Tavsiye Dizi : Narcos - İMDB : 9.3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeNRoM
    ZeNRoM's avatar
    Erkek

Türkçe dublaj izleyebileceğimiz bir link var mı acaba arkadaşlar ? 

Hiçbir şey, apaçık ortada olan kadar aldatıcı değildir !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

ilk sezonu bir oturuşta izledim, bu kadar çabuk bitirmeseydim keşke dedim ardından. Sabırsızlıkla bekliyorum yeni bölümleri.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

1 sayfa geriye gittim yazanı göremedim. Yeni sezon geliyormuş hangi kanalda bilen ıplasın lanet olası pislikler :)

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

1 sayfa geriye gittim yazanı göremedim. Yeni sezon geliyormuş hangi kanalda bilen ıplasın lanet olası pislikler :)

Netflix te yayınlanacak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Netflix te yayınlanacak

kanalı bilmemde adı hiç hoşuma gitmedi. büyük ihtimal paralı bir internet kanalıdır. yada türkiyede izlenmeyen bir yayındır. ispanyolca bilmiyom parada veremem. yine sezon biter anca izleriz gibime geliyor.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kukunku
    kukunku's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Netflix te yayınlanacak

kanalı bilmemde adı hiç hoşuma gitmedi. büyük ihtimal paralı bir internet kanalıdır. yada türkiyede izlenmeyen bir yayındır. ispanyolca bilmiyom parada veremem. yine sezon biter anca izleriz gibime geliyor.

Netflix dediğin gibi paralı bir kanal, ama türkiyeye hizmet veriyor hocam. Bir ay ücretsiz üyeliği var, sonrasında aylık 8 euro normal yayın, 10 euro Hd yayın. enpara hesabın varsa yarısını geri veriyor banka. Bu arada netflix dizinin tüm sezonunu aynı anda veriyor. Yani ücretsiz üyeliğini açıp bütün sezonu bi anda izleyebilirsin.

Paran varsa böyle güzel dizilerin  devamı için üyelik alamak iyidir hocam, ama para vermem diyosan zaten yayınlandığı gün dizi sitelerine düşer bütün bölümler tr altyazılı olarak

kukunku tarafından 27/Ağu/16 11:07 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    kukunku bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı
    siyahbereli bunu yazdı

Netflix te yayınlanacak

Netflix dediğin gibi paralı bir kanal, ama türkiyeye hizmet veriyor hocam. Bir ay ücretsiz üyeliği var, sonrasında aylık 8 euro normal yayın, 10 euro Hd yayın. enpara hesabın varsa yarısını geri veriyor banka. Bu arada netflix dizinin tüm sezonunu aynı anda veriyor. Yani ücretsiz üyeliğini açıp bütün sezonu bi anda izleyebilirsin.

Paran varsa böyle güzel dizilerin  devamı için üyelik alamak iyidir hocam, ama para vermem diyosan zaten yayınlandığı gün dizi sitelerine düşer bütün bölümler tr altyazılı olarak

hocam eyvallah anlaşılmıştır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

test

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

3.sezon bugün başlayacaktı altyazı falan ne zaman eklenir acaba 

Aq ilk defa bi diziyi bekliyorum böyle 

Edit : izlemek isteyenler için link

http://m.dizihit.co//narcos/sezon-3/bolum-1

misterio_junior tarafından 01/Eyl/17 12:05 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar