Tavsiye Dizi : Narcos - İMDB : 9.3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Dizinin farki su. Gercek hayatta olan olaylar ile diziyi cok guzel harmanlamislar. Arada konusan narkotik ajanida olayi bitiriyor. Dizi sinema cekim hileleri ile dolu degil. Gayet basarili. 2. Sezon nezaman cikacak bilen varmi?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Çok güzel gidiyor dizi 7 bölüm bitti, spoiler olur diye konuyu okumuyorum bitince dizi tekrardan girerim,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=Nfm_V_SN6C0

Oyuncuyu çok iyi seçmişler. Adama ikizi gibi benziyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

10 bolumu iki gunde bitirdim. Oldukca guzel bir dizi. Akici ve heyecanli. Herkese tavsiyelerimi fiskirtiyorum

Cigu bigule :(
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek

Şuan 2. sezonunun ilk bölümü facebook üzerindenkendi sayfaları canlı olarak yayınlıyor.

edit: İlk 20 dakkası yayınlandı. Sonra kesildi yayın ama kesilişi bile efsaneydi :d 

nrddnshn tarafından 25/Ağu/16 16:55 tarihinde düzenlenmiştir

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

breaking bad tarzımı bro o kadar olamaz ama :(

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

breaking bad tarzımı bro o kadar olamaz ama :(

Valla pablı girdi birden kadraja aldı kamerayı benden çalmak ne demek size ödeticem dedi kesti yayını :d yalnız yeni sezon çok iyi geliyor gibi

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek
    nrddnshn bunu yazdı

Şuan 2. sezonunun ilk bölümü facebook üzerindenkendi sayfaları canlı olarak yayınlıyor.

edit: İlk 20 dakkası yayınlandı. Sonra kesildi yayın ama kesilişi bile efsaneydi :d 

hocam izleyebileceğimiz bir link var mı acaba 

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bu dizinin bu kadar sevilmesi ve tutulması oyuncular resmen yaşıyor ayrıca dili ingilizce değil adamlar escobarı yaşatmışlar resmen,

https://www.youtube.com/watch?v=nkOKkS7mKfY

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

the night of diye bir dizi daha var bu aralar izlediğim tavsiye ederim. mini bir dizi

alektamovikmovik
Toplam Hit: 10274 Toplam Mesaj: 75
yabancı dizi netflix