Tavsiye Dizi : Narcos - İMDB : 9.3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek

Beni bilen bilir, dizimi yapmalarına gerek yoktu :) , CİA oğluyla konuşmasını takibe alıp kaçtığı bir çatıda vurarak öldürmüştü, dizi nasıl biter onu bilmem, ilk sezon torrente var ama altyazı sıkıntı. (Asıl belgeseli süperdi bunun yaklaşık 10 yıl önce ntv seyretmiştim bulamadım türkçesini)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek

http://altyazi.org/sub/s/371506/Narcos.html  ilk sezon alt yazısı da varmış Narcos.S01.1080p.WEBRip.DD5.1.H.264-Phr0stY veya THOR için.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    PaBLo_eSCoBaR bunu yazdı

Beni bilen bilir, dizimi yapmalarına gerek yoktu :) , CİA oğluyla konuşmasını takibe alıp kaçtığı bir çatıda vurarak öldürmüştü, dizi nasıl biter onu bilmem, ilk sezon torrente var ama altyazı sıkıntı. (Asıl belgeseli süperdi bunun yaklaşık 10 yıl önce ntv seyretmiştim bulamadım türkçesini)

ben bu altyazıdan seyrettim, sıknıtı yok.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/231072/iki-escobar-the-two-escobars ,< ntvdeki bu olmalı

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Yuh 9.3 cok abartili bir puanlama olmus bence

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı
    PaBLo_eSCoBaR bunu yazdı

ben bu altyazıdan seyrettim, sıknıtı yok.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/231072/iki-escobar-the-two-escobars ,< ntvdeki bu olmalı

Evet bu hocam, biraz arşivlik arıyordum, videosu varda türkçesini derken altyazı demek istemiştim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek
    Hellaven bunu yazdı

Wayward Pines

http://www.imdb.com/title/tt2618986/

Puanı 7.4 ama başlarsanız bırakamayacağınız bir dizi.Şiddetle tavsiye ediyorummm

dizi ilk bölümden sardı :) güzelmiş 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ilk sezon az önce bitti.Buradaki tavsiye üzerine başladım çatır çatır 45 dakikalık bölümleri 2 günde bitirdim.

Harbi güzel dizi.İlk bölümü zaten sarmıştı sonrası daha da güzel oldu

Pablo escobar gibi adamlarda yaşamış bu dünyada.,

spoiler

spoiler

spoiler

Amarikalıların her film ve dizi de yaptığı şerefsizliği burada da gördüm.Yaptıkları pislikleri örtbas etmek için kendilerini deşifre ediyormuş gibi gözüküp, aslında dağ kadar pisliği hasır altı etmeyi başarmışlar yine.Kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi gösteremeyeceklerini iyi bildikleri için her seferinde buz dağının üstünü bize gösterip altını saklamayı iyi başarıyorlar.Bir ülkeye bir şekilde kapak attılar mı o ülkede bokluk eksik olmuyor.Bu dünde böyleymiş, bugünde böyle.Arap baharı diye başlattıkları, özgürleştireceğiz dedikleri yerde kan oluk oluk akınca insan keşke hiç özgürleştirmeseydin diyor.Aynı şeyi kolombiya'ya da yapmışlar demek ki.Suçlu iadesi ne demek ? Senin o ülkede işin ne.Kaynaklarını babanın hayrına başka bir ülkeye niye kullanasın.Dizinin bir yerinde aslında neden bulaştıklarını söylüyorlar.O kadar insan ölüyor Amarika'nın umrunda olmuyor.Sözde Pablo sayesinde kokain satışından Amarikanın paraları kolombiyaya oluk oluk akmış o zaman bu tekere bi çomak sokmak istemişler.Hiç inandırıcı gelmedi açıkçası... 

Hikayeye gelince dünyadaki ülkelerin ve onların devletlerinin ortak yönü suç diye tanımlanan eymelerin hepsinde yasa dışı olarak tanımlanmasıdır.Bir suç devleti olmaz.Devlet suça destek vermez.Devletler her zaman suç denilen eylemleri engelemeye çalışır ve ona göre yasalarını düzenler.Dünyanın her yerinde, her ülkede ve her devlette bu böyledir.Yapsalar bile bunu gizli gizli yaparlar.Açık açık suç işleyen bir devlet düzeni yaşadığımız dünyada yoktur.Hiç bir halk böyle bir devleti desteklemez.Diktatörlerin yönettiği ülkelerde bile suçun tanımı aynıdır.Escobar'ın hayatı işte bu yüzden çok ilgimi çekti benim.Adam az kalsın bir ülkenin devletini ele geçirip suç imparatorluğunu kuracakmış.Başarsaymış acaba nasıl bir ülke modeli ile karşılacaktık çok merak ediyorum doğrusu.

1. sezon harika idi.İkinci sezon 2016'da yayınlanacakmış.Biraz bekleyecez ama değecek doğrusu.Pablo'ya ne olacağını biliyoruz fakat yinede merak ediyorum.Bir efsaneye göre oğlu üşüdüğü için milyonlarca doları onu ısıtmak için yakmış.Belki böyle hikayelerde dizide yer verebilirler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hayvan gibi dizi bu ya. kesinlikle tavsiye.

[22817//kaanabak]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Gece 2.5 bölüm patlattım fena. devamını izlemek için sabırsızlanıyorum. eyvallah mürid sağlam diziymiş.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

ağustos 2016 da mı yayınlanacak yeni sezonu acaba ? baya baya bekleyeceğiz.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 10276 Toplam Mesaj: 75
yabancı dizi netflix