folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat İle Yollarınız Nasıl Birleşti. =)

Tahribat İle Yollarınız Nasıl Birleşti. =)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rapko42
    Rapko42's avatar
    Erkek
    bi arkadaş vardı adı berkaydı keratanaın iyi geçinrdik az çok anlardı bu heyk güvenlik işlerinden bi ara bi program istemişitm nerden buldun fln didim tahribattan aldım dedi orda beynime bişey dank etti aha bu tahribat nedirki la arkadaş didi olm gir üye ol içerde bisürü piskopat var herifler geyik yapar heykde yapar güvenilkde yapar asp de kodlar  işte o gündür bu gündür tbt deyim gayette mutluyum

Pankrasının sağlığına dua edeceksin gözlerini kapatırken zafer işareti yapcaksın tuvaletten çıkarken..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByLord
    ByLord's avatar
    Erkek

EmiRReiS bunu yazdı:

Hacım o fırlamalık senin içinde varmıs, bana bok atma.

-----------------------------

Hade len sen bile inanmıyon bu sözüne ,amerikalıların ünlü bi sözü var biliyonmu...=)

Not:Bilgisayara xp kuruluyorsa kesin p4'tür... Aklıma geldikçe kopuyom a.q

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheoSsSlave
    TheoSsSlave's avatar
    Erkek
    5*6 yıl önce lise 1 daha o zamanlar strateji oynu oynardık bizim bi arkadaş takılırdı bende bi bakim ne b*kuma takılıyo diye tam bana göre bi yer konular güzel o gün bu gündür takılıyodum bi ara bıraktım takılmayı şifreyi mifreyi unuttum yeni nick falan böle işte

Hiçbir şey için ölmeyecek biri, yaşamayı hak etmemiştir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek
    walla 2 yıl once kuzen uye oldu ondan gorudm bi sure gezidm uye olamadim sonra saolsun nickimyok dan mi ne almistik

Nerede o eski günler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    lamer oldugum dönemlerde site hack yapmaya calısıyodum o zaman Sadness die bi gökhan abi vardı burdaki üye nicki Geo o bana bişiler öğretiodu msn den :D sonra burayı önerdi işte 2.5 yıl odlu gireli üye oldugmdan beri aksatmadım forumu sürekli takip sürekli takip arada 3-4 gün bosluklar oldu ama onlarıda kaza edicem inş :D

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karsinojen
    karsinojen's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    ID   Yetki   Kullanıcı AdıKayıt TarihiSon Giriş Tarihi
    353810renegadealien3/23/2003 6:30:00 AM3/31/2007 7:54:00 PM

Ha o umutcan denilen cocuku cok aradım sonraları, hayatımda dönüm noktalarından birisidir o çünkü. Çok sonraları tahribattan geldi birisi, beni tanımıyor ama abicim bişi sorabilirmiyim fln dedi.. konuşurken msndeki resmi bi değişti! Anam o cocuk bu cocuk... Hemen muhabbet ettik fln, Taktım madalyayı :)

harbi duygulandım ha:((

bu arada bende savsakçıydım bundan bi kaç yıl önceye kadar sonra, ejder yönetimindeki savsak, taribata uğrayınca bende buraya geçiş yaptım...Bi daha kurtulmak mümkün olmadı..

www.karsinojen.tr.cx
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek

Yanlış hatırlamıyosam cidn resmi ararken bulmuştum. ya da o cin resmini bulduğum gün bi yerden bulmuştum. bulduğum günü hatırlıyorum da sebebini tam hatırlamıyorum lisede bilgisayar dersindeydim. Ama cin resmiydi yaw bence :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

ßende bi adult sitesinde sempatik bi modken tebete den bi mürid vardı takılıordu falan :D video paylaşımı falan yapıordu :P o zmn o forumda seçkin üyelik falan olayı vardı seçkin üyeler karı msnlerine falan bakabiliordu :D

işte o arkdaş msnden bana ulaştı baya bi muhabbet ettik işte sonra ben onu seçkin üye yaptırttım :D

öle yine bi gün msndeyken bana buranın linkini verdi bende girdim önce 1hafta takıldım felsefeyi örendikten sonra mail attım ve baktımki key gelmiş hemen girdim register oldum :D

Kimdi o arkdaş dienler oluor açıklıorum  o sapığı Spy-Eafw (Lustral) ibnesiydi :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

bi kaç sene evvel lise defterimn kapağına yazmışım ordan görüp girdiydim

(lisedeyken üyemişim yani büyük ihtimalle) 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draeex
    Draeex's avatar
    Erkek

Valla ben nasıl uye oldum hatırlamıyorum, antikyden almıştım galiba keyi...

Tariqat Of Tahribat The Murid Draeex Tariqat Dj"i 2007©
Toplam Hit: 7440 Toplam Mesaj: 62