folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tahribat ATASIYLA Buluşuyor .... 29 Ekim"De Anıtkabirde Buluşuyoruz ! ! ![Fotoğraflar Eklendi]

Tahribat ATASIYLA Buluşuyor .... 29 Ekim"De Anıtkabirde Buluşuyoruz ! ! ![Fotoğraflar Eklendi]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    29 Ekimde ben,swordfish birde başka bir eleman daha Ankarada Atamızın Huzuru Anıtkabirde olmayı ve Cumhuriyet bayramı kutlamarına Katılmayı planladık. İstanbul'dan Bize katılacak başka bir mürid varsa eğer 28 akşamı Haydarpaşa tren garından yola çıkacağız. Gelmek isteyenler konu altına yazabilir ayrıca Ankaralı müritlerlede orada buluşabiliriz, Tahribat.com Ankara buluşması olur bir nevi 29 Akşamı Aynı şekil geri dönülecek. başka ilden gelmek isteyenlerlede orada buluşma yapabiliriz.

Ankarada Törenlere katılacak bir arkadaş varsa bize trenden indikten sonra bir nevi rehberlikte etmiş olur. Ankaranın haliyle yabancısıyız Bize genel olarak yol tarifi verecek mürit varsa  gelmeyecekse bile şu konuya yazarsa memnun olurum.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Buluşma Tamamlandı işte Resimler link resmin Altındadır

http://img252.imageshack.us/g/img1156.jpg/

http://img252.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=img1156.jpg

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

İstanbul - Ankara Arası ortalama 8 saat tren ile sürüyor ve öğrenci indirimi ile birlikte 22.5 TL.Bilet alma konusunda sıkıntı yaşarsanız yardımcı olabilirim.Tcdd sitesinden, sirkeci yada haydarpaşa garından biletleri alabilirsiniz.

Özellikle bu dönemde ankarada cumhuriyet bayramında ne kadar çok görünürsek o kadar iyidir.Bir kaç it sürüsü meydanı boş sanıyor..Olmadığını anlarlar..

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Destrega
    Destrega's avatar
    Erkek
    Merhaba ben ertuğrul (eleman) Serdar'ın söylediği gibi ATAMIZIN huzuruna çıkıcaz hadi hayırlısı bakalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    o kadar kişi var sitede bir allahın kulu yokmu bilen gören ya ?

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    ben de gelebilsem keşke kalbim siznle gençler :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    gelmeyi isterdim ama burda cumhuriyet meydanında olacağım. trenden indikten sonra alttan tünele girip tandoğana çıkın ordan yakın zaten yürüyerek gidersiniz anıtkabire...Yalnız değilsiniz orda Yurttaşlarımızla birlikte olacaksınız.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    kalabalık olursa bende gelebilirim.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Her 29 Ekim Sabahi oldugu gibi bu 29 Ekim sabahida saat 7.30'da  Ankara Garinda olacagim.

Sword ile iletisime gectim zaten aksilik olmazsa gorusecegiz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

gelebilitem yüksek |:

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Ben ve Salu3 da size katılıyoruz. Konuşalım o gün kaçta geleceğinizi falan sizi alıp hep beraber gideriz...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
Toplam Hit: 19692 Toplam Mesaj: 133