folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat İle Yollarınız Nasıl Birleşti. =)

Tahribat İle Yollarınız Nasıl Birleşti. =)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLord
    ByLord's avatar
    Erkek
    Ben bi iş yerinin bilgi işleminde işe girdim,öle mazlum mazlum takılıyoz yaklaşık 3 gün felan sonra bu EmiRReiS işe girdi.Hayatımın dönüm noktası oldu a.q
    (Önceden kafam fazla fırlamalığa basmazdı,şimdi sadece fırlamalığa basıyo..)Bununla tanıştık kaynaştık,baktım bu tbt ye takılıyo gece gündüz benimde dikkatimi çekti.takılmaya başladım tbt ye yaklaşık 7 ay üyeliksiz gezdim sitede sonra dedim üye olayım şimdi gece gündüz Tbt.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    bundan 2-3 sene önce hothackers forumuna tahribatta birisi gelip küfür yazdı sürekli bizim takım yardımcı xug bi girim bakim nasıl bu site dedim giriş o giriş dahada cıkamadım :)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ravage
    Ravage's avatar
    Erkek

hack, bomba yapımı falan die araştırırkene bi baktım tbt aha dedim sitemi buldum!!! 

7-8 yaşdan beri bilgisayırım var En çok online olduğum su tbt deki günlerimdir...

Buralar bizden sorulur... Ravage@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek
    ayhun  sayesinde baktım örenilcek bişiler var üye oldum
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

mysite yapmıştım elemanın biri hacklemiş.İyide hack ne?İnternet kafe dönemlerinde hack yazdım googledan danalkorsan ve savsak die iki site buldum siteyi 4 gnde komple okudum nerdeyse.Sonra birşeyler diyorlar tahribat videosu falan.Baktım hack videosu var tahribata gelip birşeyler yapmaya çalıştığı dönemmiş ejderin.

Sonra buraya bir iki girdim açık bulmak için ama topiclere falan baktım gerçekten sağlam birşey yazıyorsun hemen cevaplar geliyor.Daha sonra buraya takıldım anladım ki ilk takıldıım yer zaten kavgada haksız tarafmış o günden beri tahribatın açık olduğu benim internete girdiğim her gün tahribata girer oldum.

Banlandım atıldım dışlandım :D ama sonucunda tahribatı bırakmadım.Bir çok arkadaş edindim adminler ile muhabbet ediyoru, üyeleri ile muhabbet ediyorum bazen tahribat için bişeyler yapmak istiyorum burdan bazı kişiler engellemeye çalıştıysada sürekli ypatım daha bir ton şey ..

Kısacası savsaktan geldim :D. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Bende birisiyle muhabbet ederken girdim tahribat'a..

Birşeyler soruyordum bana linki verdi, sağlamdır site sahibi falan iyidir dedi..

O burada üye değilmiş ama o da üye olmadan sadece bilgilere bakıyormuş..

Sonra ben 6-7 ay üyeliksiz okur oldum herşeyi :)

Ve sonra metallicali'yi tanıdım imzasında sitesi vardı oraya üye oldum oradan msn'e eklemiş..

Sonra ondan rica ettim key için..

Key'i aldım ama mail gitmedi key de boşa gitti =)

Sonra onda varmış bu MaTRaX 'ı bana verdi..

Daha sonra o banlandı ben kaldım :)

Önceden 6-7 ay okuduğum için kişileri az çok tanır oldum ve sonra ısınmam zor olmadı :)

İşte böylee :D

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    irc kurmaya çalışıodum kendi makinama 9,8kb lik bağlantım ile bendekide kafa işte:D ozmn araştırırken burayı bulup burdan irle tanışmıştım hatta unreal indirirken yarış yapıoduk kiminki daha önce indircek die tabi adam hemen indiriodu dial-up vardı onda boru deil 56k :D biz 9k :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    birinin nickinde "TBT tariqatül tahribat fln yazıodu..." aldırmadım... ikinci gun ucuncu gun derken... en sonunda kişisel iletisinde yazan adresi tıkladım...zaten sonrada site kapandı tekrar acıldığında o msninde TBT yazısını gordugum sahsiyet haber werdi... bende uye oldum 2.çömez alımından :))

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    2 buçuk yıl önce bi index te görmüştüm :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

bi indexte gördüm eski yaptığım bi sitenin indexinde serveri uçurmuş tahribat :D .. sonra bi gireim bakalım nasıl biyermiş dedim öyle üyeliksiz baktım uzaktan boynum bükük :D .. sonra çömez alımları başladı hemen üye olduydum 1. çömez alımı çömeziyim :D seviyorum tahribatı :D 

:|
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek

trojanbank.com da takılıom şimdi.linkler bölümüne bakayım dedim.bi baktım tahribat :D

ondan sora 4-5ay üyesiz takıldıktan sora ir2 mailime cevap verdi ve tahri-key yolladı bende üye oldum gitti amk :D

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
Toplam Hit: 7434 Toplam Mesaj: 62