folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Bursa Buluşması

Tahribat Bursa Buluşması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı:
    -----------------------------
    under_king bunu yazdı:

güçhan kim :| O zaman mudanyadan :) Minibüse bincek Organize sanayide incek sanayiden metroya binip Şehriküstü'de inecek ve İbo ordan alacak :) Dimi ibo

ulan ipne_king qüçhan benm :F minibüse fln binmicez indiimiz yerden ibokart bizi alcak o kadar arkada$ :P

Pardon yaa :) nasılda unuturum seni excoş :O bana uyar :) tmm ibo mudanyadan alır sisi :)

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

bayhancım sizin inceğiniz yer bursaya daha doğrusu buluşma yerine bayaaa bi uzak.. o yüzden ordan bi minibüse binip başka bi yerde inip ibocanla buluşmanız gerekmekte.

neyse gerisini msnden halledin, rene kayacak en sonunda :D bu ne lan 20 sayfa oldu :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Ya Beyler Ben kesin geliyorum buluşmaya bi tanişiriz ama benim işim var sonra kacicam Sizin ile aksiyon gelmem :(

----- Bide Adamlarin Parasi yok :D patila göturuyolar :D herif bi tost 2 liraya yapiyo :D cikmasiniz gibi geliyo hoca alin bir şeyler acik havada :D kuru kuru iyi gider

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı:
    ya hocalar bu hangi gun oldugunuda yazsansiniz  :D bide kimler gelcek listde atsaniz :P fuar filanda yok nere gitcez :D

YARIN hoca YARIN .. OTUZ MART İKİBİNSEKİZ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

bayhancım sizin inceğiniz yer bursaya daha doğrusu buluşma yerine bayaaa bi uzak.. o yüzden ordan bi minibüse binip başka bi yerde inip ibocanla buluşmanız gerekmekte.

neyse gerisini msnden halledin, rene kayacak en sonunda :D bu ne lan 20 sayfa oldu :D

olm exca mudanyadan binini münübüse küçük sanayi de inin.. ordan ben sizi alırım metroylan şehreküstü ye giderük ordan dolmu$larla heykele :F
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    20 sayfa post kasılmış, son 10 sayfa sırf geyik, bu 20 sayfanın 3-4 sayfasında, ''Yenişehir'' ile ilgili bir kaç sorum var fakat bu kadar Bursa'lıdan birtanesi bile cevap yazmamış. Topunuzun a.q :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    excam under gibi yaparsınızda daha geç yokmu feribot a.q 9.30 fln sabahın körü neyse senin için erken kalkarız

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:
    20 sayfa post kasılmış, son 10 sayfa sırf geyik, bu 20 sayfanın 3-4 sayfasında, ''Yenişehir'' ile ilgili bir kaç sorum var fakat bu kadar Bursa'lıdan birtanesi bile cevap yazmamış. Topunuzun a.q :)

valla yenişehir bursa nın neresi onu bile bilmiyorum ben; malum bursa nın ucunda oturduğum için...

kalmak için yer arıyorsan mezarlıkta eşlik ederim sabaha kadar =) 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

Swool bunu yazdı:

yau bulutut bey le gel diom kabul etmion biz nabak amk :) eğer sorun nasıl geleceğin ise, ordan bin bursa arabasına gel :D başka sorunuz? :D :P

hocam pm den sor istersen iice post doldu ortalik valla rene toplu katliam yapacak :/

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

edüt: bulutbey recep ivedik'i getircek onuda izlerüz :D

Toplam Hit: 21543 Toplam Mesaj: 247