folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tahribat ATASIYLA Buluşuyor .... 29 Ekim"De Anıtkabirde Buluşuyoruz ! ! ![Fotoğraflar Eklendi]

Tahribat ATASIYLA Buluşuyor .... 29 Ekim"De Anıtkabirde Buluşuyoruz ! ! ![Fotoğraflar Eklendi]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    Arkadaslar yüzsüzlük gibi algılanabilir ama Eğer bilet paramı sağlayacak biri olabilirse bende gelirim seve seve...  İnanın gelmeyi çok istiyorum ama durumum iyi değil...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    süpersiniz...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    arkadaslar sizleri tam destekliyorum. maddi durum olsaydı da yanınızda olsaydım daha iyi olacaktı bir dahaki 29 Ekim'e ayarlayalım. Hadi selam olsun hepinize , konuyu açmayı düşünen arkadaşlara ayrıca teşekkürler

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

ComputerWolf
    Evet Bunu geleneksel hale getirirsek güzel olur.Cebite bile 50 murit geliyorsa biiraz daha erkenden bu organizasyonu yaparsak eminim 100 kişiden fazla kişi gelir..Biz bile serdarla düşündük keşke biraz daha erken yazsaydık diye...

Seneye daha canlı olacak eminim..

tarzan
    Büyük ihtimalle bir sorun çıkmazsa ankarada sabah 7.30 - 8.00 gibi olacağız.İstanbuldan 3 kişi geliyoruz.ComputerWolf da geliyor ve ankaradan bir kaç arkadaş da karşılayacak bizi...

Fotograf makinasına gelince içiniz rahat olsun TBT nin en kral fotografcısı var burda..Sağlam ekipmanlarla geliyorum :)

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Sabah 7:30 8:30 arası ben Gar'da olurum büyük ihtimal.

@Pc Errorcum :)

Gel gel zaten bu akşam da görüşürüz senle.

@Compü

özelden atıyorum sana telefonu sabah haberleşiriz..

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    Ordan kaçta geri dönebilirim çünkü akşam Partizan Maçı var :S

!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bugün burada bağşlatılan kıvılcımın senelerce sürecek tahribat.com Cumhuriyet Bayramı Ankara buluşması olarak Alevlenmesini temenni ediyorum Adminlerden bu konuyu değerlendirmelerini talep ediyorum

Not:istanbuldan gelecekler PM ile bana telefonlarını göndersinler Haydarpaşada toplanıp öyle gideceğiz herkes ayrı ayrı gitmesin.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mr_Dark bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ordan kaçta geri dönebilirim çünkü akşam Partizan Maçı var :S
    Hoca istanbula dönüş 29 u akşam gerçekleşecek 30 sabahı istanbulda olacağız

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

akıl eden arkadaşlara helal olsun çok güzel düşünmüşsünüz.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    ozAnkaraguclu bunu yazdı:

Sabah 7:30 8:30 arası ben Gar'da olurum büyük ihtimal.

@Pc Errorcum :)

Gel gel zaten bu akşam da görüşürüz senle.

@Compü

özelden atıyorum sana telefonu sabah haberleşiriz..

kanka smsim yok akşam arasana beni görüşelim benim tribün işleri karıştı yine :$ 5 de stadda olrm mjcx

Dalgasız denizde herkes kaptan.
Toplam Hit: 19783 Toplam Mesaj: 133