benim ki 20 lira eder diyor öyle yükselerek gidiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu arada şu arabaya denk geldim paylaşmak istedim. Hastasıyım Amerikan arabalarının. Arabaların bir ruhu var resmen. Hele o motor sesi. Anlatılmaz yaşanır.

https://www.youtube.com/watch?v=atXa0avggVU

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

2012 model auris 100 bini geçmiş. Yeminle çüş diyorum hay ananızın donu diyorum. La arkadaşım 6-7 ay önce 130'a amg a serisi aldı 16 model.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

Tamda benim durum seninki :) Ev almak için arabayı sattım pişman değilim tabi ama bazen çok ihtiyaç oluyor İstanbul gibi yerde. Şimdi yaz için araba bakayım dedim keriz silkeliyorlar resmen bu fiyatlara mümkün değil verilmez. Kredi oranları uygun aslında ama o kadar para verilmez şu an bunlara içim elvermez.

4641544948---53415249544153
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

muhtemel dolar 6,35-6,45 arası gevşeme olur şuan sıfır araç yok piyasada olanlar bayi çıkış fiyatının 20 bin üstünü istiyor geçen bir 3008 vardı adam son 18 bin istedi  aceleniz yoksa altınızdaki arabaya binin hele bir sıfır üretim bandları açılsın şimdi sike sike ötv indirimi gelecek yoksa tr de üretim yapan firmalar ya işçi çıkarır ya top atar 

arkadaş 145 e passat aldı geçen sattım dedi 170 e valla bu milleti anlamak zor amk süre 20 gün 

şu dönemde fazla arabası olan satsın 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

2013 focus ti-vct  style 75000km de boyasız beyaz 105 e anlaştık bakalım benim arabayla takasa gireceğiz. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

muhtemel dolar 6,35-6,45 arası gevşeme olur şuan sıfır araç yok piyasada olanlar bayi çıkış fiyatının 20 bin üstünü istiyor geçen bir 3008 vardı adam son 18 bin istedi  aceleniz yoksa altınızdaki arabaya binin hele bir sıfır üretim bandları açılsın şimdi sike sike ötv indirimi gelecek yoksa tr de üretim yapan firmalar ya işçi çıkarır ya top atar 

arkadaş 145 e passat aldı geçen sattım dedi 170 e valla bu milleti anlamak zor amk süre 20 gün 

şu dönemde fazla arabası olan satsın 

Şartlar sürekli değişiyor 3-4 yıl oldu bir araç aldık eşimin adına şimdi araç boşta kaldı benim eldeki aracım işimizi görüyor benim niyetim  4 çeker pikap pikap almak binek olmadığı içinde mantıklı gelmiyor ama bir yandan elimdeki aracı satayım mı diyorum kafalar karışık.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

2018 temmuzunda 52.750 TL'ye aldığım 2015 model 1.5 dizel titanium x fiesta olmuş 100-103 bin tl.Buarada onlar kazası boyası vs olanlar.Benim km 60 bin,kaza,boya,hasar vs yok(maşallah deyin).210 bin'e bırakırım. :ASFG:DFShgfdkh bu ne aq bu piyasa ne hale geldi,sonu ne olacak merak ediyorum.Şaka maka elindeki değerleniyor fakat,satsan yine bi şey alamıyosun o da ayrı

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackstone_tr
    blackstone_tr's avatar
    Erkek

avrupadan 2. el araç ithalatı gibi bir şey düşünülüyormuş

Doğus gurubuyla özellikle 

haberiniz varmı beyler

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    blackstone_tr bunu yazdı

avrupadan 2. el araç ithalatı gibi bir şey düşünülüyormuş

Doğus gurubuyla özellikle 

haberiniz varmı beyler

Adrese teslim iş yapılır gelişmiş ülkelerin doğu avrupada ki çöplüğü olacağız.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 6219 Toplam Mesaj: 59
araba araba